کتاب لطفا به من نخندید

اثر جودی بلانکو از انتشارات ایران بان - مترجم: افسانه محمدی شاهرخ-دهه 2000

While other children were daydreaming about dances, first kisses, and college, Jodee Blanco was trying to figure out how to go from homeroom to study hall without being taunted or spit upon as she walked through the halls. This powerful, unforgettable memoir chronicles how one child was shunned—and even physically abused—by her classmates from elementary school through high school. It is an unflinching look at what it means to be the outcast, how even the most loving parents can get it all wrong, why schools are often unable to prevent disaster, and how bullying has been misunderstood and mishandled by the mental health community.


خرید کتاب لطفا به من نخندید
جستجوی کتاب لطفا به من نخندید در گودریدز

معرفی کتاب لطفا به من نخندید از نگاه کاربران
من آن را بزرگ صفر آوردم !!! اگر این بررسی بی رحم است، من را ببخشید، اما این کتاب واقعا من را رد کرد. من متوجه شدم که قلدری یک مسئله جدی است، اما من می خواستم این کتاب را بخوانم. در ابتدا چشم من گرفتار شد، زیرا به عنوان یک نوجوان من خودم به شدت به نقطه ای از ترس بودم که در محله من راه بروم. اما من بزرگ شدم و به آن رسیدم. زندگی ادامه دارد. بحث در مورد نویسنده که خودش را تبدیل به قربانی و شهید می کند. این باعث می شود که او به این واقعیت غلبه کند که او بیشتر از این قلدری را خودش به وجود آورد. از آنجا شروع می شود که جایی که دوستانش را دوست دارد، به نظر می رسید که او واقعا دوستش داشته باشد، و سپس می گوید که این بچه ها به دلایلی (او بهتر از نگرش من نسبت به داستان من است) بعدا در سال تحصیلی به او مراجعه می کند. بله، این یک واقعیت بسیار باورنکردنی است که در مورد نوجوانان و بزرگسالان به طور یکسان اتفاق می افتد، اما برای او بارها و بارها اتفاق می افتد. و نیمی از وقت آن بود که او به دوستانش گفت و چسبیده به جایی که آن را تعریف نکرد. سپس پدر و مادرش که آرزو داشتند او را از مدرسه به مدرسه حرکت می دادند تا فقط خود را دوباره در یک ظرف غذا ببوسند. اما در چشمان او همیشه بچه های دیگر گسل بودند. به نظر می رسد بعضی از معلمان حتی فکرش را هم نمی کردند. پس از آن به منظور بدتر شدن، این خانم هنوز بیش از 30 سال دیگر نگران است که آیا افرادی که بعدها آنها را مورد آزار و اذیت قرار می دهند، در حال حاضر در مجامع مدرسه آینده پذیرفته خواهند شد یا خیر. چرا حتی اگر این افراد خیلی وحشتناک باشند، حتی به اجتماع خود ادامه می دهند؟ و چرا شما باید مراقب باشید؟ زندگی را دریافت کن مطمئن هستم که این افراد به همان اندازه شما فکر می کنید که چندین دهه پیش به آن ها ختم می شد، اگر آنها حتی خنک بودند. به نظر من، کسی که قلدر است، مسائل خودش را دارد.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را کشف من در خواندن اطلاعات آنلاین در مورد بزرگسالان بازمانده از قلدری ... من بسیار نگران است که دختر من در حال رفتن به رنج می برند به همان سرنوشت من. من با خلوص و صداقت نویسنده، که در زمان است که تحت تاثیر قرار هستم قربانی، اما در بعضی مواقع هنگامی که دیگران را که مورد آزار و اذیت قرار می گیرند صحبت نمی کنند. من مطمئن هستم که او را pained به مورد لحظه به لحظه او از ضعف، که توسط یک نیاز بوجود می شد که به تن peers.The او از بسیاری از بررسی عاشقانه پذیرفته می شود از این کتاب را به من اذیت ارسال کنم. یک حساب صادقانه مانند این ناله نیست. همانطور که برای کسانی که Jodee را قضاوت می کنند که بیش از حد اخلاقی و عادلانه هستند، من تعجب می کنم که این بررسی کنندگان به طور خاص در نظر داشتند. اگر داستان داستان فعالیت جنسی در یک مهمانی پر از دوازده ساله (در صفحه 60)، پس متاسفم، او را به خاطر تماس با مادرش تحسین میکنم، و من کاملا درک میکنم که چرا او ممکن است نخواست که مادرش با میزبان صحبت کند (مادر یکی از دوستان Jodees). دوست دارم به این باور که دختران من نیز با من تماس اگر فعالیت جنسی آنها در یک too.What جشن تولد دیدم هم مرا اذیت نوع نظر من به طور معمول بعد از هر گونه خبر آنلاین در مورد قلدری دید. به نظر می رسد بسیاری از مردم بر این باورند که قلدریpart از رشد @ و اهداف به سادگی به دنبال توجه است. برای همه بحث در مورد قلدری در مدارس، من نگران هستم که اکثر مربیان و والدین به سادگی تلاش می کنند تا احساسات خود را نسبت به چیزی که بسیار فراگیر است احساس نکنند زیرا راه حل موثری پیدا نمی شود. اگر هر چیزی، ناشناس بودن اینترنت همچنان به قدرت گرفتن قلدرها کمک می کند. در نهایت ... آیا هر بازدیدکننده ای که در اینجا در نظر گرفته شده است، ممکن است نویسنده این مقاله را بخواند؟ آیا شما شجاعت دارید که او را به صورت شخصی انتقاد کنید؟

مشاهده لینک اصلی
وقتی اولین بار این کتاب را در لیست گزینه های خواندن تابستان دیدم، فکر می کردم این یک خواندن خیلی خوب بود. با این حال، زمانی که من در واقع نشستم تا آن را بخوانم، کمی نا امید شدم. اولا، در سراسر داستان Jodee همیشه در مورد چگونگی او بسیار سالم و دقیق تر از دختران دیگر صحبت می کنند؛ که من تا حدودی با آن موافق هستم من احساس می کنم که این داستان همچنان ادامه دارد و جودی این اجازه را به او می دهد. به نظر می رسید که خودش فکر می کرد یا حداقل خودش را به عنوان یک فرد کامل بنویسد. او تصور می کند که هیچ چیز وجود ندارد که او ممکن است اشتباه انجام دهد. با این حال، باید دلیل دیگری داشت که همه این افراد از او متنفر بودند. آیا ممکن است که این امر به این دلیل باشد که او کمبود یک مسئله ی انسانی را داشته است؟ در مرحله دوم، داستان به روش واقعی برای مقابله با آزار و اذیت مدرسه پرداخت. این یک مشکل است، زیرا بسیاری از افراد به احتمال زیاد به این کتاب به آنها کمک خواهند کرد. من فکر نمی کنم این داستان واقعا برای خدمت به این هدف باشد، اما بعضی از آن ها انجام می دهند. بسیاری از داوران ادعا می کنند که این داستان، در حقیقت، از جلوگیری از آزار و اذیت مدرسه جلوگیری خواهد کرد. این، به نظر من، تنها در صورتی اتفاق خواهد افتاد که قلدرها خود را بخوانند؛ که بسیار بعید است. در نهایت، در پایان رمان Jodee واقعا @ مشکلی نداشت. او هنوز به تازگی برای پیوستن به دبیرستانش ترسید. هنگامی که او می گوید او تبدیل به یک خبرنگار شده است، باعث می شود خواننده برای یک ثانیه احساس می کند که او دیگر نمی ترسد. اما کسانی که امیدهای ناگهانی از امید را تحت تأثیر قرار می دهند، خاطره های گذشته ی او را به نظر می رساند که اجازه می دهد برود. پس از خواندن این کتاب، احساس کردم خودم را مورد پرسش قرار دادن دقت آن قرار می دهم، و این که آیا جودوی خود را قربانی می کند یا به درستی متوجه تمام وقایع شده است.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا در پاسخ های منفی به این کتاب بسیار شگفت زده شده ام، به خصوص کسانی که می گویندhard به این باور است. در حقیقت، نه، نه. این یکی از زیباترین تصاویر سیاست های مدرسه ای است که تا به حال خوانده ام. بچه ها واقعا دوست شما خواهند شد و پس از آن شما را مجبور می کنند فقط به خاطر اینکه بچه های محبوب شما را دوست ندارند. سياست نوجوانان واقعا اين چرخه است. بله، بزرگسالان واقعا قربانی قلدری برای سوءاستفاده خود را سرزنش می کنند؛ یا حتی بدتر اینکه ممکن است حتی بچه ها را نیز بدرقه کنند (مثلا بخشی که او یک معلم را فراخوانده است که به طور آشکار سرگرمی هایی را از دانش آموزان نیاز دارد). لطفا تصور نکنید که فقط به این دلیل که شما هرگز شاهد قرابتهای مشابه آنچه که خانم بلانکو توصیف کرده است این است کهhard به این باور است. @ چون خیلی چیزها درباره قلدری است که بزرگسالان نمی فهمند، زیرا آنها قبول ندارند که این یک مشکل واقعی (یا بدتر از آن که آنها خودشان هستند.)

مشاهده لینک اصلی
نویسنده با عصبانیتی که او توسط همکلاسی هایش به او می اندازد، هنگامی که او در یک دبیرستان فریب خورده بود، توضیح می دهد که چه چیزی به معنای آن است که در میان همتایان خود و در مبارزه برای غلبه بر عذاب باشد. کتاب واقعا راهنمای پدر و مادر است معلمان و متخصصان آموزش و پرورش برای یادگیری نحوه مراقبت بیشتر در مورد مشکلات کودکان مدرسه، Jodee به شدت به ما نشان می دهد که چگونه او قادر به مقابله با همه غریبه ها چیزهایی که او مواجه است، اما این سوال این است: آیا هر کودک توانایی عبور از تمام این مشکلات همانطور که Jodee قوی بود، پاسخ به هر شک و تردیدی است: NO، آنها وجود دارد، بنابراین Jodee Balanco به اندازه کافی خوش شانس بود که آن را به شیوه ای مثبت منتقل کند اما نه همه کودکان این شانس را دارند !!! با تشکر از شما Jodee Blanco برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با ما.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب لطفا به من نخندید


 کتاب آسمان مانند دستهای توست
 کتاب وفور کاترین ها
 کتاب استخوان های دوست داشتنی
 کتاب نقال فیلم
 کتاب ظهور هانیبال
 کتاب یک زن و هزار سودا