کتاب هتلی در کنج تلخ و شیرین

اثر جیمی فورد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: مرجان محمدی-دهه 2000

در صفحات آغازین جیم فورد، رمان جدید خیره کننده، هتل هنری لی در گوشه ای از تلخ و شیرین، بر اثر جمعیتی که در خارج از هتل پاناما جمع شده است، هنگامی که دروازه ای به Seattles Japantown است، می آید. این چندین دهه است، اما اکنون صاحب جدید کشف باور نکردنی کرده است: ملک های خانواده های ژاپنی در هنگام جنگ جهانی دوم به سمت چپ رفتند و به اردوگاه های بازداشتگاه فرستاده شدند. همانطور که هنری به نظر می رسد، صاحب یک چتر دریایی ژاپنی را باز می کند. این عمل ساده، هنری لی قدیمی را به دهه 1940 می رساند، در اوج جنگ، زمانی که جوانان هنری جهان سر و صدا از سردرگمی و هیجان است. هنری در حالی که دانش پژوهان در Elementary Exclusive Rainier، که بچه های سفید پوست آن را نادیده می گیرند، با کیکو اوکیب، دانشجوی جوان ژاپنی آمریکایی ملاقات می کند. هنری و کیکو پیوند دوستی - و عشق بی گناه را - که از پیشاهنگی طولانی پیشین اجداد قدیمی خود دور می شوند، پی می گیرند. هتل در گوشه ای از تپه و شیرین، در طول یکی از بیشترین زمان ناسازگار و ناپایدار در تاریخ آمریکا، داستان فوق العاده ای از تعهد و امید پایدار است.


خرید کتاب هتلی در کنج تلخ و شیرین
جستجوی کتاب هتلی در کنج تلخ و شیرین در گودریدز

معرفی کتاب هتلی در کنج تلخ و شیرین از نگاه کاربران
من این را با باشگاه کتابم خواندم. من احساس می کردم این یک روش ابتدایی برای شناخت من از موضوع است.

مشاهده لینک اصلی
در طی جنگ جهانی دوم، در سیاتل قرار گرفت. این کتاب حس خوبی به آن دارد. آن را به آرامی آغاز می کند - اما به این معنی که شما احساس می کنید که منتظر خشک شدن رنگ هستید، آهسته نیستید، اما در @ این اتفاق واقعا جایی جالب است. این کار به جایی راه میرود. هنگامی که توپ نورد می رود، این کتاب شما را به زندگی دو دوست می دهد که قول داده بود دوباره یکدیگر را ببینند. این کتاب زمانی شروع می شود که هنری لی در مقابل هتل پاناما ایستاده است. این هتل برای سال ها سوار شده است، اما یک مالک جدید چیزی در داخل کشف کرده است - وسایل خانواده های ژاپنی. اموال خود را که زمانی که آنها را گرد هم آورده و به اردوهای بازداشت منتقل شدند، پشت سر گذاشتند. همانطور که او تماشا می کند، یک عمل ساده اتفاق می افتد ... صاحب یک چتر دریایی ژاپنی را باز می کند. این عمل او را عقب می آورد. ما همه این را تجربه کرده ایم. عطر، غذا، محل، صدا، می تواند ما را به جوانان ما و یا به خانه یکی از عزیزان بازگرداند. برای هنری لی، پارازول باز او را به دهه 1940 باز می گرداند. هنری توسط یک پدر که می خواهد پسر چینی خود را به @ American @ در هر هزینه می شود مطرح شده است. هنری از طریق @ Scholarship @ به مدرسه فرستاده می شود که @ American / White @ kids او را نادیده می گیرد. اما یک نفر وجود دارد که او را نادیده می گیرد و آن یک دختر جوان ژاپنی به نام Keiko است. آنها یک دوستی را تشکیل می دهند. نوعی از عشق جوان اگر بخواهید. شیرین و بی گناه. اما پس از آن کیکو و خانواده او گرد می شوند و او از هم دور می شود. هری عجیب می کند: «آیا این به معنای این است؟» آیا می توانم بیشتر از وسایل خانواده اش در داخل باشم؟ آیا او می تواند با آنچه که پیش از این اتفاق افتاده است صحبت کند؟ آیا می توان رابطه او با پسرش را بازسازی کرد؟ فکر کردم این کتاب واقعا خوب بود. چنین کتاب باشگاه کتاب خوبی است. بحث های زیادی را باید انجام داد. عناصر دوستی، عشق، از دست دادن، خیانت، اشتیاق، گناه، تنهایی و غیره وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
من از این کتاب خیلی بیشتر میخواهم ... اما متأسفانه من این را نفهمیدم. این می تواند یک رمان تاریخی شگفت انگیز باشد، اما به پایان رسید تا یک داستان عاشقانه زیبا باشد و شاید از کتاب اول خیلی انتظار داشتم و از این رو با خواندن ناامید شدم. واقعا به دنبال این کتاب بودم چون این موضوع در مورد آن بود دوره ای از تاریخ ایالات متحده در جنگ جهانی دوم شامل بازداشت شهروندان ایالات متحده از پس زمینه ژاپن است که من آن را خیلی کم می دانستم و منتظر است تا این مطلب را بخوانم. واقعا احساس می کنم نویسنده دارای نقشه ای بزرگ است اما قادر به پر کردن آن نیست این داستان به دلیل کمبود آن، نیاز به احساسات بیشتر و پانچ بسیار بیشتر بود. من رابطه بین هنری و کیکو را پذیرفتم زیرا این کودکان 12 ساله بودند که ارتباط و احساسات برای کودکان این سن خیلی پیشرفته است و من احساس می کنم که برای من این است که در آن نویسنده آن را به شدت اشتباه است. این یک داستان عشق با چند واقعیت تاریخی پرتاب شده بود به منظور حفظ شما علاقه مند، اما نه خواندن من فکر کردم این خواهد بود. کتاب باشگاه دوباره خواند. افکار من باقی می ماند.

مشاهده لینک اصلی
هتل در گوشه ای از تپه و شیرین، در طول یکی از بیشترین زمان ناسازگار و ناپایدار در تاریخ آمریکا، داستان فوق العاده ای از تعهد و امید پایدار است. در هنری و کیکو، جیمی فورد یک شخصیت فراموش نشدنی ایجاد کرده است که داستان ما راجع به قدرت بخشش و قلب انسان به ما می آموزد. این قلب من را شکست. تاریخچه ما هیچ چیز را به ما آموزش نمیدهد؟ من حدس می زنم که ما هر گونه اشتباهی را که انجام می دهیم تکرار می کنیم. کیکو یک دختر ژاپنی آمریکایی است که در طول پرل هاربر در ایالات متحده زندگی می کند و دشمن کشور است. خانواده اش مردم خوبی هستند، کار می کنند و سعی دارند به رویای آمریکایی دست یابند اما مجازات می شوند؛ زیرا آنها ژاپنی هستند. هنری یک پسر چینی است که توسط همکلاسی هایش به خاطر @ @ @ ژاپن @ انتخاب شده است. پدرش از ژاپنی ها نفرت دارد، اما نفرت او به هنری منتقل نمی شود، که با کیکو دوست می شود و برای او می افتد.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از این کتاب لذت بردم. کتاب شیرین و خوش تیپ که باعث می شود ما فکر می کنیم که ما خوش شانس در شرایط متولد در زمانی که ما متولد شد. نوشتن دلپذیر با یک داستان زیبا که باعث می شود ما بر این باور باشیم که دوستی و عشق می تواند موانع را از بین ببرد و جهان را برای مکان های زیبای بیشتری بسازد. توصیه می کنم به کسانی که هنوز خوانده نشده اند

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هتلی در کنج تلخ و شیرین


 کتاب یک انسان، یک حیوان
 کتاب هزار خورشید تابان
 کتاب مترسک زنده
 کتاب نور شعله ور
 کتاب معنای زندگی
 کتاب در باب آنارشیسم