کتاب فروخته شده

اثر پاتریشیا مک کورمیک از انتشارات تیسا - مترجم: سیده صدف عظیمی-دهه 2000

طبق آمارهای جهانی، هر ساله خانواده‌های فقير نپالی، دوازده ‌هزار دختر را به باندهای بين‌المللی فحشا می‌فروشند. كتاب «فروخته شده» داستان غم‌انگيز و دردآلود دختركی است روستايی، از كوهستان نپال كه ناپدری‌اش او را به مبلغی ناچيز می‌فروشد. دخترك دلخوش است كه در شهر، با خدمتكاری در منزل بانويی ثروتمند، دستمزدی خواهد گرفت و با آن به خانواده‌ی فقيرش كمك خواهد كرد، اما ناباورانه از عشرتكده‌ای در يكی از شهرهای هند سر در می‌آورد... كتاب «فروخته شده» با بيانی صميمی و كودكانه، گاهی به زبانی شعرگونه، خواننده را با بی‌قراری به‌ دنبال خود می‌كشاند.


خرید کتاب فروخته شده
جستجوی کتاب فروخته شده در گودریدز

معرفی کتاب فروخته شده از نگاه کاربران
ظاهرا این سازگاری فیلم است، اما من هرگز آن را ندیده ام. این یکی دیگر از کتاب های MG / YA در آیه آزاد است و در مورد یک دختر 13 ساله نپالی که به یک فاحشهخانه فروخته شده است. من فکر می کنم که آیه های رایگان انتخاب مناسب برای مخاطب است: خواننده را به اندازه کافی به اندازه کافی کاهش می دهد تا واقعا فکر کند که چه چیزی بین خطوط و پیامدهای آنچه اتفاق می افتد فقط از صفحه است. من در سال گذشته تدریس می کردم و هرگز مجاز به آوردن کتاب هایی مانند این در کلاس نبودم، در صورتی که صدای درون صفحه ای وجود داشت. به نظرم: من نمی توانم آن را به کلاس من اضافه کنم، حتی اگر پوسترهای آن در سراسر رشته های مرتبط با دبیرستان متصل شده باشد. رمان های رایگان برای خواندن در کنار ممکن است مداد سرخ یا دختران براون Dreaming.The Queen of Water یک امکان دیگر است ، به طور مشابه به قاچاق انسان دختران جوان در اکوادور نگاه می کند. هرچیزی که نوشتی

مشاهده لینک اصلی
کتاب فروخته شده توسط پاتریشیا مک کوریمک نوشته شده است و داستان زندگی یک دختر جوان به فروش می رسد به فحشا. این کتاب به عنوان خاطره شناخته شده است. این داستان در یک شهر کوچک در نپال اتفاق میافتد که در اطراف شخصیت اصلی، لاکاشمی، یک دختر 14 ساله است. فروخته شده در قالب اسکریپت نوشته شده و یک فصل معمولا 1 تا 3 صفحه طول می کشد و در فرم شعر تایپ می شود. من این کتاب را به هر کسی که علاقه مند به یادگیری درباره فرهنگ های دیگر است یا می خواهم بدانم که چگونه مردم در سایر فرهنگ ها روز به روز زنده ماندن و زندگی می کنند توصیه می شود. این یک کتاب کوتاه است، فقط 263 صفحه را در قالب شعر خواند و به راحتی در یک روز خوانده می شد. وقتی اولین بار این کتاب را دیدم، هیچ وقت نمی دانستم چه اتفاقی خواهد افتاد، حتی پس از خواندن درباره آن به صورت آنلاین. این کتاب به خاطر اینکه نویسنده از متن توصیفی و بصریش استفاده می کند، به دلیل اینکه شما احساس می کنید که در دختران جوان قرار دارد، چنگ زده و اشک می ریزد.

مشاهده لینک اصلی
فروخته شده 1 فروخته شده یک کتاب است که به ما داستان یک دختر جوان را که توسط پدرش به فحشا فروخته می شود، به ما می گوید. لكشمی هر روز با وحشت وحشتناکی زندگی می كرد و امیدوار بود كه او از طریق این منطقه سادیست باشد. لكشمی به دنبال امیدهای امید، برای فرصتها بود، شاید شاید فقط از این جایگاه شرارت فرار كند. 2. این کتاب به سبک شعری نوشته شده است و داستان در آیه ی رایگان بیان شده است که خواندن آن را آسان تر و جالب تر می کند. این نوشته در زبان زنده و به طرز قانع کننده ای نوشته شده بود که مردم در تمام سنین می نویسند که هدف از نوشتن یک کتاب سودگرایی را درک می کنند و می دانند. وقتی کتاب خواندن داشتم، هر صفحه دل من را گم کرد و دانست که دختر جوان به این عمل فروخته می شود. من این کتاب را به افرادی توصیه می کنم که دوست دارند داستان هایی را بخوانند که قلب های مردم را تحریک کند.

مشاهده لینک اصلی
شما پس از خواندن این مطلب، یک شخص نیستید. یک داستان دلخراش @ البته مهم نیست. از آنجا که هیچ کس هرگز من را در حال حاضر می خواهد. @ به زیبایی در آیه رایگان در یک موضوع تیره نوشته شده است. من می خواهم به عنوان یک نقطه شروع، اگر شما همیشه می خواهید در مورد قاچاق انسان، به ویژه در مورد شبه قاره هند بخوانید، توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
قلب شکسته! دشوار است بخشی از این را بخوانید از طریق اشک هایی که ریخته شده اند. با این حال، لازم است که تحصیل کرده به این واقعیت که دختران جوان درمان پایدار مانند این در سراسر جهان است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فروخته شده


 کتاب کتابخانه عجیب
 کتاب وسوسه ناممکن
 کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش
 کتاب با هم همین و بس
 کتاب فروپاشی
 کتاب ویژگی های معلم موثر