کتاب گام به گام با آقای گام

اثر اندی استنتون از انتشارات کتاب چرخ و فلک - مترجم: رضی هیرمندی-دهه 2000

خوانندگان جوان از خواندن درباره آقای آدامس و عادت های بسیار بهداشتی خود لذت می برند. این مجموعه ای از هشت کتاب از مجموعه های برجسته آقای Gum، به طرز شگفت انگیزی، اصالت و طنز، Roald Dahl مانند آن است که کودکان را تشویق به علاقه به داستان می کند. داستان های منحصر به فرد اندی استونتون از یک مرد قدیمی دیوانه و تند و زننده، به طور خلاصه نابغه هستند و با نقاشی های کوچکی از دیوید Tazzyman همراه هستند. بزرگ برای خوانندگان از تمام توانایی ها، این مجموعه جوان و پیر را به طرز شگفت انگیزی به هم می زند! آقای آدامس یک پیرمرد واقعا تند و زننده است. این یک وحشت کامل است که از بچه ها، حیوانات، سرگرمی ها و ذرت در کابین متنفر است.


خرید کتاب گام به گام با آقای گام
جستجوی کتاب گام به گام با آقای گام در گودریدز

معرفی کتاب گام به گام با آقای گام از نگاه کاربران
خیلی عالی بود.خیلی پسندیدمش.یاد رولد دال افتادم.همان قدر که از جودی دمدمی متنفرم به خاطر لوس بودنش،عاشق اینم برای لوس نبودنش!خیلی هنر می خواهد اینطور نوشتن و به بیراهه ی بی مزگی نرفتن.
البته به یک بچه ی هشت ساله که دادمش تا بخواند،چون شوخی بعضی قسمت ها را نمی فهمید به اندازه ی من خوشش نیامد ولی او هم پسندید.
عالی بود.
بهترین قسمتش هم فصل چای خوردن آقای گام بود:)))
فکر نکنم تا آخر عمرم کتابی گیرم بیاید که به اندازه ی آقای گام دوستش داشته باشم.استنتون عزیزترین نویسنده ی دنیاست برای من.و آقای گام،دلبرترین شخصیتی که تو عمرم دیدم!

مشاهده لینک اصلی
یه کتاب فوق العاده در سبک طنز جوان . حتما حتما حتما به کسانی که به سبک طنز علاقه مند هستند پیشنهاد میشه . بیش از آنچه که فکر میکنید کتابی زیبا ، پرسخن و طناز هستش .
High Recommended 100%

emad

@آقای
Andy Stanton

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** سبک و دخالت راوی در داستان او، به نظر من، ارزش بیش از محتوای داستان است. برخی از سرگرم کننده را پیدا می کند، به عنوان PRA درست © به نام پولی (خوش شانس گرمی Lammy FHuppa FHuppa برلین استریو EO EO Lebb CYepp Nermonica Straypek از Grespin د کرسپین د Spespin از Vespin از فریاد د حلقه از Brunkle کریسمس مبارک لنوار) ​​و یا نام جمعه Ousamedi من لبخند زدم، که من از مترجم فرانسوی تشکر می کنم. من نیز واقعا علاقه مند به پاداش در پایان بود. در واقع، من این کتاب احتمالا چرخاندن € ™ خود آنها همه مثل پیدا کنید، بنابراین من بانو € ™ در دیگر را ببینید € ™ اصالت © â € | اما اساسا، نه، ورتبرال © problè اصل من ایتا ™ € این است که من توطئه به طور فزاینده © برهنه شده و © دوباره در یک CHS © روایت اساسی من quartered: وضعیت اولیه (همه برای بهترین در جهان در Lamonic میگسار) PA © RIPA © روابط (ظروف سرباز یا مسافر سگ همان آقای صمغ)، اوج (آقای آدامس قرار می دهد طرح EXA اعدام © او)، و رها کردن تماس در نرمال (آقای صمغ انجام شده است و پوشش © وارد سفارش € ™). کمی تخیل برای ایجاد عواقب وحشتناک با پیچ و تاب، چه جهنم! اما مطمئن باشند، آن را خوب هم حتی وقتی است که، و شخصا من قسط دوم به عنوان خوانده شده اگر € ™ فرصت PRA © احساس کنید //matildaaliceetlerenard.blog.com/

مشاهده لینک اصلی
Bonkers! یکی از آن ها را با پسرم به عنوان یک کتاب صوتی به اشتراک گذاشتم. او آن را دوست داشت، اما می توانست ببیند که او به چنین روایت یا داستان نویسی عادت نکرده است. داستان آن نسبتا ساده و دقیق است - آقای آدامس مانند Twit که می خواهد از شر سگ بیرون بیاید که باغش را خراب می کند (زیرا پری وقتی او را با یک ماهی تابه می گذراند، آن را خنک نگه می دارد). بنابراین، او می خواهد گوشت گوسفند خرید ... آیا می توانم Lamonic Bibber ساکن پولی (نام واقعی بیش از حد طولانی برای تایپ اینجا) جیک سگ را نجات دهد؟ Madcap، پریدن از حدود ساکن عجیب و غریب به ساکن عجیب و غریب بعدی، استونون بازی با زبان به همان سرعتی که کیت وینسلت بازی می کند با صدای (و حجم صدا بسیار بلند ماست) بسیار خنده دار است. بخش مورد علاقه من هرچند کل فصل 4 بود که آقای Gum یک فنجان چای دارد ... و من اینجا را به طور کامل نقل قول می کنم:Mr Gum دارای یک فنجان چای است. نگاهی به چهره ی پسران من یک تصویر بود. عالی است برای خوانندگان که ممکن است اعتماد به نفس نداشته باشند، که ممکن است بخواهند چیزی آسان برای خواندن داشته باشند، اما ممکن است هنوز هم چیزی از این کتاب مفید باشد. مادرم، دیوانه، دیوانه است. ما در حال حاضر به طور منظم تماس می گیریم @ حقیقت یک لیمو است meringue @ در زمان های عجیب و غریب، به نظر بسیار احتیاط از شوهرم. Fun. اما کاملا پنهان.

مشاهده لینک اصلی
در این کتاب یک معلم به نام آقای آدامس و او را از کودکان متنفر است. خانه او یک خوک است که بسیاری از پیتزا بر روی زمین، مقاله خبری از دو سال پیش. اما حیاط خلوتش باغ فوق العاده ای بود که تمام وقت کامل و کامل بود. اما این فقط مرتب و کامل بود، زیرا زمانی که یک جادوگر پری بود، می آمد و سرش را با یک تابه می کشد. یک سگ به نام جیک یک روز به حیاط آمد و باغش را خراب کرد. جیک هر روز در حال آمدن است. جیک نمی خواست باغ را به طور خاص از بین ببرد، او فقط سرگرم کننده بود. آقای Gum فکر کرد که جیک آن را به طور مستقیم انجام شده است، بنابراین آقای Gum رفت و برخی چیز خوبی برای جیک آورد. آقای سم در معرض سم قرار می گیرد. لثه یک پسر واقعا خنده دار است، به طوری که خنده دار است، وقتی که او با یک تان ضربه می زند و من فکر می کنم بچه های کوچک در آن می خندند. من فکر می کنم یک کتاب خنده دار و شما آن را دوست دارید. من معتقدم که کتاب خوبی برای 4 ساله و بالاتر خواهد بود. بخش مورد علاقه من این است که آقای Gum در پشت سر با یک تابه ضربه می زند. من آن را رتبه 4. نوشته شده توسط MANUNUI.TITO

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را از کتابخانه به عنوان کمی سرگرم کننده انتخاب کردم. ایوان چیزهای خوب زیادی در مورد آن را شنیده و اندیشید و آن را امتحان کرد. در مجموع 30 دقیقه طول کشید تا کودکانی که فونت و تصاویر زیادی داشتند، آن را خوانده باشند. من فکر کردم داستان درست است و من می توانم به طور کامل درک کنم که چرا کودکان از آن بسیار لذت می برند. این به مناسبت بسیاری از روالدال ها به من یادآوری می کند، به خصوص اینکه چگونه شخصیت ها را به تصویر کشید. با این حال من دوست نداشتم که این کتاب بخاطر استفاده از زبان انگلیسی و ساختار جمله در بخش های مختلف نتواند استفاده کند. من می دانم که این به سادگی بالغ در من است و بچه ها این جزئیات را نمی گیرند، اما من شخصا احساس می کردم که اگر درست نوشته شود، داستان درست خواهد بود. در مورد توجه مثبت داستان خنده دار در بخش است و من لذت بردن از خواندن آن. من فکر می کنم این به ویژه برای پسران که دوست دارند کثیف جذاب باشد.

مشاهده لینک اصلی
بیش از حد خنده دار، سری های آقای Gum نوشته شده توسط اندی استنتن یادآور سبک روالد دلل است. توصیه می شود برای پسران 7-9 ساله yos، با علاقه به کتاب فصل ساده است. در اینجا یک نمونه از اولین کتاب شما مرد بدی هستم، آقای آدامس: آقای Gum یک مرد قدیمی شدید با ریش قرمز بود و دو چشم از خونریزی بود که از شما مانند یک هشت پا که در یک غار بدرخشید خیره شد. او کامل بود وحشتی که از بچه ها، حیوانات، سرگرمی و ذرت در کوه نفرت داشت. آنچه که او دوست داشت، تمام روز در رختخواب بود و تنها و تنها در حالیکه چیزها را می لرزاند، خواب می انداخت و چسبیده و بینی خود را برداشت و آن را خورد. بسیاری از شهروندان لامونیک بیبر از او اجتناب کردند و کودکان از او وحشت زده شدند. مادرانشان می گویند: \"وقتی به شما می گویم یا می آید آقای Gum می آید و در اسباب بازی های خود می نشیند و روی کتاب هایتان لکه ها را می کشد، می گوید:\" @ رفته اید! \"این معمولا ترفند بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گام به گام با آقای گام


 کتاب نمایش اسپانیایی
 کتاب اسپوتنیک دلبند من
 کتاب عشق،کار و منزلت در عصر مدرن
 کتاب باشگاه کتاب خوانی جین آستین
 کتاب مثل هیچ کس
 کتاب جنگ پیرمرد