کتاب کتابخانه عجیب

اثر هاروکی موراکامی از انتشارات نشر چشمه - مترجم: بهرنگ رجبی-دهه 2000

From internationally acclaimed author Haruki Murakami—a fantastical illustrated short novel about a boy imprisoned in a nightmarish library.
 
Opening the flaps on this unique little book, readers will find themselves immersed in the strange world of best-selling Haruki Murakamis wild imagination. The story of a lonely boy, a mysterious girl, and a tormented sheep man plotting their escape from a nightmarish library, the book is like nothing else Murakami has written. Designed by Chip Kidd and fully illustrated, in full color, throughout, this small format, 96 page volume is a treat for book lovers of all ages.


خرید کتاب کتابخانه عجیب
جستجوی کتاب کتابخانه عجیب در گودریدز

معرفی کتاب کتابخانه عجیب از نگاه کاربران
Fushigi na toshokan = The strange library, Haruki Murakami
تاریخ نخستین خوانش: بیست و یکم ماه سپتامبر سال 2014 میلادی
عنوان: کتابخانه عجیب؛ هاروکی موراکامی؛ مترجم: بهرنگ رجبی؛ تهران، نشر چشمه، 1393؛ 90 ص؛ مصور؛ شابک: 9786002294609؛
عنوان: کتابخانه عجیب؛ هاروکی موراکامی؛ مترجم: مهدی غبرایی؛ تهران، کتاب نشر نیکا، 1394؛ 100 ص؛ مصور رنگی؛ شابک: 9786007567111؛
پسرک کتابخوانی هنگام مراجعه برای دریافت کتاب از کتابخانه توسط کتابدار به محلی برده می‌شود و در گذر از مارپیچ‌های پنهانِ کتابخانه در سلولی گرفتار می‌شود. او به همراه چند نفر دیگر از جمله نگهبان زندان برای نجات جان خود اقدام به فرار می‌کنند...؛ ا. شربیانی

مشاهده لینک اصلی
خب... همين جوري براي اين كه يه چند ساعتي بشيني و «كتابخونه ي عجيب» رو بخوني و لذت ببري خوبه........ داستان، خوب و آروم پيش رفت فقط نفهميدم چرا آخرش رو اين قدر محزون تموم كرد؟؟؟؟؟ اصلا نفهميدم بعد از اين قصه ي كودكانه و آرومي كه تعريف كرد و با خوشي هم تموم شد، چرا دوباره يه چند سطر توي صفحه ي بعد، حرف هايي زده كه داستان اين قدر غمگين، تنها، و غصه دار تموم شه؟‌؟؟؟؟؟ واقعا برام سوال شد.... ميخوام برم هاروكي موراكامي رو پيدا كنم بگم نه واقعا منظورتون چي بود آخرش رو اينجوري كردين؟؟؟؟

پشت جلد نوشته:
پسربچه اي تنها، دختري مرموز، و مردي كه لباس گوسفند به تنش دوخته شده، نقشه مي كشند از كتابخانه ي پيچ در پيچ و ترسناكي فرار كنند. كتابخانه اي ساخته ي تخيل بي مرز هاروكي موراكامي كه تخصصش، آميختنِ واقعيت و وهم است.مشاهده لینک اصلی
3.5 / 5 starsMURAKAMI به راحتی یکی از نویسندگان مورد علاقه من است. من فکر می کنم او عجیب باهوش است داستان های او واقعی و حیرت انگیز است با یکدیگر به طوری که به طور کامل آن را مسحور می شود. او دنیای دیوانه را در دنیای خسته کننده ایجاد می کند که همه ما آرزو داشتیم. من بسیار خوشحال شدم که کتابخانه عجیب و غریب را بخوانم چون کمی متفاوت است - داستان کوتاه است که بیشتر در مورد رمز و راز از دیگران پنهان شده و شامل تصاویر است. من کاملا مطمئن نیستم که کدام ژانر را در آن قرار می دهد. من احساس می کنم که می تواند داستان کودکانه باشد، اما برای کودکان کمی دشوار و سنگین است، بنابراین نمی دانم. فرضیه داستان جذاب است؛ یک پسر جوان به کتابخانه می رود و زیر زمین به دام افتاده می افتد. او برای مادرش وحشت زده می شود و اگر او بعدا باقی بماند، چه خواهد شد. در پایان این کتاب کوتاه، من متوجه شدم که خود را به عنوان یک راوی محاکمه می کنم. من تعجب کردم که چقدر داستان واقعا اتفاق افتاده است، اگر در کل. من هنوز در مورد این موضوع مطمئن نیستم - یا این اتفاق افتاد، یا نتیجه یک راوی جوان با تخیل بیش از حد است. من قطعا این کتاب را از آن لذت می بردم و صادقانه آن را در کمتر از یک ساعت خواندم، بنابراین اگر من عاشق آن نبودم، خیلی ناراحت می شدم. پایان من را ناراحت کرد چون (در سبک معمولی موراکامی) خیلی ناگهانی به پایان رسید. به طور معمول من در مورد نوشتنش دوست دارم، اما از این یکی بیشتر خواسته شدم. من نیز واقعا از تصاویر در سراسر داستان لذت بردم که به داستان آموزنده بود. آنها به طوری که آنها از دیگر کتابخانه های کتابخانه ای بودند که لمس خوب بودند. من قطعا این را توصیه می کنم، اما اجازه نمی دهد آن تنها Murakami شما را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
موراکامی در تعطیلات (â € | دی الهام) من را که به عنوان یک شوخی، بالت، توجه داشته باشید در زیربشقابی یک رستوران، شاید یک ابگوشت که نویسنده € ™ ثانیه است را به طرفداران خود بی صبرانه منتظر رمان بعدی که در آن به اختصاص داده شده از دست دادن و sognareâ € | GIA شکل روایت به من (اما بسیاری از آنها DA نیست € ™ accordoâ € |) به نظر نمی رسد بهترین استعداد موراکامی مناسب به دلیل © کند به زمان روایت را نخواهد داد به درستی توسعه وب از منابع، پیشنهادات، مسیرهای نادرست، رفتار بی نظیر، تغییرات غیرمنتظره البته که سبک بی نظیر نویسنده ی بزرگ ژاپنی را مشخص می کند. مهمتر از همه این داستان کمی می کند و حتی نمی € ™ ثانیه درخواست تجدید نظر از داستان موفق ترین دلا € ™ شدن مجموعه ای است که من به عنوان خوانده (â € اوی درختان بید € ciechiâ | â €) © نه به نظر می رسد قادر به به عنوان یک قطعه جدا شده، مکان صرفا حلقه دار ایستاده موراکامی مشترک در کسری آشکار از الهام و تحت UNA € ™ داربست بسیار ضعیف به در تعدادی از صفحات با استفاده از ارزش کمی شود € € œingrassataâ espressivo.O تصاویر نهایت، به عنوان در کتابشناسی € ™ ثانیه نسخه ژاپنی قدمت بیش از یک دهه پیش و در حال حاضر، که موراکامی است که دیگر نویسنده â € œdi nicchiaâ € است، در ایالات متحده و توسط ما منتشر شده، ممکن است عملیات چاپ و نشر صرف (در حال حاضر برنامه ریزی شده € ™ ثانیه نسخه انگلیسی از آثار قدمت آن به â € ™ 70. ..) هر چه هست، این آخرین کار موراکامی نیست!

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب شسته و رفته است که در فرم چاپ شده آن دیده می شود، زیرا جلوی جلوه متفاوت است، چاپ روی جلوی \u0026 amp؛ لبه های پشتی ستون فقرات مربوط به داستان است، صفحات داخلی در نوع پیک بزرگ قرار گرفته اند \u0026 amp؛ عکس یا تصویر تقریبا در هر صفحه دیگری تقدیم می کند. من مطمئن نیستم که آیا این به معنای یک کتاب YA یا یک داستان کوتاه است یا ...؟ خزنده و آمریكایی آن کمی سورئال و آمپر؛ من فکر می کنم داستان های شبح وحشتناک و عجیب و غریب در مورد یک آتش سوزی گفته می شود که قبل از اینکه آنها را در یک شب بدون ماه به یک چادر تاریک بچرخانند بیرون از بچه ها را بترساند. از آنجایی که این کتاب عجیب و غریب کمی از کتابخانه من را بررسی می کند، آیا آن را حتی کمی آرام می کند؟ شاید. و سپس، در آخرین صفحه، یک پاراگراف در نوع بسیار کوچک شناور وجود دارد ... محتویات آن قلب من را باز و \u0026 amp؛ ساخته شده به همه چیزهایی که فقط خوانده ام را بازخوانی می کنم. براوو، موراکامی سان! براوو.

مشاهده لینک اصلی
صادقانه بگویم - بخش عمده ای از ستاره چهارم برای طراحی نسخه های زیبا و پیچیده است. طراحی کتاب، تصاویری از کتابخانه های کتابخانه قدیمی را، همراه با تمبر و لغات تاریخی، به تصویر می کشد. یک یادداشت در پشت وجود دارد که نشان می دهد بسیاری از تصاویر قدیمی، شامل کاغذهای مرمر و صفحات قدیمی @، از کتابهایی هستند که از کتابخانه عمومی لندن دریافت کرده اند. شماره صفحه و فصل به نظر می رسد از تمبر کتابخانه قدیمی آمده است، و حتی یک جیب کارت متصل به پوشش جلو است. من یک مکنده برای این مسائل است، به عنوان هر کسی که بخشی از بررسی من از S. را خوانده است، و یا در واقع هر کسی که تا به حال ملاقات من را به شما خواهد گفت. فقط به این تصاویر نگاه کنید .. به عنوان داستان خود، Murakami کلاسیک آن است. این احساس جادویی آرام شما را از یک رمان Murakami انتظار می رود، اما آن را به صورت یک داستان کوتاه، تقریبا مناسب برای کودکان است. من @ تقریبا @ می گویم، چون حاوی قسمت هایی است که کاملا تاریک هستند، اما پس از آن بسیاری از افسانه های کلاسیک را انجام می دهند، و اجازه می دهد تا آن را ببینند - چه چیزی در مورد کودکان می دانم؟ به طور کلی، یک کتاب کوچک زرق و برق دار با احساس جادویی است. شما می توانید آن را در یک ضربه بخوانید و طول عمر را با این چیز زیبا که روی قفسه کتاب خود نشسته است، صرف کنید. چرا اینطور نیست؟

مشاهده لینک اصلی
درست مثل شهر ... کلمات که نمیتوانید از خواب بیدار بشوید، نمیتوانید شکست بخورید، پشت سرتان را ترک کنید، نگرانی را که شنیدیم، میشنویم، روز به پایان میرسد ما احساس می کنیم که ما در تاریکی زندگی می کنیم، می خواهیم در خانه زندگی کنیم، احساس می کنیم در مزرعه گم شده ایم، احساس می کنیم که ما پاکسازی شده ایم و با پاهایمان زنجیر شده، موراکامی به ما یک چشم انداز فانتزی ارائه می دهد که ما را در بهترین لحظات فکر می کند، صدایی که همه ما دارد، و هر کسی از رویاهای خود بیرون می زند. خوابیدن و همراه شدن با قهرمان ما. فرزندان ما در جهان، چهره های مختلفی را در آسمان می بینند و همه آنها با واقعیت ها آشنا هستند. در نهایت، ما در جهان هستیم که همه چیز را پشت سر گذاشته ایم. نژادهای شما که ما صحبت کرده ایم، آنهایی هستند که ما ایجاد کرده ایم و آنها را در یک وضعیت دشوار کنترل می کنیم. ما محکوم شده ایم، اما ما نمی توانیم خودمان را باور کنیم. همه چیز در مورد داستان کم است. نقاشی های زیبا Menschik در حالی که خواندن یک فضای متمایز و گرگ و میش را ایجاد می کند. @ جهان در سطح ادامه می یابد. هر کس سقوط خواهد کرد و همچنان به زندگی ادامه خواهد داد. مادر نیز خدای آتش است. جهان همچنان در مسیر حرکت می کند @ Haruki Murakami

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کتابخانه عجیب


 کتاب کلود مونه
 کتاب ابر قورباغه و پای عسلی
 کتاب آقای آدامسون
 کتاب باشگاه کتاب خوانی جین آستین
 کتاب ماهیت و کارکردهای تفکر نقادانه و خلاقانه
 کتاب کشتی نو عروسان