کتاب مرد بزرگ

اثر کیت کریستنسن از انتشارات ققنوس - مترجم: سهیل سمی-دهه 2000

اسکار فلدمن، نقاش اهل نیویورک و متعلق به نسل افسانه ای دهه های چهل و پنجاه میلادی بود. اما او برخلاف نقاشی های انتزاعی پولاک و روتکو، فقط به یک موضوع می پرداخت. با مرگ اسکار در سال 2001، همسرش آبیگیل، پسری مبتلا به اوتیسم و خواهرش ماکسین[که خودش یک نقاش انتزاعی شناخته شده بود]مجبور می شوند بدون او به زندگی ادامه دهند. چیزی که هیچ کس از آن اطلاعی ندارد، این است که اسکار، زندگی ای کاملا مخفی به همراه معشوقه ی دیرینه اش، تدی سنت کلود، و دخترهای دوقلویشان در بروکلین داشته است. تدی در جایی از داستان درباره ی اسکار می گوید: «نمی توانست بدون زنی در کنارش زندگی کند. این موضوع برای او، مثل آب برای گیاه بود.» اکنون دو عکاس، برای پوشش خبری زندگی اسکار فلدمن با هم رقابت می کنند و آبیگیل، ماکسین و تدی، شانس این را دارند که از زندگی و تجارب شخصی شان با اسکار، سخن بگویند.

https://www.iranketab.ir


خرید کتاب مرد بزرگ
جستجوی کتاب مرد بزرگ در گودریدز

معرفی کتاب مرد بزرگ از نگاه کاربران
تخصص فنی خانم کریستنسنس در این کتاب، هم در زبان و هم در ساختار غیر معمولش مشهود است. من در ابتدا توسط عمق شخصیت های او کشیده شد ... به عنوان قوی، کامل و جسورانه به عنوان بیش از حد چای تند. سهولت آن با زبان خواندن سریع و رضایت بخش است، پس تا نیمه از طریق این کتاب، من علاقه ای نداشتم. این رمان با استفاده از پرتره های شخصیتی آن به جای طرح، انجام می شود و با وجود بسیاری از نقاط قوت آن نمی تواند به عنوان یک قهرمان شناخته شود. قبل از قرار دادن این در @ بهترین @ لیست صبر کنید تا Epicures Lament را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
به نوعی در همان لیگ با Bel Canto، Snow Falling on Cedars، Doctorows March، همه برندگان PEN / فاکنر نیستند. این خوشایندی بود که قابل خواندن است و تقریبا 70 چیزی درباره زن و رابطه آنها با یک نقاش بزرگتر از زندگی به من تجلیل کرد. من پرلستین را به تصویر کشیدم، هرچند که با انتزاع شروع شد و به نقاشی تصنیفی از گناهان زن نقل مکان کرد. شاید من برای مدتی بخاطر چیزی بخوابم پس از آنکه موریسون بالا برد بالا، به خانه برمی گردد تا قسمت های TIVOd خانه را بگیرد.

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن آخرین کتاب کیت کریستنسنس \"مشکل و پیدا کردن آن ناامید کننده\"، من برگشتم و کتاب تحسینش \"مرد بزرگ\" را خواندم. من خودم بیشتر در این داستان غرق شدم از دردسر. شخصیت های زن بسیار جالب تر از زنان در دردسر است. در حقیقت، عنوان یک نامزدی نامناسب است؛ زیرا اگر چیزی وجود داشته باشد، این کتاب بیشتر در مورد زنان که هنرمند را دوست داشت و کمتر درباره هنرمند است. من این کتاب را در یک روز خواندم. من یک خواننده بسیار سریع نیستم، اما A. من یک روز کامل به خودم و B. بود آن را خوب بود.

مشاهده لینک اصلی
من یک لحظه واقعی با این کتاب داشتم من کیت کریستنسنز را خیلی جذاب به نظر می رسانم - درمان او با تمایل و عاشقانه، توصیف غذا و غذا، مشخص کردن زنان که این کتاب را می پوشانند و به پیری می اندیشند. توصیف تدس پخت و پز به تنهایی باعث شده این 5 ستاره برای من خوانده شود. من آن را در دو جلسه خوردم و آن را به روش هایی که من از یک رمان داستانی انتظار نداشتم الهام گرفتم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب بسیار معروف بزرگ در مورد یک مرد بزرگ و زنان بسیار باحال که با آنها زندگی خود را به اشتراک گذاشته است. همسرش، معشوقه، خواهر لزبین و دخترانش. من دوست داشتم که کتاب در نهایت در مورد بسیاری از زنان هوشمند، پیری با فیض، راحت در پوست خود، اما هنوز آسیب پذیر و جستجو - به خوبی به 70s و 80s. من امیدوارم که در آن دوران باهوش باشد. من فقط آن را دوست داشتم!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مرد بزرگ


 کتاب آرک انجل
 کتاب کنت دراکولا
 کتاب چاقوی شکاری
 کتاب پرتگاه یخی
 کتاب تقویت حافظه
 کتاب آشنایی با هایدگر