کتاب کورالاین

اثر نیل گیمن از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: مهسا ملک مرزبان-دهه 2000

وقتي کورالاين براي يافتن خانه‌ي ديگري که کاملا شبيه خانه‌ي خودشان بود، از در رد مي‌شود، چيزها به نظر عجيب مي آيد. يک مادر ديگر آنجاست و يک پدر ديگر که از آن مي‌خواهند پيششان بماند و دخترشان شود. مي‌خواهند عوضش کنند و هيچ‌وقت نگذارند برود.
کورالاين مجبور ميشود براي نجات خود و بازگشت به زندگي عادي تمام دل و جراتش را جمع کند و بجنگد. داستاني خلاقانه، ترسناک، مخوف و در نهايت مثبت.


خرید کتاب کورالاین
جستجوی کتاب کورالاین در گودریدز

معرفی کتاب کورالاین از نگاه کاربران
بسیار تاریک. من از این به عنوان یک بزرگسال لذت می برم، اما به عنوان یک کودک فکر می کنم که می ترسم.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که در یک اتاق انتظار با یک کودک مضطرب، این را برای Kindle برای دختر 6 سالهم که آن را خیلی دوست داشت، امتحان کردم. او اصرار داشتن داشتن @ real @ copy داشت. اشکال دارد بهتر است آن را بخواند ... علاوه بر این، من عاشق نیل گایمن هستم. هومم ... بلا کتاب را می خواند، سپس کتاب را خواند. من واقعا این چیزهای والدین را پایین می اندازم نه؟ AAAANNNNDDDDD ... من آن را دوست داشتم. واقعا وقتی واقعا بچه بودم واقعا دوستش داشتم. من منتظر بلا هستم تا بررسی او را ببینم و ببینم که او آن را رتبه بندی می کند. همه چیزهایی که تا کنون می دانم این است که او را بالاتر از Despereaux قرار می دهد. من خواندن نظرات در مورد نحوه روشن شدن بچه هایbecoming خیلی ترسناک دارم. @ سلام، سلام افسانه کلاسیک، هر کسی؟ بچه ها عاشق داشتن چاشنی از آنها می ترسند - می دانم که من انجام دادم.

مشاهده لینک اصلی
این اولین داستان داستان نیل گایمن بود که من خواندم و در نوشتن و این داستان عاشق شدم. از آن زمان 13 سال بوده است و من هنوز هم آن را دوست دارم همانطور که من در حال حاضر آن را دوست دارم و Ive بزرگ طرفدار تمام کار خود را. کورالین همیشه در قلب من بیش از هر داستان دیگر Gaiman که در آن من را به کار خود معرفی کرد و باعث افتخار من به این عشق شد. داستان ساده اما زیبا در مورد قدرت خیر بر بد که هر کس باید در قفسه های خود داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
اولین کتاب من توسط نیل گایمن و من آن را دوست داشتم. داستان بیش از حد خزنده و ناراحت کننده است، اما در روشی بی گناه و خنده دار است که شما آن را به رسمیت می شناسید. من امیدوارم که به زودی شروع به سرمایه گذاری در demás کارهای این نویسنده، sobretodo.Echale عمومی بزرگسالان گرا از کانال ادبی من YouTubeSeguime / دنبال من: InstagramTwitter

مشاهده لینک اصلی
از آنجا که، کورالین گفت، هنگامی که شما ترسید، اما شما هنوز هم انجام آن را به هر حال، این شجاع است.\nبدون شک یکی از کتابهای بسیار خوبی که در سال جاری برای بعضی وقتها خواندید. این یک داستان کلاسیک بی انتها از شجاعت و شجاعت در برابر شانس قریب الوقوع و مخالفان کوهستانی است ... جایی که یک دختر کوچک تنها ترسو نباید صرفا خودش را نجات دهد، بلکه والدینش نیز از نیروهای فراطبیعی وحشتناک، و هرگز تردید یا نگران نیستند. او او را خنک نگه داشت و با اراده قوی خود و \u0026 amp؛ هوش تیزهوش شرارت را شکست. کورالین چنین شخصیت بزرگی بود که چندین بار من را مجبور کرده بود تا خودم را از گریه بیرون بکشد @ YES !!! @ shes چنین بچه ای شایان ستایش و دوست داشتنی بود که چند بار من خیلی دوست داشتم او را متهم کنم و به او گفتم ، @ فوق العاده به حال خوب، بچه. @ اما من حدس می زنم در پایان او قدرت ذهنی و با ارزش را نشان داد که شاید من به حافظه او نیاز به من، که تشویق و قدرت هر زمان که هر کس در زندگی من در حال سقوط است، به من بدهید. کورالاین دست یکی از بهترین شخصیت های ادبی زن را به دست می کشد و من در تمام عمر از لذت آن می دانستم. نوشتن نیل گایمن فقط برای این کتاب مناسب است، داستان داستانش این است که بی نظیر بودن زیبا مثل زمانی که ما به عنوان بچه های کوچکی گوش می دادیم بسیاری از افسانه های قهرمانانه از پدر و مادر ما ... و این نیز یکی از بهترین نوع افسانه قهرمانانه است. اما این بدان معنی نیست که همه نور و سرگرم کننده است؛ چرا که داستان در موارد بسیار ناراحت کننده، ترسناک و تاریک است؛ که بیشتر قابل تحسین Gaiman است که او سعی نداشته است قهوه ای یک داستان شیرین شیرین شیرین، او می داند قدرت روحی یک کودک و یک داستان با شکوه است که از طریق یک چشم کودک به فرزند ابدی در من، و نه از یک دیدگاه بزرگسالان که بسیاری از نویسندگان کودکان اشتباه می کنند. در معرفی کتاب، گیمان گفت که چگونه و چرا او این داستان را نوشت، و من فکر می کنم این بخش به طور کامل عظمت این داستان را به طور کامل خلاصه می کند: @ Iâ € ™ d می خواستم یک داستان برای دختران من بنویسم که به آنها چیزی گفتم که می خواستم زمانی که من یک پسر بودم، شناخته شدم که شجاعانه به این معنی نیست که شما ترسناک نیستید. شجاعانه بدان معنی است که شما ترسیدید، واقعا ترسیدید، به شدت ترسیدید، و به هر حال به درستی عمل می کنید. بنابراین، ده سال بعد، من شروع به کار در زنان کردم که به من می گویند که کورالاین آنها را از طریق زمان های سخت در زندگی شان گرفت. وقتی که آنها ترسیدند، از کورالین فکر می کردند، و به هر حال کار درستی انجام دادند. و این بیشتر از هر چیزی ارزشش را دارد. من هرگز نمیتوانم آن را بهتر از خودم بیان کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کورالاین


 کتاب تئوری انتخاب در اتاق مشاوره
 کتاب مدیریت ارتباطات
 کتاب دکستر قاتل خواب گرد
 کتاب سیاست، بتوارگی و حقوق بشر
 کتاب یک هفته در فرودگاه
 کتاب باغ فراموش شده