کتاب فروخته شده

اثر پاتریشیا مک کورمیک از انتشارات تیسا - مترجم: سیده صدف عظیمی-دهه 2000

طبق آمارهای جهانی، هر ساله خانواده‌های فقير نپالی، دوازده ‌هزار دختر را به باندهای بين‌المللی فحشا می‌فروشند. كتاب «فروخته شده» داستان غم‌انگيز و دردآلود دختركی است روستايی، از كوهستان نپال كه ناپدری‌اش او را به مبلغی ناچيز می‌فروشد. دخترك دلخوش است كه در شهر، با خدمتكاری در منزل بانويی ثروتمند، دستمزدی خواهد گرفت و با آن به خانواده‌ی فقيرش كمك خواهد كرد، اما ناباورانه از عشرتكده‌ای در يكی از شهرهای هند سر در می‌آورد... كتاب «فروخته شده» با بيانی صميمی و كودكانه، گاهی به زبانی شعرگونه، خواننده را با بی‌قراری به‌ دنبال خود می‌كشاند.


خرید کتاب فروخته شده
جستجوی کتاب فروخته شده در گودریدز

معرفی کتاب فروخته شده از نگاه کاربران
@ نام من Lakshmi ... من از نپال هستم من سیزده ساله هستم. داستان زیبایی نوشته شده و دلهره آور که چشم خوانندگان را به واقعیت زشت تبدیل می کند که قاچاق انسان است.

مشاهده لینک اصلی
Onvan: فروخته شده - Nevisande: پاتریشیا مک کورمیک - ISBN: 786851716 - ISBN13: 9780786851713 - Dar 268 Safhe - Saal e Chap: 2006

مشاهده لینک اصلی
من در مورد این موضوع که این کتاب شخصی برای من ساخته شده است فکر کردم و آن چیزی را که من در زندگی خود تجربه کرده ام به طور مستقیم با داستان لاکشی، یک دختر که در سن بیست سالگی به بردگی و فحشا فروخته می شود، مرتبط می شود. با این حال، شما در مورد چنین شخصیتی خواندن و شما می توانید به زندگی خود نگاه کنید و یادآوری می شود که برخی از مشکلات روزانه خود را به عنوان دشوار و دلهره آور به عنوان آنچه که بسیاری از آنها مجبور به تحمل. در تجربیات تدریس من فرصت شگفت انگیزی برای کار با جمعیت بسیار بزرگ هند-آمریکایی در جامعه مدرسه ما داشته ایم. این کودکان از یک گروه اجتماعی-اقتصادی می آیند که در چنین شرایط سختی مورد حمله قرار نمی گیرند. یکی از دانش آموزان به ویژه درباره بازگشت به کالج به سرزمین اجدادی هند برای مبارزه با حقوق زنان سخن گفته است. او و من هر دو این عنوان را در همان زمان می خوانند و در حالی که ما هر دو با سطوح مختلف بینش تجربه کردیم، ما هر دو با این داستان دلگرم کننده منتقل شدیم. لاکشمی، در روستای بسیار فقیر در هیمالیا نپال رشد می کند. در آغاز، متوجه می شویم که او تا حدودی بی رحم، بی گناه و افسانه ای از آینده ای بهتر برای خود و خانواده است. مادرش به سختی می تواند با زندگی زندگی کند، اما ناپدری اش از اینکه پول کمتری به دست آورده است، قمار کرده است. هنگامی که موسمی از محصولات خود را پاک می کند، پیمان معامله ای را برای فروش لشکمی به فحشا انجام می دهد و می گوید او برای رفتن به شهر به عنوان یک خدمتکار برای یک خانواده خوب کار خواهد کرد. پس از آن، ما با لشکمی به این مارپیچ رو به پایین می رویم، زیرا متوجه می شود رویای او برای رفتن به شهر بزرگ کابوس نهایی است. پاتریشیا مک کورمیک داستان را در داستان روایت اول داستان می نویسد و ما، خوانندگان، گرد و غبار عاطفی را که در حال حاضر تبدیل به زندگی لاکسم می شود تجربه می کنیم. داستان در آیه آزاد نوشته شده است و فصل ها کوتاه و به نقطه ای است. با این حال، سبک نوشتن مک کورمیکس همیشه تند و تلخ است. به عنوان خواننده، شما شروع به احساس ناراحتی از وضعیت که شما خواندن زبان توصیفی و گرافیک توضیح وضعیت ما قهرمانان. با این حال، نویسنده ما هرگز از صحنه های سخت تر به نظر نمی رسد. من از استفاده قابل توجه از تصاویر ابراز سپاس میکنم در نهایت یک چشم انداز امید وجود دارد که از ترس خوانندگان می ترسد و این برای هر یک از دختران مانند لشکمی است که ممکن است فرصتی برای رستگاری پیدا کند که بسیاری دیگر از آنها نمی خواهند. عمق جزئیات و مشخصه ها بسیار واقعی است و زندگی بسیار خوبی را در زندگی این دختران جوان ایجاد می کند. پاتریشیا مک کورمیک زمان زیادی را در هند در تحقیق این کتاب گذرانده است و یاد میگیریم که هرچند نام کاراکترهای کتاب را بر اساس شخصیت واقعی تغییر داده است.

مشاهده لینک اصلی
خوشگل. قدرتمند Heartbreaking.If شما می توانید به عنوان خوانده شده فروخته و بیرون آمدن احساسات بدون تاثیر، شما یا سخت ترین فرد زنده و یا قلب سنگ است. من خودم را به عنوان یک خواننده یheartless فکر می کنم، @ برای کتاب ها به سختی من را گریه می کند، اما این یکی خرد شده من فحش دادن کریسمس یک موضوع سنگین است. کلمه @ pedophilia @ را ذکر کنید و شما بیشترین افراد را برای مبارزه با کسی آماده خواهید کرد. این باعث می شود افراد ناراحت کننده، تهوع، و عصبانی، و به دلایل خوب. هر وقت که در مورد این موضوع بخوانم احساس خوشبختی می کنم. وزن من در معده است. این ایده که کودکان میتوانند به اندازه 300 دلار به اعضای خانواده اعزام شوند به اعتیاد به مواد مخدر در معرض خطر قرار گرفته است. لاکشمی، 13 ساله با خانواده فقیرش در نپال زندگی میکند، به باغش میرود و بز را به او میرساند. وقتی که موسسین محصولات خانوادگی خود را از بین می برد، ناپدری او را به تلاش ناامیدانه برای نجات خانواده می فرستد. فکر می کنم او برای یک خانواده ثروتمند کار می کند، لشکمی زمانی که او را در یک فاحشه خانه در هند می بیند شوکه شده است. درHappiness House، @ Lakshmi به کار برده می شود. او با آنچه که با آن مواجه می شود، وحشت دارد. دختران سن خود بدن خود را به مردان می فروشند و در فاحشه خانه به دام افتاده اند تا بتوانند بدهی خود را پرداخت کنند. اگر آنها سعی می کنند فرار کنند، آنها شلاق می زنند. خانه کثیف است و دختران به سختی تغذیه می شوند. در طول روز، لكشمی كلماتی را كه مادرش به او گفته بود، تكرار میكند: «فقط برای تحمل، پیروزی است».\nاگر این کار شما را در اشک هایتان بالا نبرد، نمی دانم چه خواهد شد. کتابهایی مانند «فروخته شده»، «هلو کوچولو» و «دختر مرده زنده» به من نشان میدهند که چگونه برخی از دختران وحشت زده میشوند و احساس فوقالعاده خوش شانسی برای داشتن یک سقف روی سر من و افراد سالم در زندگی من. من یادآوری می کنم که چقدر ایمنی و راحتی را به عهده می گیرم، برای اینکه چگونه برخی از دختران یک تخت از خود و دوش داغ را در نظر بگیرند، لوکس است. در آیه آزاد، نوشتن زیبا و یک طرح ساده نشان می دهد که دختران جوان نپال، دل درد و سوء استفاده. اگر چه خواندن سریع، آن را یک پانچ بزرگ بسته بندی شده.

مشاهده لینک اصلی
در زندگی، ما اغلب با موقعیتهایی مواجه هستیم که شامل وسوسه و وسوسه است. این که آیا این بدان معنی است که یک کوکی از یک ورقه کوکی قبل از اینکه سرد شود یا یک تعطیلات آخر هفته برای اهداف اجتماعی به جای یک آکادمیک خنثی کند. مهم نیست که شرایط چیست، همه ما آن را انجام می دهیم. صادقانه بگویم ما تنها انسان هستیم با این حال، برخی موقعیت ها از یکدیگر متفاوت هستند و عواقب آن متفاوت است. بعد از هر اقدام می تواند بسیار مهم باشد. در کتاب \"فروخته شده\" یک دختر سیزده ساله در نپال، هند زندگی می کند. لاکیشمی با خانواده اش در کلبه زندگی می کند. پس از مصنوعی، پدرش به شدت به پول نیاز داشت. بنابراین، او را غریبه فریبنده فروخت. خانم به او در مورد زندگی آسان در خانه \"شادی\" گفت. او به او در مورد تمام کیک های شیرین و لباس های زیبا هر دختر دختر می پوشد او می گوید. لاکیشمی، که همیشه از زندگی مثل آن خوابید، این پیشنهاد را پذیرفت. او تنها یک چیز را وعده داده است، انجام آنچه او گفته است. با این حال، او نمی داند که او به فحشا فروخته است. این داستان زیباست توسط پاتریشیا مک کورمیک نوشته شده است. او از توصیف و واژگان شاعرانه برای بیان هر اندیشه و احساس لاکیشما استفاده می کند. با پیشرفت داستان، لاکیشما از روستا به روستا سفر کرده است. قبل از Lakishmi و او جدید â € œauntieâ € عبور از مرز او ملاقات با عمو شوهر. او به او می گوید که \"افراد بدی وجود دارد، مردان با اسلحه، مردانی که ممکن است بخواهند به شما آسیب برسانند یا سعی کنند شما را از من و تونتی دور کنند\". لاکیشمی گیج و ترس است، اما او سپاسگزار است که او \"حفاظت از او\" است. عمو شوهر او را با تعدادی از رفتارهای او را به او اعطا می کند. هنگامی که او به شهر می رسد، آن چیزی نیست که او انتظار داشت. او با یک دختر مشابه سن او مواجه است. او به داخل خاکستری کشیده شده است، پوست سر تازه شده است و مردان او را جمع کرده اند، تف کردن و پریدن سیاتل. دختر برای ترک شوهرش مجازات شد موضوع کتاب \"فروخته شده\" این است که چگونه وسوسه ممکن است منجر به پشیمانی و دل درد شود. لاکیشمی برای خانه اش، راه های خود و زندگی قدیمی اش، دلش می خواهد. او لذت کمی از زندگی خود را از دست می دهد. در عوض، او به دام افتاده است، خود را به غریبه ها می اندازد و بدهی خانواده اش را می پردازد. این داستان مربوط به کسانی است که از حقیقت غیر قابل تصور که هنوز هم وجود دارد محافظت می شود: فحشا. فرهنگ ما باید در مورد این موضوع مطلع شود تا آن را متوقف کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فروخته شده


 کتاب از اروپا و آمریکای لاتین
 کتاب فرانکلین می خواهد بزرگ باشد
 کتاب خوشحالم که شناختمت
 کتاب آخرین انسان
 کتاب اسکیزوفرنی
 کتاب میراث گمشدگی