کتاب کشتی نو عروسان

اثر جوجو مویز از انتشارات میلاد - مترجم: محسن خادمی-دهه 2000

انتظار نداشتم كه هرگز دوباره او را ببينم آن‌ هم در يك چنين جايی. خيلی وقت بود او را در ته ذهنم پنهان كرده بودم. حضور فيزيكی او مرا شوك‌زده نكرد بلكه غم و اندوهی كه در چهره‌اش بود مرا به شدت لرزاند. پير و سالخورده شده و ديگر خبری از آن شكوه و زيبايی جوانی در وجودش نبود. راستش را بخواهيد ديدن او در اين وضعيت مرا به ياد فناپذيری خودم انداخت. هرگز گمان نمی‌كردم در چنين وضعيتی با او روبه‌رو شوم اما وقتی ياد دورانی می‌افتم كه با هم پشت سر گذاشته‌ايم به سرنوشت اعتقاد پيدا می‌كنم آن هم بعد از سال‌ها دوری... ؛


خرید کتاب کشتی نو عروسان
جستجوی کتاب کشتی نو عروسان در گودریدز

معرفی کتاب کشتی نو عروسان از نگاه کاربران
من واقعا می خواستم این کتاب را دوست داشته باشم. نویسنده آن را غیر ممکن به دنبال و یا لذت بردن از آن. در هند شروع می شود با یک بانوی پیر در نهایت دیدن کشتی که او سالها پیش به عنوان یک عروس جنگی جوان رانده شده ... پس از آن به دیگر دختران در دهه 1930 در انتظار بلیط خود را در کشتی ... و پس از آنکه کشتی کشتی یک فصل را با سربازان کشتی که با افسر دیگری صحبت می کنند شروع می کند و شما 3 صفحه را در آن پیدا می کنید که صحنه تمام شده است حتی قبل از اینکه کشتی آماده بماند. من می خواستم دخترها را دوست داشته باشم و چون همه آنها خیلی متفاوت هستند تصور می کردم که پویایی کامل خواهد بود، اما فیزیکی است. بهترین کتاب EVA در مورد زنان سفر برای دیدار با شوهران، به نام \"یک هزار زن سفید\" نامگذاری شده است. یک مرد آن را نوشت و این مدل در مورد نحوه نمایش زنان مختلف و قرار دادن همه آنها در یک اتاق است.

مشاهده لینک اصلی
وای. این کتاب فوق العاده بود. من 4 تا 5 فصل به آن رسیدم، اما وقتی متوجه شدم یکی از اصلی ترین تساوی ها، من قلاب شدم (ایده می گوید، قلاب، خط و غرق، اما این ممکن است در طعم بد از آنجایی که این کتاب در مورد سفر قایق) (اما ببینید که چگونه من آن را به هر حال تحمیل معنویت؟). * بالاخره پنج شخصیت شخصیت ها را دوست داشت، همه آنها به طرز شگفت انگیزی نوشته شده بودند و به راحتی به عشق می افتادند ... خوب، اکثر آنها، به هر حال. من از این داستان زیاد یاد گرفتم همانطور که من دوست دارم عاشق گذشته باشم، فرد هرگز از عروس ها در قاره های مختلف فکر نمی کند و چگونه آنها را به غارهاش تبدیل می کند. اتصال Jojo Moyes به داستان با مادربزرگش که یکی از آن عروسها بود، کاملا به من خیره شد. بسیار به شدت توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
این کمی از چالش بود که در ابتدا در مورد آنچه که در ابتدا اتفاق افتاد، مرتب شود، چرا که داستان در بین چندین شخصیت قرار دارد، اما زمانی که من در داستان هر شخصیت قرار گرفتم، کتاب را به عنوان یک کار سرگرم کننده و لذت بخش تاریخی یافتم داستان. این نه گرفتن، اما من را نگه می دارد به عقب بر گردیم برای بیشتر و من متوجه شدم دشوار است تا پایان. من بارها و بارها خودم را فهمیدم که چگونه در طول 70 سال گذشته، از یک جامعه رهایی یافتیم که حتی از دوستان خوب، به جامعه ای که چیزهای شخصی بسیار نزدیک را در خود نگه داشتند، حتی از دوستان و همسایگان خود، به خود اجازه نمی دادند از جزئیات بیش از حد شریک شوند. شاید یک محیط شاد است ....

مشاهده لینک اصلی
من واقعا علاقه مند به خواندن درباره عروس های جنگ بودم، بنابراین وقتی کتاب در روز مدرن آغاز شد، واقعا گیج شدم. من به شدت ناامید شدم چون کاراکتر ها را دوست نداشتم و شروع به وحشت کردم - نگران نباش! - این فقط یک بخش کوچکی از کتاب است، به محض این که شروع دوباره و دوباره به ما منتقل شد، من شروع به لذت بردن از داستان و شخصیت ها کردم. بعضی از مردم آن را در مکان های خسته کننده یافتند، اما فکر می کردم که آن را با سرعت خوب حرکت می دادند - این ممکن است به خاطر آن است که من در آن گوش دادن به کتاب صوتی، بنابراین من ممکن است ناخودآگاه از بیت های خسته کننده تنظیم! واقعا از این یکی لذت می برد و گریه در پایان!

مشاهده لینک اصلی
کتاب بر اساس حقایق verÃdicos هنگامی که در پایان جنگ جهانی دوم، زنان استرالیایی که در طول جنگ با هیئت مدیره یک کشتی نظامی ازدواج کرده بود به دیدار بدون دانستن تقریبا هیچ چیز از آنها و یا famÃlia.Partem جدید خود یک کشتی پر از زنان جوان رویاها و ترس از آنچه £ را پیدا خواهد کرد در سرزمین جدید خود .و Ã © داستان زندگی بر روی این کشتی به خوبی جوجو مویس TA £ توصیف می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کشتی نو عروسان


 کتاب 10 راه حل برای رسیدن به نیروی نبوغ اجتماعی
 کتاب پیروزی
 کتاب مدیریت زمان
 کتاب با هم همین و بس
 کتاب نفس گیر
 کتاب به کسی مربوط نیست