کتاب گیاهخوار

اثر هان کانگ از انتشارات ماهابه - مترجم: مرضیه سادات هاشمی پور-دهه 2000

قبل از کابوس، یونگ و همسرش زندگی عادی زندگی می کردند. اما زمانی که تقسیم بندی می شود، تصاویر خون آشام شروع به فراموش کردن افکار خود می کنند، Yeong-hye تصمیم می گیرد که ذهن خود را پاک کند و گوشت خوار را از بین ببرد. در کشورهایی که احتیاجات اجتماعی به شدت مورد احترام قرار گرفته است، تصمیم یونگ ها برای پذیرفتن بیشتر گیاه مانند یک اقدام تکان دهنده از سوء قصد است. و همانطور که شورش غیر فعال خود را در اشکال افراطی تر و ترسناک نشان می دهد، رسوایی، سوء استفاده و انزوا شروع به ارسال Yeong-hye به عمق فضاهای فانتزی خود می کند. در یک دگرگونی کامل ذهن و بدن، تلاش های او در حال حاضر خطرناک Yeong-hye را غیر قابل تحسین می کند، به طرز عجیب و غریب، به طرز غم انگیزی، دور از اینکه او تا به حال شناخته شده خود را در مجموع.   یک روایت نگرانکننده و در عین حال زیبایی در سه قسمت گفته شده است: گیاهخواری یک رمان تمثیلی در مورد کره جنوبی است و همچنین یک داستان وسواس، انتخاب و تلاش ما برای درک دیگران از یک زندان به دیگری است.


خرید کتاب گیاهخوار
جستجوی کتاب گیاهخوار در گودریدز

معرفی کتاب گیاهخوار از نگاه کاربران
بسیار، خیلی، بسیار ناراحت کننده کتاب. من موقعیت احساس ‡ که نویسنده یک نوع از â € ضد روند کتاب € œ ساخته شده است و بازی TAA خانه را به حد زیادی رمانتیک از بیماری و مردان patoloÅ¡kih fantanizija جنسی و اقدامات است که همه جا در ادبیات در سال های اخیر ذهنی و جسمی. خام، اما واقع بینانه باشد و مجموعه پیچیده ای میل فرد به فشار یک هنجارها و انتظارات اجتماعی متوسط ​​و کاملا نشان داده شده است را نشان می دهد صخره که در یک طرف به نظر می رسد به آسمان و از سوی دیگر به پرتگاه شوم. من نمی توانم ارزیابی عینی بدهم این کتاب برای 5 ستاره، اما در طول خوانش خیلی ناراحت بودند که من هستم، برخی از قطعات به معنای واقعی کلمه zgrožena، آنچه که ما به ندرت، با این حال حتی من تقریبا هرگز deÅ¡ava.

مشاهده لینک اصلی
من نمیتوانم این کتاب را بیاورم من درباره این کتاب شنیده بودم و من بعضی از ایده هایی در مورد آن داشتم که باعث شد من از خواندن آن مقاومت کنم. اما به هر حال من آن را درخواست کردم و به اندازه کافی خوش شانس بودم که توسط LibraryThing یک کپی داده شود. من خیلی سپاسگزارم هان کانز کار می کند تا همه hype.The فرض است به اندازه کافی ساده: یک زن تصمیم به تبدیل شدن به یک گیاه خواری. این تصمیم به ظاهر ساده، تاثیر عمیقی بر روی افراد اطرافش دارد. اگر چه این کمی پیچیده تر از این است: زن از فشارهای اطرافش نادیده گرفته می شود تا با افکار خود درباره اینکه چه زن باید باشد، از جمله نحوه لباس، نحوه صحبت کردن و نیز نحوه خوردن، مطابقت داشته باشد. Yeong-hye (زن) و شوهرش زندگی بسیار عادی و حتی خسته کننده را تجربه کرده اند تا زمانی که Yeong-hye کابوس نداشته باشد و پس از آن مجبور به ترک گوشت شود. Yeong-hye احساس می کند که از طریق خشونت مورد تجاوز قرار گرفته است، همانطور که گوشت درون او یک دانه برای خشونت در جهان است. دوران کودکی خود را با یک پدر خشونت آمیز و سوء استفاده فیزیکی مشخص می کند. او تا زمانی که آرامش (بی سر و صدا) را به خوردن گوشت ندهد زندگی شلوغ و خودخواهانه ای را تجربه کرده است. خشونت هایی که در دیگران ایجاد می شود، شگفت انگیز است. Yeong-hye از کشورهای دیگر و جهان دورتر می شود و وارد مکان بسیار تیره و ترسناک می شود. داستان از نقطه نظر شوهرش (که عمیقا غیرقابل توجیه است)، شوهر خواهران او (هنرمند که با شیاطین خود مبارزه می کند) و خواهرش که احساس مسئولیت سرنوشت او را می داند، گفته شده است. نوشتن زرق و برق دار است، با آنچه به نظر من ترجمه دلفریب توسط دبورا اسمیت (من واقعا نمی توانم قضاوت کنم چون کره ای را خوانده ام). من نیمی از شب را صرف کردم تا سرنوشت یونگ را یاد بگیرم. این کتاب اغلب عمیقا ناراحت کننده است و چندین بار من این کتاب را به دلیل آنکه خیلی ناراحت بودم قرار دادم. در عین حال، یک داستان زنانه به نام (به شیوه ای شدید) به منظور تعریف خودش در جهان دشمن، به شما گفته می شود. با تشکر از LibraryThing برای ارائه یک نسخه از این کتاب فوق العاده در مقابل یک بررسی صادقانه.

مشاهده لینک اصلی
این واقعا ... متفاوت بود. این کتاب باعث ایجاد اشتباه من شده است، کمی ناراحت و، بیشتر از همه، بسیار متفکر.

مشاهده لینک اصلی
یک مهمانی که توسط یک نویسنده کره جنوبی سازماندهی شده بود، دعوتش را متقاعد کرد که برای خدمت بسیاری از غذاهای خوشمزه، اما غذا صرفه جوئی نداشته باشد. این نه گوشت و نه ماهی است، اما هضمش خوب است؛ دارای چند صفحه و اشعار چربی است. a) شام گیاهی؛ شوهر؛ برادر در قانون؛ خواهر £ اعضاء) Repasto B1) Entradaservida شوهر © اختصاص داده شده به گیاهخواری و تاثیر آن محیط خانواده می کند که شامل £ نیست این گزینه را از £ مواد غذایی گیاهی که از خواب اجرا می شود را می پذیرد اشتها را برای هر کسی بردارید. b2) ظرف اصلی ساخته شده توسط برادر، که دوستدار غذای تند و همراه با سبزیجات بسیار رنگارنگ است. refeiçà قابل توجهی £ و پر از erecçÃμes که ارضا هر apetite.b3) £ Sobremesapreparada روش IRMA، که در آن گیاهی بی اشتهایی می شود. این یک ژلاتین بسیار گرم است و از آنجایی که اشتهای زیادی وجود ندارد، هزینه آن برای بلعیدن است. از سه بخش که به آن تقسیم رمان، در opinia £ من، وسط à © اضافی، که lá فقط está به جذابیت خاصی چیزی erótico A؛ اتصال بخش اول با آخرین - در بخش غذائی - می تواند در یک روش تا حدودی خطرناک تفسیر شود؛ یک گیاهخواری یک گام به سوی بی حوصله نیست، زیرا اولین گزینه زندگی است و دوم مرگ است. اما شاید من ساخت خواندن نادرست و این پیام است که طرح هان کانگ به صرف است که فقط به زندگی © ماست و ما می توانیم با آن هر آنچه ما می خواهیم. هان کانگ برنده جایزه بینالمللی بینالملل بین سالهای 2016 بود که یکی از نامزدهای النا فرنت بود. این بودن PRA © میلیون atribuÃdo به یک عنوان به جای یک کار و کتاب مسابقه Ferrante último شود حجم یک تترالوژی، من فکر می کنم از £ اند اختلاف @ @ عادلانه بوده است. البته، اگر در یک رمان 1500 صفحه ای فقط 400 مطلب را بخوانیم، ارزش آن کمتر از یک نسخه کامل خواهد بود، حتی اگر فقط 200 صفحه باشد. à ‰ مثل مقایسه، برای مثال، یک چشم از لیزا مونا با کل تصویر و می گویند که کتاب último à © better.The قطع کانگ در £ à © بد اما بسیار está ورزشهای آبی © متر النا Ferrante.

مشاهده لینک اصلی
رمان کره جنوبی با سه دیدگاه. ابتدا از یک گیاهخواری یک زن را از جهان خارج کنید، سپس اقدام افراطی بیشتری انجام دهید. سخت است که واقعا توصیف کنم - جایی بین ملویل بارتلیبی اسکایرینر، جغد کور و لمس کافکا. این کتاب در کره جنوبی واقع شده و نگرانی های معاصر و خاصی را به نمایش می گذارد اما اشتباه است که آنها را کاملا به شرایط ملی متصل سازیم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گیاهخوار


 کتاب کلاه کافکا
 کتاب علم نفوذ در دیگران
 کتاب آینده تصویر
 کتاب مارتا در سرزمین بالون ها
 کتاب چرا مردان دروغ می گویند و زن ها گریه می کنند؟
 کتاب افلاطون