کتاب یک زن و هزار سودا

اثر باربارا والترز از انتشارات علم - مترجم: محمود طلوعی-دهه 2000

The most important woman in the history of television journalism gives us her inspiring and riveting memoir. After more than fifty years of interviewing heads of state, world leaders, movie stars, criminals, murderers, inspirational figures, and celebrities of all kinds, Barbara Walters has turned her gift for examination onto herself to reveal the forces that shaped her extraordinary life. Barbara Walters has spent a lifetime auditioning: for her bosses at the TV networks, for millions of viewers, for the most famous people in the world, and even for her own daughter, with whom she has had a difficult but ultimately quite wonderful and moving relationship. This book, in some ways, is her final audition, as she fully opens up both her private and public lives. In doing so, she has given us a story that is heartbreaking and honest, surprising and fun, sometimes startling, and always fascinating.


خرید کتاب یک زن و هزار سودا
جستجوی کتاب یک زن و هزار سودا در گودریدز

معرفی کتاب یک زن و هزار سودا از نگاه کاربران
بسیار واضح است که زندگی باربارا والترز ..... دوران کودکی شلوغش، موفقیت و شکست او و روابط صمیمانه او ...... از سه شوهر به دخترش سال سخت دشوار است. این کتاب طنز آمیز، باز، فاش و تأیید اثر واقعی خود را در مورد آینده زنان در تلویزیون و گزارش و رابطه او با بسیاری از سازندگان تاریخ 5 دهه گذشته!

مشاهده لینک اصلی
از گردن گردن: @ و در حال حاضر، در نهایت، مهم ترین زن در تاریخ تلویزیون روزنامه نگاری به ما می دهد که @ whole package @، در خاطرات الهام بخش و غرق آن. پس از بیش از چهل سال مصاحبه با سران دولتی، رهبران جهان، ستارگان فیلم، جنایتکاران، قاتلان، شخصیت های الهام بخش و مشهور از هر نوع، باربارا والترز هدیه خود را برای بررسی خود به ارمغان آورده است تا نیروهای حیاتی او را شکل دهند. درک باربارا والترز از جهان در سن بسیار سابق شکل گرفت. پدرش، لو والترز، ذهن خلاق و خلاقانه در پشت کلوپ افسانه ای لاتین Quarter بود، و شیوه زندگی ریسک پذیری او باربارا اولین طعم زرق و برق او بود. همچنین او را از آوار و سقوط، ناامنی و حتی تراژدی هایی که ممکن است در زمانی اتفاق می افتد که کسی مایل است خطرات بزرگی را آشکار کند، برای لو والترز چندین بخت و اقبال را به وجود آورد - او همچنین آنها را از دست داد. باربارا در مورد آسیب هایی که چنین وجودی می تواند به روابط - بین شوهر و همسر و همچنین بین والدین و فرزندان - یاد بگیرد. باربارا از طریق دوران کودکی خود در حال غرق شدن، باربارا، همسر نزدیک او، خواهر چاق و ذهنش، جکی، داشت. درست است که جکی، خواهر کوچکترش را در مورد صبر و آرامش به او آموزش داد، اما باربارا نیز صادقانه درباره ناراحتی می نویسد که اغلب احساس خواهرش را داشت که خیلی متفاوت بود و گناه دیگری که او هنوز هم از او متاثر می شود. همه اینها - مسئولیت مالی برای او خانواده، ترس، عشق - نقش مهمی در انتخاب هایی که او هنگام بزرگ شدن انجام داد، نقش مهمی ایفا کرد: دوستی هایی که او ایجاد کرد، روابطی که داشت، ازدواج هایی است که تلاش می کرد کار را انجام دهد. در نهایت، با تشکر برای رانندگی او، همراه با مقدار مناسب شانس، او شروع به کار در تلویزیون. و چه شغلی بوده است! باربارا در برابر شگفتی های بزرگ، آن را به بالای صنعت غالب مرد تبدیل کرده است. او اولین زن کوهست نمایش امروز، نخستین خاندان خبری خبری شبکه ملی، میزبان و تولید کننده ی ویژه ستاره های 20 تا 20 ساله، و خالق و کوهست از نمایش بود. او نه تنها مصاحبه با جهان ترین شخصیت های جذاب، او تبدیل به بخشی از جهان آنها شده است. اینها تنها چند نام هستند که نقش کلیدی در زندگی، کار و کتاب باربارا را دارند: یاسر عرفات، وارن بیتی، مناهیم بیگین، جورج H.W. بوش، جورج دبلیو بوش، جیمی کارتر، فیدل کاسترو، هوگو چاوز، بیل و هیلاری کلینتون، روی کان، دالایی لاما، شاهزاده دایانا، کاترین هپبورن، شاه حسین، آنجلینا جولی، هنری کیسینجر، مونیکا لوینسکی، ریچارد نیکسون، روسی ODonnell، کریستوفر ریو، انور سادات، جان وین ... این لیست ادامه می یابد و باربارا والترز برای مدت طولانی خواندن رهبرانش در شبکه های تلویزیونی، برای میلیون ها بیننده، برای معروف ترین مردم جهان، و حتی برای دختر خود، که با او رابطه دشوار اما در نهایت بسیار عالی و در حال حرکت داشته است. این کتاب، به روشهای مختلف، آزمایشی نهایی است، زیرا او به طور کامل زندگی خصوصی و عمومی خود را باز می کند. در انجام این کار، او به ما یک داستان داده است که دلهره آور و صادقانه، شگفت انگیز و سرگرم کننده است، گاهی هیجان زده و همیشه جذاب است. @

مشاهده لینک اصلی
کسی به من این را به عنوان فارغ التحصیلی که بعد از دانشگاه نزدیک به شش سال پیش در آنجا حضور داشت، به من داد، و من هنوز از زمان ها به آن فکر می کنم، عمدتا برای منابع تاریخی. به عنوان مثال، زمانی که مونیکا لوینسکی در خبرها می آید، من به همه چیز فکر می کنم که باربارا در مورد آن موضوع نوشت. در این کتاب، بسیاری از توصیه های خوب وجود دارد و بسیاری از داستان های بزرگ که افراد انسانی را که در اخبار خواندند، فقط در این مورد می خواندم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب واقعا خوب بود. او برخی مصاحبه های بسیار زیبا را انجام داد. بعضی از فصل ها بسیار طولانی بود، مخصوصا اگر مطمئن نبودم که او درباره آن حرف می زد. خطوط من از این کتاب دوست داشتم: برای من احساس می کنم که زندگی ام یک تمرین طولانی است - تلاش برای ایجاد تفاوت و پذیرش است. او را دیدم درزها و نه ساتن. هنگامی که ما رشد می کنیم - ببخش من برای گفتن این - زندگی من خیلی جالب تر از آنها بود. لزوما بهتر نیست، اما بسیار جالب است. و برای بهتر یا بدتر من به ارزش â € œinterestingâ € â € œ بیشتر از â € œnormalâ €. آن سخت است که یک ضربان قلب شکسته زمانی که شما با داشتن زمان زندگی خود را. همیشه احساس اگر بخواهید بین کودکانی که دچار کودکی شده اند یا فرزندانتان را قتل عام می کنید، بهتر است. عذرخواهی می کنید، یاد گرفته اید، کار درستی است، و شما خیلی باورنکردنی است. من می خواستم برای مدت طولانی آزاد باشم و حالا من بودم اما آزادی عواقب دارد. همان فردی که شما آنرا تمایل دارید که ترک کنید یا از آنجا بیرون بریزید، فردی است که شما را از دست می دهد، زمانی که می خواهید کسی مراقبت و سرزنش بر شما باشد. ما تروریست نیستیم؛ ما تروریست ها را می گیریم هنگامی که تروریست ها متوقف می شوند، ما متوقف می شویم. هنگامی که یک رابطه رشد نمی کند، آن را به تدریج کاهش می یابد. هنگامی که شما خسته می شوید، تصمیم گیری می کنید. برای پول کار نمی کند، برای عشق کار می کند. خدا آماده است تا من را ببرد. اما شما مجبور نیستید کمک کنید. همانطور که سعی می کنید از اشتباهات پدر و مادرتان سود ببرید، دیگران را که انجام نداده اید، انجام می دهید. او به مارپیچ خود می پیوندد. ممکن است موسیقی من نباشد، اما به نظر من، به نوعی، من به درامر خودم پی می بردم و موسیقی لزوما موسیقی Jackie نبود. همیشه احساس کردم که جکی متولد شده به خاطر ذهن است و در پایان مصاحبه، دوست داشتنی است که شنیدن آن را جکی احساس می کند. شیطان که می دانید از شیاطی است که شما آن را نمی دانید. همه چیزهایی که برای من دشوار بود، دیگر مهم نیست. من فکر می کنم که من بیشتر متعهد به استفاده از وقت خود را به طوری که به دیگران فرصتی برای زندگی زندگی من وجود دارد. من با نماز، نماز خود و این واقعیت است که دیگران برای من دعا حفظ پایدار و فریاد می زنند و ما با شما مصاحبه می کنیم و یا معقول و غیرمعمول می شویم.هنگامی که شما راحت و صلح و شادی رشد می کنید، همه اینها یک فرد بسیار متعادل و یک شخص خوب را تولید می کنند، اما اراده، عزت و گرسنگی ایجاد نخواهند کرد که شما باید بهترین باشید در جهان است.این طنز است که من را از طریق بسیاری از درد. این است که چگونه با افراد ارتباط برقرار می کنم. بیشتر زمانی که به آنچه که انجام می دهم نگاه می کنم، فکر می کنم: آیا این کار را کردم؟ چرا من از آن لذت نمی بردم؟ آیا برای دیدن خیلی سخت بودم؟

مشاهده لینک اصلی
پس از بیش از 40 سال مصاحبه با سران دولت، رهبران جهان، ستارگان فیلم، جنایتکاران و قاتلان، شخصیت های الهام بخش و مشهور از همه، تاثیر گذار ترین زن در تاریخ مجله های تلویزیونی، نهایتا خاطرات خود را می نویسد. درک باربارا والترز از جهان از سن بسیار سنی تشکیل شده است. پدرش، لو والترز، ذهن خلاق و خلاقانه در پشت کلوپ افسانه ای لاتین Quarter بود، و شیوه زندگی ریسک پذیری او باربارا اولین طعم زرق و برق او بود. همچنین او را از آوار و سقوط، ناامنی و حتی تراژدی هایی که می تواند رخ دهد، زمانی که کسی مایل است چنین خطرات بزرگی را آشکار کند، زیرا لو والتر نه تنها ثروت چندانی کسب کرد، بلکه او را نیز از دست داد. باربارا در مورد آسیب هایی که چنین وجودی می تواند به روابط - بین شوهر و همسر و همچنین بین والدین و فرزندان - یاد بگیرد. باربارا در طول دوران کودکی او، یک همدم ثابت، خواهرش، جسمی باارزش و ذهنی خود را داشت. درست است که جکی خواهر کوچکترش را در مورد صبر و آرامش تربیت کرد، با این حال، باربارا صادقانه در مورد ناراحتی می نویسد که او اغلب احساس خواهرانی را که خیلی متفاوت بود @ و گناهانی که هنوز او را تحریک می کند. همه اینها - مسئولیت مالی برای او خانواده، ترس، عشق - نقش مهمی در انتخاب باربارا ایجاد کرد که او بزرگ شد: دوستی او توسعه داد، روابط او، ازدواج که او سعی در ایجاد کار بود. در نهایت، به لطف رانندگی او، و همچنین مقدار مناسب شانس، او شروع به کار در تلویزیون. و چه شغلی بوده است! در مقابل شگفتی های باورنکردنی، باربارا آن را به بالای صنعت غالب مرد تبدیل کرده است. او یک صنعت پیشرفته در صنعت است، که تبدیل به روزنامه نگار ترین تلویزیون در تمام دوران می شود. او نه تنها مصاحبه با جهان ترین شخصیت های جذاب، او تبدیل به بخشی از جهان آنها شده است. من واقعا از این کتاب لذت بردم! پس از آن که در قفسه کتاب من برای تقریبا سه ساله خوانده نشده است، من سرانجام قدم زدم و آن را خواندم. در 579 صفحه، من تا حدودی دلم برای شروع خواندن، با وجود واقعا مایل به خواندن این کتاب تقریبا از لحظه ای که آن را منتشر شد! به طور کلی، این یک کتاب فوق العاده جالب و جذاب برای خواندن بود، حتی اگر یک یا دو فصل بود که خواندنش کم بود. باید بگویم که باربارا والترز یک زندگی فوق العاده هیجان انگیز را تجربه کرده است و برای همکارانش تحسین شده است. در نهایت من میآورم: یک خاطره توسط باربارا والترز A +!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یک زن و هزار سودا


 کتاب باغ فراموش شده
 کتاب دیدم پسرم با شیطان می رقصد
 کتاب آخرین مهمان
 کتاب مردی در تاریکی
 کتاب استراتژی اقیانوس آبی
 کتاب شهر فرنگ