کتاب مثل هیچ کس

اثر دلفین دوویگان از انتشارات نگاه - مترجم: صدف محسنی-دهه 2000

داستان بین المللی برنده جایزه دو دختر از پس زمینه های مختلف، در دوستی متحد است. لوئیس نوجوان پاریس دارای یک IQ از 160 گرا، OCD و یک مادر است که سالها از افسردگی رنج می برد. اما لو می خواهد زندگی اش را تغییر دهد و پدر و مادرش همه را به خاطر یک پروژه مدرسه در مورد نوجوانان بی خانمان تغییر دهد. لئون با انجام تحقیقات، نه، یک دختر نوجوان در خیابان ها زندگی می کند. وقتی دوستی آنها رشد می کند، لو با شجاعت به پدر و مادرش می گوید که اگر نتواند با آنها زندگی کند، وقتی با آنها موافقت می شود، شگفت زده می شود. حضور نهضت لو خانواده را مجبور به انجام یک فاجعه مخفی می کند. اما آیا این خانواده تند و تند و تازهای که با هم زندگی می کنند، می توانند با هم زندگی کنند؟ برنده جایزه کتابفروشی معتبر در فرانسه، نه و من، یک رمان موقتی و تحریک آمیز درباره بی خانمانی است که درخواست تجدید نظر فراوان دارد.


خرید کتاب مثل هیچ کس
جستجوی کتاب مثل هیچ کس در گودریدز

معرفی کتاب مثل هیچ کس از نگاه کاربران
3.5 ستاره دلخراش. تمام زندگی من در هر کجا که من هستم بیرون احساس می کنم - از تصویر، گفتگو، در یک حذف، همانطور که من تنها کسی بودم که بتوانم صداها یا کلمات را که می شنید شنیدم. مثل اینکه من خارج از قاب، در طرف دیگر یک پنجره بزرگ نامرئی. لو احساس تنهایی می کند اطلاعات زودرس او جدا از همسالان او است، اما تنهایی او با خروج مادران و افسردگی پس از مرگ خواهر خواهر Lous شدت یافته است. ما یک خانواده را شکستیم. لو: مات و مبهوت مادرش شده است تا او را متوجه شود، نشان دهد که او در مورد او مراقبت می کند، او را دوست دارد و او را پرورش می دهد. مادرش: خودش را از جهان جدا می کند - مادر من در سال ها از مسکن خارج نشده است و پدرم در حمام مخفیانه گریه می کند. - و پدرش دوست دارد، اما اغلب برای کسب و کار غایب است. ما می بینیم تقلید و انزوا از این خانواده منعکس کننده در دیگران لو می آید در تماس با. دوستش لوکاس، که به سمت خودش میرود و بعد از آن ... نه، ما یک آینه را برای جامعه نشان می دهیم که نشان می دهد عدم ارتباط مردم با یکدیگر، و Lous به شدت از او خواسته است که به سمت No برسد. من و تو، در سادگی خود دلهره آور است، و همه قدرتمندتر از آن عدم تعهد است. این هیچ پاسخ یا راه حل هایی در مورد بی خانمانی ارائه نمی دهد، اما چیزی بسیار مهم است: سوال می کند که چرا به عنوان یک جامعه ما چشمک می زنیم و ما این کار را کمی انجام می دهیم. همانطور که لو می فهمد؛ ما می توانیم هواپیما و موشک های فوق فضایی را به فضا ارسال کنیم و یک جنایت را از مو و یا پوسته کوچک پوست به دست بیاوریم و یک گوجه فرنگی را که می توانید در یخچال سه هفته نگه دارید بدون گرفتن چین و چروک و ذخیره میلیون ها قطعه اطلاعات بر روی یک تراشه کوچک. با این حال توانستند مردم را در خیابان بگذارند. این یک رمان موعظه نیست، هرچند نویسنده به جای اینکه آمار را در مورد بی خانمانی در فرانسه بطور محتاطانه گنجانیده باشد. در عوض، این یک داستان از یک دختر جوان امیدوار است که یک نفر بتواند تفاوت ایجاد کند و اگر همه به یک نفر فقط یک تفاوت را کمک کنند، چه تفاوت هایی ایجاد می کند. اما این یک راه آسان برای لو نیست. ما شاهد تلاش او برای قربانی کردن به خاطر یکی دیگر هستیم، و سپس برای او امیدواریم که دنیا بتواند متفاوت باشد، زمانی که او می بیند که چقدر سخت می تواند برای کسانی که بدون امتیازاتشان متولد شده باشند، متفاوت باشد. خانم برتیگناک؟ بله

مشاهده لینک اصلی
به عنوان یک قاعده، فقط رتبه های 5 ستاره ای را برای کتاب هایی که ذهن من را انداخته اند یا زندگی من را تغییر دادند، می دهم. شاید برای من و نه غم انگیز باشد، اما تنها یک کمیاب است. این رمان کوچک کمی تقریبا کامل است که 4 ستاره فقط احساس خستگی می کند. پرویز زیبا است. این نوع از نوشتن ساده است که آسان است برای خواندن اما خیلی سخت برای نوشتن. من وقتی از نقل قولهایی که می خواهم به یاد بیاورم، بیش از گوشه صفحات را می بینم و در اغلب موارد، کتاب ها بی نظیر می شوند، اما این یکی تقریبا به همان اندازه به عنوان صفحات است. De Vigan این توانایی را دارد که چیزی را بیان کند که حق را به قلب چیزها در یک حکم محکوم کند. او می تواند این اظهارات عمیق را درباره زندگی در نیم پاراگراف ارائه دهد و در عین حال هیچ پروسۀ بنفش وجود ندارد، روایت لوز همیشه اعتقاد دارد (او پیش پا افتاده است، اما هیچ کدام از آن 13 ساله که مانند بعضی از کتاب ها می گوید، ) و هیچ معنی ندارد (Jodi Picoult من به شما نگاه کنید). به هر دو نویسنده و مترجم تقسیم می شود. این یکی از آن کتاب هایی است که می تواند به راحتی در آنچه که شما باید در مورد بی خانمان فکر می کنید / انجام دهید. اما این نبود De Vigan به شما نمی گوید که یک راه حل شسته و رفته و آسان برای کمک به یک فرد بی خانمان است، اما او همچنین به شما می گوید که این بدان معنی نیست که شما نباید امتحان کنید، زندگی آن چطور است و هیچ چیزی در مورد آن نمی توانید انجام دهید. لو این دلسوزی زیبا دارد که مردم به راحتی می توانند آن را نابغه بگذارند. و با این حال، چرا باید آن را ساده به تلاش برای کمک به کسی؟ کمک به کسی حتی اگر شما نمی دانید چگونه، اعتقاد به کسی، حتی اگر همه به شما می گوید پلنگ ها لکه های خود را تغییر دهید، وجود دارد برای کسی مهم نیست که چند بار آنها را mess! این شجاع، سخاوتمندانه، نه احمقانه است. این یک کتاب جدی بود از طریق و از طریق. لو یکی از شخصیت های برجسته ای است که در مورد آزمایش هایش می داند و می داند و می داند چگونه هوش خود را با ناامنی های زیادی همراه است. من واقعا از آن لذت بردم. خوشحالم که پایان کار نداشت. نه و من خیلی خوب بود برای پایان دادن به کلوچه. در عوض آن را مانند زندگی واقعی به پایان می رسد ... در یک نقطه مناسب متوقف می شود، اما با این معنی که شخصیت ها زندگی می کنند هنوز بدون تو ادامه دارند. من این را به عنوان کودکان / ya ذکر شده، زیرا من فکر می کنم آن چیزی است که برای همه از ده به صد و ده.

مشاهده لینک اصلی
در سطح No و من به نظر می رسد مانند اجرا از کارخانه جوانان بزرگسالان رمان یک دختر نوجوان در برخورد با هر یک از تراژدی خانواده و در حال رشد است. هرچند که کمی عمیق تر بشوید و این کتاب خیلی بیشتر از آن است، که عمدتا به دلیل دو عامل است. اولین سبک ساده نوشتن ساده اما احساساتی است. این داستان نه تنها از منظر اول شخص بیان می شود، بلکه واقعا خواندنی است به طوری که یک نوجوان هوشمند آن را بازگو می کند - از جمله آن لحظات خنده دار که منحصر به فرد نیستند، که همه فقط به شخصیت و اثر کتاب اضافه شده است. در بعضی مواقع به من یادآوری می کرد که از ریش گرفته در روده. جنبه دوم این کتاب که آن را بر خلاف بسیاری از دیگران خود لو بود. شخصیت او بسیار شبیه شخصیت اصلی در حادثه عجیب و غریب سگ در زمان شب (مارک هادون) بود که از ابزارهای فکری مانند مشکلات ریاضی برای مقابله با احساسات زندگی روزمره استفاده می کرد. من واقعا دوست داشتم که چگونه لو بسیار هوشمند بود اما در عین حال مسائل مربوط به زندگی طبیعی را داشت. در یک لحظه او می گوید که او IQ از 160 است، اما می تواند کراوات خود را از بند نایلون کفش. او نمیتواند به خوبی از او سوءاستفاده کند و از سخنرانی او در مقابل کلاس سخن میگوید. او برچسب های مواد غذایی را برای مقایسه مواد تشکیل می دهد و آزمایش های مختلفی را در خانه انجام می دهد تا حس کنجکاوی او را برآورده کند. از طریق لو، ما نیز می دانیم که هیچ دختر بی خانمانی که در نهایت با خانواده اش زندگی می کند و لوکاس یک پسر در کلاس لوز است. هیچ مشکلی برای حل آن وجود ندارد - زندگی در خیابان ها و سپس سازگاری با زندگی خانوادگی - مانند لوکاس. لو و لوکاس در کلاس خود در مدرسه متضاد کامل هستند. لو دو سال آینده است و لوکاس دو سال پشت سر است. لوکاس تنها کسی است که واقعا به لو توجه می کند و دوستی منحصر به فرد را ایجاد می کند. همچنین کنجکاو جالب بین لوئیس ساده لوح و سخت و خیابانی وجود دارد. هر سه نفر شخصیت های بزرگ را به شیوه خود دارند. شخصا واقعا از من و نه از آن لذت می برم، اما می توانم ببینم که احتمالا یکی از آن ها آن را دوست دارد یا از آن نفرت دارد نوع کتاب Id قطعا آن را توصیه اگر شما دوست کتاب های فوق و یا اگر شما به دنبال چیزی کمی متفاوت است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب الهام بخش، نه و من، توسط دلفین د ویگان، شخصیت اصلی، لو Bertignac می آموزد که خود را به چالش بکشد و جهان را متفاوت ببیند. لو، یک دختر 13 ساله، هوشمندانه ترین در کلاس اوست و دارای IQ 160 است. در حالیکه دو نمره پیش از کلاس او، هوش خود را ثابت کرد. اگر چه در دانش او پیشرفت کرده بود، او در مواجهه با اجتماعات فاقد آن بود. او از توجه دور افتاده و همیشه در منطقه راحتی خود ماند. او گفت: \"همه زندگی من در هر کجا که من هستم، خارج از تصویر، گفتگو، در یک حذف احساس می کنم، همانطور که من تنها کسی بودم که می توانستم صداها یا کلمات را که دیگران نمی شنوند و کلمات ناشنوا را بشنوند به نظر می رسد که آنها را بشنوند مثل اینکه من خارج از قاب، در طرف دیگر یک پنجره بزرگ و نامرئی @ (Vigan 9). او هرگز نمی دانست چگونه می تواند پرماجرا باشد یا واقعا خودش را تا زمانی که او را ملاقات کند. هیچ زن بی خانمانی است که لو را در پروژه مدرسه اش کمک می کند. در ابتدا، لو خجالتی و محتاط بود، همیشه اجازه نداد داستان را بگوید. لو توضیح داد، من خیلی نگران صحبت کردن نیستم. من همیشه احساس می کنم که کلمات از من دور می شوند، فرار می کنند و پراکنده می شوند. هیچ ارتباطی با واژگان یا معانی ندارد، زیرا من کاملا خیلی از کلمات را می دانم، اما زمانی که با آنها بیرون می روم، گیج و پراکنده می شوند. چرا من از داستان ها و سخنرانی ها اجتناب می کنم و به پاسخ دادن به سوالات پاسخ می دهم من از @ (ویگان 18) خواسته ام. از آن به بعد، هیچ راهی برای زنده ماندن در لوه وجود ندارد. او به لو می آموزد که تصور کند و بجای آن فریبنده و واقعی عمل کند. این کتاب نشان می دهد که چگونه دو نفر کاملا متفاوت می توانند به یکدیگر آموزش دهند و دوستان خوبی باشند. این یک کتاب فوق العاده برای خواندن بود و من آن را به خانواده و دوستانم توصیه می کنم. به ویژه می خواهم این کتاب را به همسایه من توصیه کنم، که همچنین باید یاد بگیرد که چطور آزاد شود و کمتر واقعی باشد. من امیدوارم که دلفین د ویگان همچنان به نوشتن ادامه دهد، زیرا کتاب او لمس بود. من کتاب 3 را از 5 ستاره ارزیابی کردم چون برخی از قسمت های کتاب آهسته و خسته کننده بود در حالی که دیگران واقعا جالب بودند. من اعتقاد دارم که این کتاب می تواند عمل بیشتری داشته باشد. این کتاب یک کتاب عالی بود و از خواندن درباره ماجراهای لو و نو لذت می بردیم.

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره این را دوست داشتم من این را خیلی دوست داشتم اگر چه من نمی توانم دقیقا دقیقا مشخص کنم آنچه که من در مورد آن می خواهم، من آن را دوست داشتم. من واقعا نمی دانم آنچه که من از این رمان انتظار داشتم - از جلد آن را نور یک ناز خوانده خواند، اما خلاصه ای را تضمین می کند که حداقل یک نوع از اختلاف شدید عاطفی وجود دارد. به هر حال، نه و من از انتظاراتم فراتر رفتم این باید چیزی در مورد شخصیت ها یا شاید نوشتن باشد یا بیشتر از احتمالا داستان خودش.از آنجا که در همه صداقتم، نوشتن را در زمان های بسیار ناگهانی یافتم. شاید این به این دلیل بود که کار اصلی در فرانسه بود و ترجمه کمی کم شده بود، اما نوشتن ناقص به من رمان تبدیل می شود. نه و من ظاهرا استثنا بود. نوع سبک نوشتن عجیب و غریب به جذابیت Lous اضافه شده است. او واقعا در ابتدای کتاب مزاحمم شده بود، اما فکر می کنم طراحی شخصیت او بخشی از چیزی است که داستان را برای من جذاب کرد. به طور خلاصه، او فقط رشد می کند و بسیار تلخ شیرین است که شاهد آن است. رابطه او با No به کمال رسیدگی می شود و من فکر می کنم که چرا کتاب را خیلی دوست دارم. اوه، نه. شخصیت جالبی بود. دیدن او از طریق دیدگاه Lous به ویژه جالب بود. او کمی از شخصیت چالش برانگیز برای خواندن است اما در نهایت او بسیار فوق العاده خام و در معرض به عنوان یک انسان و آن را کاملا درخشان در مورد داستان او را بخوانید. بنابراین این کتاب چیزهایی را که من در یک داستان خوب دنبال می کنم - شخصیت های جالب، یک طرح پویا و منحصر به فرد برای آن بود. یکی از آن کتابهایی است که می توانید کمی به آن ارتباط داشته باشید، اما نه به این دلیل که آن را نه در مورد شما، در مورد داستان درون شخصیت ها و شخصیت ها زندگی می کنید و اینکه چگونه یک رویداد کوچک می تواند همه چیز را تغییر دهد. بنابراین، اگر چه موضوعی با جریان نوشتاری داشتم، واقعا واقعا از داستان ن و لوش در تمام شکوه واقعی، تلخ و جذاب لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مثل هیچ کس


 کتاب جنوب از جنوب غربی
 کتاب ای کاش وقتی 20 ساله بودم می دانستم
 کتاب غلبه بر مشکلات پوست
 کتاب نبرد در اتاق فرمان
 کتاب منهای عشق
 کتاب اسکار و خانم صورتی