کتاب وقتی به من می رسی

اثر ربکا استید از انتشارات افق - مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی-دهه 2000

با درجه ششم، میراندا و بهترین دوستش، سالن، می دانند چگونه به محله خود در نیویورک حرکت کنند. آنها می دانند که کجا ایمن است، مانند فروشگاه مواد غذایی محلی، و می دانند که چه کسی باید از آن اجتناب کند، مثل مرد دیوانه ای در گوشه ای. اما همه چیز شروع به تجزیه و تحلیل می کند. سالن توسط یک بچه جدید مگس گرفته شده است، به طوری که هیچ دلیلی به نظر نمی رسد و او میراندا را از زندگی خود متوقف می کند. کلید آپارتمان که مادر میراندا برای موارد اضطراری پنهان شده است به سرقت رفته است. و سپس میراندا یک یادداشت مرموز را در یک لغزش کاغذ کوچک برش می دهد یادداشت ها در حال آمدن است و میراندا به آرامی متوجه می شود که هر کسی که از آنها بیرون می آید، همه چیز در مورد او را می داند، از جمله چیزهایی که هنوز اتفاق افتاده است. هر پیام به او نزدیک تر می شود تا اعتقاد داشته باشد که تنها می تواند از مرگ غم انگیز جلوگیری کند. تا یادداشت نهایی باعث می شود او فکر کند او خیلی دیر است.


خرید کتاب وقتی به من می رسی
جستجوی کتاب وقتی به من می رسی در گودریدز

معرفی کتاب وقتی به من می رسی از نگاه کاربران
اوه این کتاب چنان باهوش هوشمندانه و هوشمندانه است. آن را به ارمغان می آورد: 1970s نیویورک، بازی نشان می دهد $ 20،000 هرم، پیچیدگی های بسیاری از روابط بین فردی، چروک در زمان، و یک رمز و راز فوق العاده است. من شخصیت ها را دوست داشتم و خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم که چگونه Stead (ظاهرا) به زحمت نمودارهای پیشرفت و فراز و نشی از روابط خود را: دوستی تشکیل و سقوط جدا و آمدن دوباره با هم. این یک کتاب بچه است، اما مانند من گفتم این یک کتاب بچه هوشمند است، که در آن Stead هرگز به مخاطبانش نمی نویسد. و آن خنده دار است. و suspenseful و آه، فقط آن را بخوان. این درخشان است.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم مثل این کتاب بیشتر است، زیرا دختر در کتاب با یک چروک در زمان وسواس شده است و داستان در اطراف یک یادداشت مرموز از سفر مسافر است. اما من واقعا پیدا کردم بیت های متوسط ​​کاملا دنیوی، روزمره هوم، و خسته کننده است. از سوی دیگر، 6 ساله من از کتاب واقعا لذت بردم. من خیلی خوشحال شدم که پایانش را ببینم این 6 جایزه را به دست آورد، بنابراین چندین شخصیت آن را دوست داشتند.

مشاهده لینک اصلی
4 ستاره. وقتی فردی مناسب نیست که بهترین فرد در زندگی شما باشد. اطمینان حاصل کنید که یک عضو خانواده دارید ستایش برای قیمت طبقه رقص و بازتاب، و همچنین کیفیت گونه. من آن را کشف کردم، خیلی سریع بود. اطمینان حاصل کنید که شما از نرم کننده و نرم کننده استفاده می کنید ... برای فویل، دستیابی به موفقیت بد نیست ... خیلی خوب نیست

مشاهده لینک اصلی
این کتاب موسیقی بی نظیر و جایزه را به دست آورده است، من تعجب کردم اگر من آن را خیلی دوست دارم، اما من. من آن را دوست دارم زمانی که یک کتاب به نظر می رسد جریان اصلی به @ ژانر @ قلمرو بدون هشدار می لغزد. باید بیشتر اتفاق بیافتد!

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره این کتاب به طرز شگفت انگیزی نوشته شده است و همه اینها کاملا با هم ترکیب شده اند. من آن را دوست داشتم!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب وقتی به من می رسی


 کتاب ده راز موفقیت و آرامش درونی
 کتاب چون دوستت دارم
 کتاب راهنما
 کتاب داستان موفقیت نخبگان
 کتاب مدیریت زمان
 کتاب قوی سیاه سبز