کتاب من این ترانه را شنیده ام

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: حمیده رستمی-دهه 2000

هنگامی که کای لنسینگ با فقیر ثروتمند پیتر کارینگتون ازدواج می کند، او به خوبی از شایعات مربوط به مرگ مرموز از همسر اول گیتس، که در دهه بیست سال پیش باردار شناخته شده است، شناخته شده است. کی همچنین متوجه می شود که پیتر مزمن مزمن است که از کابوس های دوره ای رنج می برد. هنگامی که پلیس در آستانۀ خود با حکم دستگیری پیترز در رابطه با قتل دیگری - که یک زن پترسی به مدت دوازده سال پیش به دبیرستان ارشد رفته بود - به کیه شروع به ترس می کند که از قاتل خواب زده ازدواج کرده است، و او تصمیم می گیرد تا حقیقت را در پشت مرگ های گیج کننده پیدا کند. اما آیا مرگ دو نفر مرتبط است؟ و چرا ملودی که کی نمیتواند شناسایی کند هر بار که به کلیسای خانواده نزدیک می شود، در سر او بازی می کند؟


خرید کتاب من این ترانه را شنیده ام
جستجوی کتاب من این ترانه را شنیده ام در گودریدز

معرفی کتاب من این ترانه را شنیده ام از نگاه کاربران
هر بار که سعی می کنم کتابی را که توسط یک نویسنده حرفه ای شناخته شده بخوانم، از اینکه چطور نوشتن در واقع چقدر بد است و چگونه بسیاری از افراد احتمالا این رمان ها را دوست دارند، شوکه شده ام. شاید من بهترین نمونه ای از مری هیگگینس کلارک را برای قضاوت در مورد من انتخاب نکنم، اما این کتاب باعث شد که من به طور فعال از خواندن چیز دیگری توسط او جلوگیری کنم.

مشاهده لینک اصلی
خوب بود، نه به اندازه ای که من امیدوار بودم، اما از آن لذت بردم. رتبه من بیشتر از یک 2 1/2 است تا زمانی که واقعا در کتاب بعدی اتفاق نیفتاده بود، تا زمانی که همه چیز شروع به کار نکند، آن چیزی که من دوست نداشتم دیدگاه همه بود. او فقط هر فصل را تغییر داد و اسم های زیادی برای یادآوری هر کس داشت. و سپس واقعا واقعا نمی فهمم زمانی که قتل 2 (3) اتفاق افتاد، واقعا اصلا حس نمی شد ... چون در ابتدا کی به او گفت که چگونه در سایه آدم ربایی Lindbherg زندگی می کند و تقریبا نیمی از فصل را شروع می کند این اعتراض خوب، این چه ارتباطی با داستان دارد؟ شیوه ای که او بین شخصیت ها گذراند، بسیار خوب بود، درست همانطور که دیدگاه های مختلفی داشت. با بعضی از کتاب ها، خوب، اما تا زمانی که به درستی انجام شود. این واقعا نوعی کتاب بود که این کار را انجام نداد. احتمالا شخصیت مورد علاقه من نیکلاس گرکو بود، به نظر می رسید که او تنها کسی است که واقعا کارها را انجام می دهد. منظورم این است که کی خواست، و سعی کرد، اما واقعا امتحان نکرد، اگر منطقی باشد. او فقط به نظر می رسید ... من نمی دانم، سعی نکنید به اندازه کافی. این بیشتر برای تجربه او عاطفی بود، نه اینکه از کنار او بگذرد و در واقع انجام تحقیقات را انجام دهد. به همین دلیل خیلی دوست داشتم که گرکو را دوست داشته باشم، وکلای تقریبا هیچ کاری انجام ندادند، مگر اینکه آرزو داشت که متهمان بتوانند علیه پیتر محاکمه کنند، پرونده های پزشکی تمام وقت خود را با آلرتپس و غیره صرف کردند. به نظر من، گرکو تنها کسی بود که چیزها را انجام می داد - هر کس دیگری در مورد این موضوع بسیار عاطفی بود. آنها هیچ کاری نکردند. من در مورد اینکه چرا من دوست نداشتم، در حال حاضر باید بگویم چرا من آن را دوست داشتم! تعجب افسانه بود. من متوجه شدم که چه کسی این کار را انجام داد و هیچ یک از مفروضات من درست نبود. شگفت زده شدم. و این واقعیت که پیتر واقعا می تواند تمام این چیزهای وحشتناک را در حالی که راه رفتن در خواب را انجام داده بود، خنک بود. اوو، یکی دیگر از چیزهایی بود که من دوست نداشتم: قسمت اعصاب دست و پا زدن. چرا پیتر این کارها را انجام داد اگر او در واقع هرگز آنها را انجام نمی داد؟ O_o او به خانه سوزانس رانندگی کرد، اما این اتفاق افتاد ... تمام حوادث با استخر ... که واقعا در پایان توضیح داده نشد ... به هر حال، پایان بسیار جذاب بود زیرا کاملا غیر منتظره بود - من عاقلانه هر چیزی را دور می زنید، اما این یک تعجب بزرگ بود، که همه می گویند. اقدام فزاینده ای از این کتاب همان چیزی بود که من را قلاب کرد و سپس به اوج خود رسید که من به نقطه غم و غم و غم و اندوه بودم، همه چیز را فراموش کرده ام، باید بخوانم! @ سپس پایان فقط حس کمی داشت. اما آره ! من نمی ترسم خواندن آن! من گفتم که کلارکس کتاب های قدیمی تر بهتر است بنابراین من آنها را امتحان کنید!

مشاهده لینک اصلی
کای لنسینگ زمانی که او یک دختر جوان بود، سفر به کارینگتون وسترن را به یاد می آورد. پدرش باغبان در خانه خانواده ثروتمند Carrington بود. در آن سن و سال، کمی کنجکاو شد و به پناهگاه رسید، که توسط او جذاب بود. اما بعد از دزدی، او متوجه شد که او تنها نیست. او یک مکالمه را شنید که در آن زمان، او فکر نمی کرد هر چیزی را بدانیم. اما آن شب، یک دختر نوجوان جان داد. همه بزرگ شده است، کی این املاک را متوقف می کند تا تلاش کند تا پیتر کارینگتون را متقاعد کند تا یک رویداد را در املاک برگزار کند. آنچه که به عنوان یک جلسه ساده آغاز می شود، فقط چند هفته بعد با یک عاشق خورشید به پایان می رسد. اما ماه عسل خیلی طولانی نیست. پیتر، مظنون اصلی مرگ دختران سالها پیش است، و همچنین در یک بار غرق تصادفی اولین همسرش معتقد بود. کی امیدوار است که با در نظر گرفتن مسائل به دست خود، او قادر خواهد بود شوهرش را تحسین کند و زندگی طولانی و شاد با هم زندگی کند. و آن مکالمه ای که او چندین سال پیش شنیده بود ممکن است فقط کلید یافتن قاتل باشد. یاد گرفتم کتاب هایی با مری هیگینز کلارک را با برخی چیزهایی که می دانم انتظار داشته باشم. من می دانم که همیشه یک شخصیت قوی زن وجود خواهد داشت و در اکثر موارد، پول زیادی درگیر خواهد شد. با هر دو این شخصیتها خوب است، اما اگر کسی را دوست داشته باشید که چیزها را تغییر دهید، ممکن است برای شما تکرار شود. من یکی از جنبه های این کتاب را کاملا عجیب و غریب یافتم. کی به Carrington Estate می رود تا بپرسد آیا می تواند از آن برای یک رویداد استفاده کند و یا چیز دیگری که می دانید، زن و شوهر ازدواج کرده اند و در ماه عسلشان. من همه چیز را در مورد عشق در نگاه اول، اما این سریع بود، حتی برای من. و توضیح زیادی در رابطه آنها وجود ندارد. بعدا کمی کوچک می شود، اما همه ما عاشق روابط گرداب رمانتیک هستیم، دوست داشتم در مورد این که چگونه اتفاق افتاد، شنیدم. من فکر می کنم این کار را برای من کمی عجیب تر کرده است. من عقیده ی این کتاب را دوست دارم، کای زمانی که جوان بود به خانه زد و چیزی که در آن شب اتفاق افتاد، کمک کرد تا دهه های بعد قاتل را دنبال کند. این یکی از آن چیزهایی است که باعث می شود شما فکر کنید، \"اگر تا به حال برای من اتفاق افتاده، آیا می توانم اطلاعات را حفظ کنم؟\" من فکر نمی کنم فکر کنم. همه چیز را فراموش کرده ام. شوهر من این هفته را خندید وقتی که نمی توانستم هدفون هایم را پیدا کنم و آنها در کیسه ای بودند که تمام وقت با من بود. Oy vey! من این را شنیدم قبل از 3 از 5 بوک مارک ها. من آن را دوست داشتم، اما آن را تا آنجا که برخی از کتاب های دیگر توسط MHC که من خوانده ام آن را دوست ندارد.

مشاهده لینک اصلی
من شنیدم که این آهنگ قبل از مری هیگینز ClarkISBN 0743564073 سیامون \u0026 amp؛ Schuster Audio | 2007 نویسنده ی Jan Maxwell در گذشته از کتاب های صوتی مقاومت کرد، اما این تمایز در حال حاضر با توجه به صرف ساعت های زیادی در ماشین من رفته است. جان ماکسول، که کار خوب راوی راوی و همچنین صداهای شخصیت های مختلف را بیان می کند، آخرین کتاب صوتی من را خوانده است: \"من شنیدم این آهنگ پیش از این\". در واقع، من معتقدم که گوش دادن به رمان، به جای خواندن آن ، در واقع به من کمک کرد تا از آن لذت ببرم. قهرمان Kay Lansing، یک کتابدار است که ملاقات می کند، عاشق می شود، و پیتر کارینگتون ثروتمند، ازدواج می کند. چه چیزی باعث می شود خواننده درمورد توصیه های عاشقانه گرداب خود مکث کند، این است که پیتر با یک زن جوان که با یک کارمند خانواده که خودکشی کرده است، و همسر اولش که به طور تصادفی غرق شده، ناپدید شده است. اوه، و این کارمند که خودکشی کرد؟ پدر پدر کیه. من واقعا نمی دانم، اما متاسفم که از این کتاب لذت نمی برم اگر بخواهم آن را بخوانم و شاید بتوانم برخی از اقدامات کای را انجام دهم. اما من لذت بردم از گوش دادن به آن. جان ماکسول کار خوبی در طراحی من داشت و داستان را جالب می ساخت. (متوقف کردن خواندن اینجا اگر بخواهید اسپویلر را بخواهید.) پیتر کارینگتون شواهد فراوانی در رابطه با او ایجاد کرده است که من فکر می کنم بیشتر خوانندگان به سرعت فهمیدند که او گناهکار نیست. این شده است که ضد آب و هوایی است. با یان یکی از سرنخ ها را کشف کرد، از گوش دادن و کشف هویت قاتل واقعی لذت بردم. من متوجه شدم که به درستی، که همیشه سرگرم کننده است، اما خیلی زود در داستان، که باعث می شود چیز خسته کننده است. این یک داستان صوتی دلپذیر برای لذت بردن از درایو است. مری هیگگینس کلارک از دو نویسنده حیوانات خانگی من از نویسندگان رمز و راز اجتناب می ورزد: سرنخ هایی را که برای خواننده غیرممکن است تعیین کند که چه کسی انجام داده و نتیجه را نیز قابل پیش بینی است. بنابراین خوانندگان موتورهای خود را شروع می کنند، کتاب را در سی دی قرار می دهند بازیکن، و لذت بردن از \"من شنیدم که آهنگ پیش از آن\" شما را به پایین رانندگی بزرگراه.

مشاهده لینک اصلی
چند وقت پیش بود که من در مدرسه دبیرستان چند کتاب مری هیگینز کلارک خواندم و من آنها را دوست داشتم، بنابراین زمانی که چند روز بعد در یک فروشگاه ثروتمند بودم هیجان زده شدم هیجان زده شدم. مری هیگینز کلارک ملکه رمان های تعاملی است، و من شنیدم که آهنگ پیش از آن بود که من به عنوان کتاب های دیگر خود را به یاد داشته باشید سال ها پیش. کای لنسینگ دختر یک باغبانی است که به خانواده Carrington بسیار ثروتمند است. به عنوان یک شش ساله، او یک روز پدر خود را به مأموریت Carrington همراهی می کند و به کلیسای پنهانی که در آن مکالمه ای بین یک مرد و زن را می شکند سرازیر می کند. او در آن زمان هرگز در مورد آنچه که شنید، به کسی نمی گوید، زیرا او مجبور است اعتراف کند که او از آنجا بیرون آمده است. او شب است، یک مهمانی در املاک Carrington وجود دارد، پس سوزان آلتورپ، یک نوازنده جوان کسی که در جاده زندگی می کند، گم می شود پیتر کارینگتون پسر پسر کالج خانواده Carrington در آن زمان است و او مشکوک اصلی می شود. چند سال بعد، همسر باردار پترس غرق می شود، هرچند که هرکسی متوجه می شود که او یک قاتل است، اما شواهد کافی برای قرار دادن پیتر برای هر قتل وجود ندارد. به عنوان یک بالغ، کای با پیتر ملاقات می کند و در عشق عجیب و غریب سقوط می کند، چند هفته. اما در مدت کوتاهی پس از ماه عسل، حوادث پترس گذشته، هر دو آنها را تحریک می کنند. سوزان آلتورپس مریض مریض، فقط با بیماری دیررس تشخیص داده شده، تلاش نهایی خود را برای قتل دختران خود را یک بار برای همیشه آغاز می کند. هنگامی که شواهدی یافت می شود، پیتر دستگیر می شود، اما کای معتقد است که شوهرش بی گناه است و برای کشف حقیقت آنچه بیست سال پیش اتفاق افتاده است، کشمکش می کند. اگر شما به تعویق افتاده باشید، من این را به شدت توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من این ترانه را شنیده ام


 کتاب ویژگی های معلم موثر
 کتاب روزی که پدرم را با دو ماهی طلایی عوض کردم
 کتاب ذهن و عکاسی
 کتاب روشی برای مرور بهتر درس ها
 کتاب فراتر از ذهن
 کتاب من قاتل زنجیره ای نیستم