کتاب آلیو کیتریج

اثر الیزابت استروت از انتشارات گیسا - مترجم: احسان شفیعی زرگر - سما قرایی-دهه 2000

زیتون کیتبرج: غیر قابل تحمل، دلسوز و غالبا غیر قابل پیش بینی است. یک معلم مدرسه بازنشسته در یک شهر ساحلی کوچک در مین، زمانی که او بزرگتر می شود، تلاش می کند تا تغییرات در زندگی اش را درک کند. او یک زن است که در قلب کسانی که در اطراف او هستند، پیروزی و تراژدی آنها را می بیند. ما با شوهر سرسخت خود ملاقات می کنیم که در ازدواجش شکسته و قوی است و یک مرد جوان که برای مادرش از بین می رود - و اولی تنها از حضور او لذت می برد، در حالی که پسر او احساس حساسیت های پیچیده خود را از بین می برد. کشف نفوذ و پر جنب و جوش روح انسانی، داستان زیتون کیت ترجیج باعث می شود که شما را به خنده بکشید، به زحمت از بین ببرید، از بین بردن درد، ریزش یا دویدن.


خرید کتاب آلیو کیتریج
جستجوی کتاب آلیو کیتریج در گودریدز

معرفی کتاب آلیو کیتریج از نگاه کاربران
وقتی پنج سال پیش به یک گروه گردآورنده کتابخانه ای در کتابخانه پیوستم، به زودی متوجه شدم که آنها قبل از عضو شدن به الیو کیت ترج خوانده بودند، زیرا اغلب به عنوان یک کتاب که بعضی از آنها دوست داشتنی و برخی از آنها نفرت داشتند، به آن اشاره کردند. البته من آن را به فهرست مورد نیاز برای خواندن اضافه کردم اما هرگز به آن توجه نکردم. حالا که این گروه همان ایزوبت استروتز آخرین کتاب \"The Burgess Boys\" را برای انتخاب این ماهها بخواند، قطعا زمان خواندنش را برایش فراهم کرد، زیرا مطمئن است که این دو کتاب را مقایسه کند. Olive Kitteridge مجموعه ای از داستان های کوتاه در کراسبی، مین است که بعضی از آنها قبلا در مجلات مختلف منتشر شده است و بعدها با داستان های دیگر برای ایجاد یک کتاب برنده جایزه پولیتزر رمان طولانی شده است. همانطور که خواندن کردم، خودم را به عنوان مرکز مرکزی یک چرخ با شخصیت های دیگر و داستان هایشان به عنوان اسپیک هایی که از آن هاب پخش می شد فکر کردم. زیتون یک شخصیت بزرگتر از زندگی است که زندگی بسیاری را به عنوان معلم، همسر، مادر، دوست و همسایه اش به همراه دارد. او یک فرد منحصر به فرد و جالب است که اغلب دوست دارد، اما همیشه دوست ندارد به دلیل قضاوت خود، ساینده، خجالتی، و گاه به نظر می رسد شخصیت دیوانه. او قطعا یک خیرخواه نیست بلکه لحظات شگفتآور بینش عالی در زندگی است. @ گاهی اوقات ... زیتون حس می کرد که چقدر سخت گیرانه هر فردی در جهان برای انجام آنچه نیاز دارد کار می کرد. برای اکثر این احساس ایمنی بود، در دریای ترور که زندگی به طور فزاینده ای تبدیل شد. @ داستان ها زندگی زیتون را از اواسط تا سنین پایانی دنبال می کند. زیتون به جای آنکه در اواخر زندگی کند، به این واقعیت پی می برد که @ آن را نمی دانست که باید بداند: روزی روزگاری ناخودآگاه رها شده بود ... او او را از جهان دور کرد. او نمی خواست هنوز آن را ترک کند. @ همانطور که با بسیاری از مجموعه داستان ها، بعضی ها بهتر از دیگران کار می کنند، اما به طور کلی، این کتاب جالب و بسیار خوب نوشته شده است، مطالعه ای عالی از نقص های شخصیت و پویایی خانواده است. من همچنین باید ذکر کنم که من خیلی بیشتر از پسران بورگس از آن لذت بردم و مطمئن خواهد شد که گروه را در جلسه بعدی بگویم. :-)

مشاهده لینک اصلی
زیتون کیت ترج در داستان های @ زیرنویسnovel است. خواندن این کتاب مانند دیدن یک آلبوم عکس خانوادگی است. هر داستان کوتاه تصویری است که در شهر کوچک مین نشان داده شده است. Strout ماهرانه هر تصویر فوری برای ما با پروسس زیبای خود، اضافه کردن لایه بر لایه، و اغلب اضافه کردن یک پیچ و تاب کوچک در پایان داستان ساخته شده است که به طور کامل تغییر تصویر ما فکر می کنیم ما را به چیزی که ما کاملا انتظار نمی رود در همه .Olive البته شخصیت عنوان ما است، اما او همیشه شخصیت اصلی در هر داستان کوتاه است. در این داستان هایی که او شخصیت اصلی ما است، ما زمان کمی را در سر زنانی می گذرانیم که به شدت در حال مبارزه هستند تا بتوانند زندگی خود را از زمانی که رشد می کنند، احساس کنند و جهان بدون او حرکت کند. در برخی از داستان های دیگر، اویل شخصیت ثانوی ایفا می کند، در غیر اینصورت او تنها یک صحنه اضافی است و در عین حال دیگران چیزی بیش از یک حافظه نیست، اما به نوعی نشان می دهد ، در هر یک. این داستان های دیگر نه تنها به معرفی بعضی از افراد دیگر در شهر کمک می کند، بلکه ما را از طرف دیگر شخصیت Olive نشان می دهد، به طوری که خواننده را قادر می سازد تا ببیند که شیوه ای که ما می بینیم همواره یکسان نیست دیگران ما را ببینند

مشاهده لینک اصلی
سیزده داستان متقابل در یک شهر ساحلی در مین قرار دارد. گاهی اوقات تمرکز بر شهرها گاهی اوایل در Olive و خانواده اش است، اما در نهایت یک تصویر پر زرق و برق شگفت انگیز برای شهر و شخصیت اصلی ظاهر می شود. این مجموعه با Winesburg، Ohio تهیه شده است که من آن را خواندنی نیستم، اما بیشتر خودم را در مورد کشور انگشتان اشاره می کنم. یک قرن زودتر نوشته شده است که مجموعه ای از داستان ها به پیروزی روح انسان در پذیرش و زندگی با ناسنجاری نشان می دهد و از زیبایی محیطی که در آن قرار گرفته است، پراکنده می شود. زیتون کیت ترج در صدای خنثی و خجالت آور است و گاه حتی با وجود توجه به امید و پذیرش که به پایان می رسد، حقیقتا از بین می رود.

مشاهده لینک اصلی
چیزهای کوچکی که تفاوت دارند این رمان خواندن خسته کننده است، نه به نحوی که نوشته شده است ... در نوشتن این کامل، خشک و بدون لکه است، با واقع گرایی براق و بی رحمانه می شود، اشتیاق به تشکیل جهان quotidiano.La استروت نشان می دهد، چیزهای کوچک روزمره، سهل انگاری کوچک، گفت و ناگفته بازسازی یک واقعیت است که، اگر چه واقعی، تقریبا وحشیانه dice.Attraverso است. تکنیک داستان با شخصیت های داستان های مشترک، که قبلا در رمان های دیگر یافت می شود، بسیار موثر است. این باعث می شود خواننده متشکل از مجموعهای که نشان می دهد یک عکس از این شرایط، این واقعیت است که نویسنده می خواهد به بررسی است که ساخته شده تا به تدریج ... کمی در زندگی واقعی که در آن هیچ سخنرانیها، هیچ مقدمه وجود دارد. مرکزی در داستان اوج، یک زن بیش از هفتاد ساله است. زیتون تیز، آن را تکان دهنده، ویران است، چرب است، شما آن را دوست دارید، است ناراحت کننده نیست، براق است، دارای یک رابطه با شوهر و پسر او با تعارض، به خصوص با پسرش او یک رابطه که باعث می شود شما احساس ناخوشی. او را دوست دارد بسیار، بیش از حد، اما نمی تواند از ... آیا شما از اهمیت روابط با شوهرش آگاه، تنها زمانی که آن را ندارد راه های بیشتری برای او چیزی نمایش ... هیچ جیغ، هیچ درام وجود دارد، آن را همه واقعی بی رحمانه . یک گفتگوی گوش شنیدنی که نباید شنید، لکه بر روی یک لباس، آخرین کلمه ای که گفته نمی شد، آغوش یا بوسه نیست ... و به آرامی، راه رفتن با او، حتی خواننده متوجه می شود - او نمی دانست آنچه که همه باید بدانند: یک روز بعد از آن بی خبریم. \" امار؟ خواندن ... اما زمانی که آماده هستند.

مشاهده لینک اصلی
چند قسمت خنده دار در این کتاب وجود دارد، اما تنهایی و خستگی مفرط همیشه از ابتدا تا انتها وجود دارد. زیتون کیتبرج یک خانم سخت و سخت است که بیماری افسردگی را از پدرش به ارث برده است. کتاب ها نشان می دهد که چگونه افسردگی او در هر جنبه ای از زندگی زیتون و همچنین همه اطراف او تاثیر می گذارد. ما می دانیم زیتون را از طریق چشم از کسانی که در اطراف او دیده می شود: شوهر، پسرش، همسایگان، و غیره ... ایده این است که ما برای دیدن زیتون از طریق روابطش با چندین نفر در چند سال آینده، بنابراین در پایان کتاب، ما می دانیم شخصیت پیچیده و پیچیده است. خواننده به افکار صمیمی، دلهره ها و ناامیدی هر یک از راویان علاقه مند است. زیتون به عنوان شخصیت اصلی در اکثر داستانها برجسته شده است اما در بعضی او فقط ظاهر ظاهری زودتر ظاهر می شود. واقعیت های شدید پیری و درد وحشتناک از دست دادن عزیزان یک موضوع مهم است: کاهش سلامتی به عنوان افراد سنی، تماشای ناخوشایند به عنوان یک همسر شان را از دست می دهد و به آرامی به زوال عقل حرکت می کند، بدن هنوز در اینجا، اما شخص شما را دوست داشت نه این ها همه جنبه های بسیار واقعی زندگی و سختی هایی هستند که همه ما در برخی مواقع باید تحمل کنیم. اپیدمی سکوت افسردگی شهر کوچکی از کراسبی مین را در بر می گیرد. سه نوع خودکشی وجود دارد و اثرات این خودکشی از طریق نسل های خانواده ها در شهر بازتاب می یابد. مرگ در بسیاری از اشکال هر گوشه ای از کتاب را پر می کند. بله، همه می خواهند بمیرند، مطمئنا. فقط برخی از ما خیلی زودتر از دیگران خواهد بود. یک نوجوان ناهنجار وجود دارد که به آرامی گرسنگی خودش را به مرگ می زند. متاسفانه، متاسفانه تنها افراد الکل خود را به مرگ می کشند. یک قاتل وحشیانه خشن وجود دارد. مردم در حوادث اتومبیل، غرق شدن و حوادث شکار کشته شده اند. خیانت، کوچک و بزرگ وجود دارد. امور عاطفی و امور جسمی وجود دارد. رد و اغماض و دلتنگی بسیار وحشتناکی وجود دارد. تمام @ action @ در حال حاضر اتفاق افتاده است، خواننده فقط بعد از ظهور و ظهور پشت سر می گذارد. این کتاب مجبور شد من را در مورد مرگ و میر خودم، مرگ و میر والدینم، شوهر، خواهر و برادر و سایر عزیزانم و ضررهای اجتناب ناپذیری که من می دانستم در سال های آینده با آن روبرو خواهم شد، فکر کردم. عشق به معنای پذیرش فردی با گسل ها، ضعف ها و ناامنی ها است. زندگی در مورد تجربیات کوچک و ساده است که ما با افرادی که دوست داریم در حالی که هنوز زنده هستند به اشتراک می گذاریم. من می خواهم این را به خاطر بسپارم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آلیو کیتریج


 کتاب تاثیر سایه
 کتاب مائو
 کتاب تروتسکی
 کتاب شرق در برابر غرب
 کتاب نور جهان
 کتاب تضاد دولت و ملت