کتاب گریزپا

اثر آلیس مونرو از انتشارات افق - مترجم: شقایق قندهاری-دهه 2000

در مجموعه جدید فوق العاده آلیس مونرو، ما داستان هایی در مورد زنان در تمام سنین و شرایط پیدا می کنیم، زندگی آنها با ظرافت و همدلی این نویسنده بی نظیر قابل مقایسه است. فرار از داستان عنوان یک زن جوان است که، اگر چه او فکر می کند که او می خواهد، ناتوان از ترک شوهرش است. در Passion یک دختر کشوری که از طریق یک کار در یک هتل مجاور در دنیای بزرگتر ظاهر می شود، در یک لحظه از بینش خیره کننده، محدودیت ها و دروغ های آن احساسات مرموز را کشف می کند. در داستان نهایی، Powers، یک زن جوان با توانایی خواندن آینده، مجموعه ای از زنجیره ای از حوادث را شامل می شود که همسرش و دوستش در جستجوی مادام العمر از آنچه چنین هدیه واقعا به معنی است و واقعا آی تی.


خرید کتاب گریزپا
جستجوی کتاب گریزپا در گودریدز

معرفی کتاب گریزپا از نگاه کاربران
خوندن داستانا خیلی حال داد. پر از جزئیاتی بود درباره‌ی زندگی تو روستا یا شهر کوچیک و توصیف خونه‌ها و مناظر، آدم‌ها و عادت‌هاشون. خیلی باحوصله و دست‌و‌دل‌باز. از داستان اول که اسمش فرار بود خیلی خیلی خوشم اومد.

مشاهده لینک اصلی
در داستان های این کتاب دخترها و زن هایی وجود دارند که حتی به خواب هم نمی دیدند کسی آنها را دیده باشد چه برسد به آنکه شخصیت های داستان های آلیس مونرو باشند. دخترها و زن هایی به شدت معمولی و در عین حال ویژه مثل اکثر آدم هامشاهده لینک اصلی
من واقعا دوست دارم داستان کوتاهی بخوانم چون تمام عطر و طعم رمان کامل و هیچ چربی را دریافت نمی کنم. معمولا بعد از خواندن یک داستان کوتاه، من بعد از خواندن یک داستان کوتاه متوقف نمی شوم، بنابراین بعدا آنها را اشتباه گرفتم، اما من نیازی به این کار ندارم - بجز (معمولا) مناظر کانادایی، هر کدام از آنها یک سبک و تنظیم متفاوت داشتند، گرچه همه آنها در اطراف زنان چرخیدند . @ جاده آسان است اگر شما می دانید به اندازه کافی برای سفر نور @ مشاوره خوب، اما هنگامی که شما بزرگتر می کنید، فقط تمام این خاطرات را داشته باشید ....

مشاهده لینک اصلی
آنچه شما از آلیس مونرو انتظار دارید. او با زندگی زنان و دختران در سال 1971 بیرون آمد و از آن زمان نوشته شده است ... خوب ... زندگی دختران و زنان. من واقعا این داستان را به نام @ Tricks @ را دوست داشتم، زیرا پیچ و تاب و پایان دادن به من شگفت زده شد! آیا مرا فریب داد؟ :)

مشاهده لینک اصلی
مونرو در بهترین نسخه خود. داستان های پر از خستگی ناپذیر، شخصیت های تصویری را در میان تصمیم گیری های حیاتی می گیرند. این شامل سه داستان است که در آن آلمودوار فیلم ژولیتا خود را بر پایه ی فیلم ساخته است.

مشاهده لینک اصلی
آلیس مونرو می تواند کمی بوی بدی باشد، وای زنانه است برای من، که این یکی، هر چند، اجتناب می کند. باز: http: //alittleteaalittlechat.wordpres ...

مشاهده لینک اصلی
این داستان های کوتاه بسیار خوب و داستان های کوتاه بود که با من درگیر می شوند. به طریقی دیگر، همه آنها از چیزی چیزی را تصدیق می کردند، چه از نظر شخصی و چه از سوی کسی که به سمت چپ رفته بود. به ویژه، داستان مادر پس از اینکه دخترش از زندگی اش فرار کرد، مرا ترک کرد. خیلی خوب!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گریزپا


 کتاب بل کانتو
 کتاب راه سخت
 کتاب کتاب اوهام
 کتاب کار
 کتاب ایده عالی مستدام
 کتاب 1000 نماد