کتاب موش کوچولو

اثر کیت دی کامیلو از انتشارات افق - مترجم: حسین ابراهیمی(الوند)-دهه 2000

یک موش شجاع، یک موش خرما، یک دختر خدمتکار و یک شاهزاده خانم با نام Pea در داستان کایتی DiCamillos Newbery مدال برنده شد. به داستان Despereaux Tilling خوش آمدید، یک موش که در موسیقی عاشق موسیقی، داستان ها و یک شاهزاده خانم به نام Pea است. این نیز داستان موشایی است که Roscuro نامیده شده است، که در تاریکی زندگی می کند و جهان را پر از نور می کند. و این داستان میگری سوج، یک دختر خدمتکار با عجله است که دارای یک تمایل ساده و غیرممکن است. این سه شخصیت در حال رفتن به یک سفر است که آنها را به یک جنایت وحشتناک منجر خواهد شد، به یک قلعه پر زرق و برق، و در نهایت، به زندگی هر یک دیگر. پس چه اتفاقی می افتد؟ همانطور که کیت دی کاملیو می گوید: خواننده، سرنوشت شما برای پیدا کردن آن است.


خرید کتاب موش کوچولو
جستجوی کتاب موش کوچولو در گودریدز

معرفی کتاب موش کوچولو از نگاه کاربران
The Tale of Despereaux, Kate DiCamillo
The adventures of a mouse named Despereaux Tilling, as he sets out on his quest to rescue a beautiful human princess from the rats. The novel is divided into four @books@ and ends with a coda. Each @book@ tells the story from a different characters or group of characters perspective: Despereaux, Roscuro, Miggery Sow, and finally all of them combined.
عنوانها: موش کوچولو؛ ماجرای دسپرو؛ قصه ی دسپروکس؛ دسپروکس؛ نویسنده: کیت دی کامیلو؛
عنوان: موش کوچولو؛ نویسنده: کیت دی کامیلو؛ مترجم: حسین ابراهیمی (الوند)؛ ویراستار: فرزانه کریمی؛ تهران، افق، 1383، در 286 ص؛ فروست: رمان نوجوانان؛ شابک: 9789643691516؛ چاپ بعدی 1395؛ موضوع: داستانهای کودکان - افسانه های پریان - داستان موشها - قرن 21 م
عنوان: ماجرای دسپرو؛ نویسنده: کیت دی کامیلو؛ مترجم: سپیده خلیلی؛ تهران، تولد، 1388؛ در 232 ص؛ شابک: 9786005503173؛
عنوان: قصه ی دسپروکس؛ نویسنده: کیت دی کامیلو؛ مترجم: لیلا شیرزاد؛ تهران، قلم کیکیا، 1389؛ در 176 ص؛ شابک: 9789649549200؛
عنوان: دسپروکس؛ نویسنده: کیت دی کامیلو؛ مترجم: صونا جلیل نژاد حلاجیان؛ اصفهان، یارمانا، 1393؛ در 253 ص؛ شابک: 9786009508662؛
آی کس باور میکند که موش کوچولویی عاشق شاهزاده خانمی شود؟ این رمان ماجرای رنجهای همین دسپرو موش عاشق است. ماجرای ایستادگی او در برابر سختیها، نارواییها و تبعید و تهدید. رمان ماجرای سفر موش کوچولو و دوستانش، به سیاهچال ترسناک در قلعه ای پر زرق و برق است، که شاهزاده خانم آنجا زندگی میکند. اما در این سفر چه بر سر آنها خواهد آمد و این عشق چه سرانجامی خواهد داشت؟
ا. شربیانی

مشاهده لینک اصلی
کیت DiCamillos قهرمان نامحدود، یک موش کوچک با گوش های بزرگ، باعث می شود شخصیت جذاب. Despereaux Tilling، موش فوقانی، با موسیقی، شاهزاده خانم نخود و انسان ها - همه چیز که موش ها باید اجتناب کنند جذاب است. موش کوچک داکولوستیکی خود را برای یک نتیجه عالی از ماجراجویی (و برخی از خطاها) به عنوان نتیجه نتیجه می دهد. در Roscuro، یک موش که به عنوان Despereauxs فویل کار می کند - اما که نیز پیچیده تر از همسالان خود - دختر ناراحت کننده و یک قانون در برابر سوپ؛ در آنجا شما ساختار اصلی این داستان را داشتید. کتاب بسیار سرگرم کننده ای یافتم و به خصوص عادت DiCamillos را دوست داشتم که @ Reader @ درباره کلمات مورد استفاده او را دوست داشته باشد. چه راهی عالی برای معرفی واژگان جدید برای بچه ها. من فکر می کنم که این کتاب یک تجربه خواندن با صدای بلند برای به اشتراک گذاشتن است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب یکی از بهترین کتابهایی بود که تا به امروز خوانده ام، به همین دلیل من آن را برای دومین بار خواندم. این کتاب در مورد یک موس کوچک است که در عشق با یک شاهزاده خانم است. اما زمانی که Despereaux به چنگال فرستاده می شود، آنها جدا می شوند. این کتاب خیلی دست و پاگیر است، زیرا یک عشق مستحکم برای نجات او کافی است و زندگی او را برای انجام این کار به خطر می اندازد. این به من آموخته است که برای آنچه که دوست دارید حتی زمانی که دیوار دیگری به شما نگاه می کند، سخت تر کار کنید و متوقف نشوید. همچنین به من یاد داده است که ظاهر شما برای عشق مهم نیست. از آنجا که Despereaux چنین گوش های غول پیکر دارد، اما او را آهسته نمی کند. و گاهی اوقات متفاوت است خوب است. چون حتی با گوش های بزرگش شاهزاده خانم فکر کرد او ناز است. در کل من این کتاب را دوست داشتم

مشاهده لینک اصلی
این بهترین کتاب بود! من آن را در یک روز به پایان رسید! (این معمولا یک هفته طول می کشد، اما من آن را در یک روز تمام کردم.) این کتاب در مورد یک موش کوچک به نام Desperaux است که در یک شاهزاده خانم عاشق می شود و در زندان مجازات و پرتاب می شود. در عین حال یک موش خراب قصد دارد تا شاهزاده خانم را برای همیشه قفل کند! آیا Desperaux شاهزاده خانم را نجات می دهد؟ یا چنین چیزی وجود ندارد که خوشبختانه بعد از آن باشد؟ چیزی که من در مورد این کتاب دوست داشتم این است که داستان قهرمانی بعید است ......... که موفق می شود! آنچه که من از این کتاب یاد گرفتم این است که پس شما می توانید فرزند خود را به فروش برسانید جای تعجب نیست که این غیر قانونی است !!!

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب وحشتناک برای کودکان! چرا این یک مدال Newberry برنده شد؟ پدر و مادر فروش فرزندان خود را برای یک مرغ و یک روبان، والدین در حال مرگ و گفتن فرزندان خود آنها در مورد آنچه که آنها می خواهند، مراقبت نمی کنند، والدین فرزندان خود را به مرگ محکوم می کنند؛ چرا که آنها به طریقی که دوست دارند، عمل می کنند، مادر نامیده Desperaux فرزند او، گوش های بزرگ، یک کودک به جایی که او تقریبا ناشنوا است، یک موش دم که قطع شده است، من می توانم ادامه بدهم. همچنین، نویسنده دارای این عادت مزاحم صحبت کردن با خواننده است - گفتن آنها را به دنبال کلمات، به آنها بگویید که وظیفه آنها در خواندن است، و غیره فقط داستان را بگویید و متوقف کردن سخنان بی فایده است. این فقط یک داستان بد بود به طور کلی.

مشاهده لینک اصلی
یک داستان شگفت انگیز. معمولا میخواهید صدای نویسندگان را از بین ببرید و شخصیتها را از طریق داستان ببرید؛ شما احساس می کنید که اضافات آنها بیش از حد بی اعتبار و مزاحم است، یک پیچ و تاب در یک داستان بدون درز. اما داستان روایت کیت دی کیملوس خیلی دلهره آور و مبهم بود به طوری که من به او هر کلمه ای در مورد داستان این موش بعید که به من مفتخر بود ملاقات کرد. ما برای یادگیری از Desperaux بسیار زیاد است، و شجاعتش یک یادآوری خوب است که اغلب ضعیفترین و کوچکترین چیزها میتواند بیشترین کیفیت را داشته باشد. اگر من تا به حال بچه داشته ام، من قطعا در این شب با این کتاب به آنها خواهم پرداخت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب موش کوچولو


 کتاب گام به گام با آقای گام
 کتاب فروخته شده
 کتاب روح تروریسم
 کتاب رنت
 کتاب هایدگر
 کتاب دست از این مسخره بازی بردار،اوستا