کتاب همه حقیقت

اثر دیوید بالداچی از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: لادن کاظمی-دهه 2000

بنابراین دیوید بولدکسی کتاب جدیدی را شروع می کند - یک هیجان انگیز بر خلاف هر گونه نوشته شده قبل. مت Mathew Pender، Pender Associates - یک سازمان سایه ای است که متخصص در مدیریت موقعیت های ظاهرا غیرممکن برای مشتریانش است. گاهی اوقات، این خدمات به منازعات مسلحانه منجر می شود. هنگامی که مت پندر توسط مشتری خود - بزرگترین پیمانکار دفاعی در جهان خواسته می شود - برای دستکاری دو ملت علیه یکدیگر، یک مجموعه شوکه کننده و شگفت انگیز از وقایع در حرکت است که احتمالا جهان را به آستانه جنگ جهانی III


خرید کتاب همه حقیقت
جستجوی کتاب همه حقیقت در گودریدز

معرفی کتاب همه حقیقت از نگاه کاربران
به طور كلي يك كتاب را كه ميتوان از آن اجتناب كرد، اگر شما چيزي را بهتر انجام دهيد. بعضي از موارد ما ميتوانيم پيش از آنكه پيش از آن اتفاق بيافتد، پيش بيني ميكنيم. از همه چيز در نهايت دشوار است كه هضم و درك كنيد. نويسنده سعي كرد تا كتاب را تمام كند قطعات با هم همه چیز را به هم میچرخند.

مشاهده لینک اصلی
این قطعا جالب بود و چشم باز خواندن. در ابتدا، آن به نظر می رسد بسیار کسل کننده است، اما آن میدارد تا بسیار quickly.When من می گویم بازeye آن @ من به هدف از کل داستان مراجعه کنید، و چگونه آن را به ما می آموزد درس ساده از همه چیز شما از خواندن باور نمی رسانه ها، و یا از یک شخص در قدرت، مهم نیست که چقدر مشروع باشند (و همه آنها بدون نام نامگذاری).

مشاهده لینک اصلی
این خواندن لذت بخش بود. این داستان جالب و هیجان انگیز بود زیرا می توانستم این اتفاق بیفتد. شاک یک شخصیت جالب بود و ما اطلاعات خوبی در زمینه کتاب داشتیم. بسیاری از پیچ و تاب ها و پیچ ها برای نگه داشتن صفحات شما وجود دارد. پیمایش خوب بود سبک نوشتن آسان بود برای خواندن.

مشاهده لینک اصلی
WTF BALDACCI من هیچ وقت انتظار چنین استانداردهای پایین. من تا به حال به طرفداران david baldacci بود، اما خواندن این باعث شده من فکر می کنم دو بار. معمولا این جرقه در کتاب موجود نبود. مرد شاو بکشد کل کتاب بمکد

مشاهده لینک اصلی
دیوید Baldacci هرگز ناامید کننده است. این کتاب با پیچ و تاب و چرخش در طرح، شخصیت هایی که ناقص، اما دوست داشتنی بودند، و خط داستان بود که قانع کننده بود. من واقعا از این لذت بردم این یک صفحه ترنر بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب همه حقیقت


 کتاب موش کوچولو
 کتاب سقلمه
 کتاب آسمان به زمین می آید
 کتاب تمساح ها
 کتاب نقطه بحران
 کتاب میراث گمشدگی