کتاب مترسک و خدمتکارش

اثر فیلیپ پولمن از انتشارات پریان - مترجم: فرزاد فربد-دهه 2000

در منطقه‌ای روستایی، مترسکی را صاعقه می‌زند و او جان می‌گیرد. مترسک با پسربچهٔ ‫بی‌خانمانی آشنا می‌شود و او را به عنوان خدمتکار خود انتخاب می‌کند تا هر دو راهی سفری پرماجرا شوند.


خرید کتاب مترسک و خدمتکارش
جستجوی کتاب مترسک و خدمتکارش در گودریدز

معرفی کتاب مترسک و خدمتکارش از نگاه کاربران
اولین کتابی که از پولمن خوندم .
کتاب دقیقا فانتزی به تمام معنا بود . جوری فضاسازی کرده بود که هر اتفاق خارج از عرفی میفتاد به راحتی قبول میکردی و دنبال دلیلش نمیگشتی .
تیکه ها و طعنه هاش هم خوب بود . اونجایی که مترسک مغزش رو از دست داد و نگران بود اتفاقی بیفته براش و بعد دید نه چندان تغییری نکرد یا اونجا که با وجود اینکه هیچ چیز از جنگ نمیدونست ولی افسر شد و ... طعنه های خوبی بود .
عالی نبود اما برای یک بار خوندن خوب بود .
اعتراف میکنم وقتی این کتاب رو خریدم داشتم به مترسک قصه ی هاول فکر میکردم :)

مشاهده لینک اصلی
گرچه من در ابتدا با کار Pullman آشنا بودم و در درجه اول از طریق سه گانه Dark Materials خودم خوشحال شدم که آثار دیگرش را کشف کنم که حداقل به عنوان سه گانه اصلی و لذت بخش است. در جادوگر و خادم او، جک و استاد او، یک ترسناک متحرک، بدون هدف در سراسر کشور که ممکن است یا ممکن است ایتالیا (در هر صورت) نام ایتالیایی به صدا در می آیند. حداقل، سرگردان به نظر می رسد اپیزودیک و بی هدف در ابتدا؛ با این حال، در بررسی دقیق تر، یک طرح واضح و به خوبی اجرا می شود. احساس خشم دون کیشوت در جنجالهای دیوانه این جفت وجود دارد، همانطور که ترسناک در جاهایی که جسورانه و کاملا فریب خورده است، در حالی که جک خود را با هوش و ذکاوت خود به عقب می کشد تا بار دیگر از زمان وقوع حادثه فاجعه برآید. ترکیب Pullman از شخصیت های جذاب، موقعیت های سرگرم کننده و عجیب و غریب این را خواندن جذاب و لذت بخش است که من فقط به هر کسی توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
سلب مسئولیت ... من این کتاب را در تعطیلات خواندم، بیشتر در ماشین سواری با ریزه کاری با حواس پرتی های مختلف، بنابراین من به طور کامل در خواندن تمرکز نکردم. آنچه که من در مورد آن تمرکز کردم، فکر کردم منحصر به فرد و محرمانه است. مراسم داستان بر روی Lord Scarecrow و یک پسر جوان به نام جک به عنوان آنها در ماجراهای در حالی که ناشناخته برای آنها راه می اندازند، خانواده تند و زننده Buffaloni به دنبال Scarecrow پایین به طوری که آنها می توانند خود را سرقت حقوق به دره بهار. رابطه بین Lord of Scarecrow و Jack به خوبی توسعه یافته است. جک می آموزد که او به همان اندازه که Scarecrow به او نیاز دارد، نیاز به Scarecrow دارد. در حالی که این به عنوان داستان نوجوانان نامگذاری شده است، من برخی از لحظات طنز در جنگ و حکومت را کشف کردم، مگر اینکه چیزها را تصور کنم؟ نویسنده فیلیپ پولمن به خاطر سهبعدی Dark Materials خود که با برخی از تم های ظریف لمس می شود، شناخته شده است، بنابراین من به جای آن تعجب نخواهم کرد. خوانندگان جوان احتمالا این موضوع را نخواهند پذیرفت اما از عناصر دوستی، طنز و ماجراجویی آن لذت ببرند.

مشاهده لینک اصلی
# 2010-1 # Gramedia Merdeka رعد و برق Bandung آن را جادویی ساخته شده است. این عروسک یخی زنده است! عروسک نی نی همیشه به مثبت فکر کرد. در مقایسه با پسران خوب و بد پسر جک، این عروسک در مورد تفاوت تفاوت ندارد. همه چیز برای او خوب است! سپس گام به گام در آن را در راه خود را به بهار دره، با lobaknya سر همیشه شاد، به حال بسیاری از ماجراهای بیشتر، @ ما هر دو مایل و ما سالم هستند! @ ترساندن جنایتکاران، که به یک بازیگر، برای پیوستن به هنگ از سربازان. این چیزی است که خنده دار می شود. @ او حتی در صد سال نخواهد بود، نه، حتی حتی سرایدار. او به اندازه کافی هوشمند نیست. او را تبدیل به یک افسر.چه؟ @ فیلیپ پولمن و کار کتاب های کودکان همیشه با یک شاد ساده، زیبا، خنده دار، و نوشته شده .. به خاطر در، سعی در نگه داشتن، و اعتماد به نفس کبد با روحیه مثبت نمی خواهد نا امید .. امید !!

مشاهده لینک اصلی
SLJ Best Books، 2005 من آن را توصیه می کنم برای سنین 9-13.This یک داستان فانتزی است که در آن یک حیله ای می آید به زندگی هنگامی که او با ضربه رعد و برق رنج می برد و دوستان با یک پسر به نام جک. در راه خود به دره بهار، دو همراه، بعضی از ماجراهای وحشی را به دلیل عجیب وحشیانه و ایده های خیالی می گذرانند. خوشبختانه، او جک و چند نفر دیگر را دوست دارد که او را از @ pickles @ بیرون بیاورد تا او خودش را بگیرد. این یک کتاب عجیب و غریب بود که من واقعا از آن لذت نمی بردم. با این وجود، این طرح نقش مهمی در توسعه داستان، با تمام ماجراهای در طول مسیر، و اوج نهایی در دره بهار بود. موضوع وفاداری نیز در این داستان خدمتکار بسیار مشهود است. حوادث داستان به نظر بسیار مبهم هستند اما باید به یاد داشته باشید که این یک افسانه فانتزی است که بیشترین چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. و مانند همه افسانه های خوب، پایان خوش بود.

مشاهده لینک اصلی
داستان احمقانه جادوگر اوز مانند یک ترسناک (به استثنای یک ترسناکی که واقعا بدون مغز است، نه Baums unisonly intelligent @ brainless @ version ...). Pullman دارای یک دیدگاه اجتماعی و عدالت اجتماعی است. مثلا: «اما من هرگز آموختم که بخواند. اشکال بزرگی است، و اگر Id شناخته شده و سپس آنچه که من می دانم در حال حاضر، Id مرتب شده اند که به یک خانواده ثروتمند متولد شده و نه به یک فقیر. من مطمئن هستم که اعداد یاد گرفته اند که بخوانند، سپس \"پولمن\" لحظات سنگین تر (مانند موارد فوق و همچنین ضد سازمان قوی و ضد آلودگی که توسط ویژگی های مشخص کننده آنتاگونیست ها منتقل می شود) باعث می شود که من این کتاب را ندهم ستارگان بیشمار با وجود اینکه من به طور کلی با پالمن موافقم، به نظر نمی آید داستان داستان احمقانه، مناسب ترین مکان برای گرفتن همه موعظه ها مثل این است. Antics بهترین زمانی است که آنها بی معنی (و یا حداقل تا حد ابهام آموزنده نیستند). اگر هیچ چیز دیگری، این داستان مقدمه مقدماتی برای پارادوکس کشتی Theus است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مترسک و خدمتکارش


 کتاب کجا ممکن است پیدایش کنم
 کتاب بهترین سال زندگی شما
 کتاب جایی که شاید پیدایش کنم
 کتاب من قاتل زنجیره ای نیستم
 کتاب دریا پشت ایستگاه قطار است
 کتاب کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو 7