کتاب غریبه ای در شهر

اثر لی چایلد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-دهه 2000

همه چیز از یک اتهام ناروا شروع می‌شود. ریچر به شهر «دیسپر» در ایالت کلرادو آمده، در رستورانی نشسته و قهوه‌اش را می‌نوشد که پلیس محلی از او می‌خواهد از شهر برود چون دیسپر نمی‌تواند «ولگردها» را در خود جای دهد. ریچر از دیسپر می‌رود و این بار وارد شهر مجاور آن یعنی «هوپ» می‌شود. در آنجا با یک مامور پلیس زن آشنا می‌شود و تصمیم می‌گیرد به همراه او دلیل اخراجش از دیسپر را پیدا کند و در این میانه جسدی را در مسیر میان این دو شهر می‌یابد و پای مقامات شهر نیز به ماجرا کشیده می‌شود. اکنون این ریچر است که باید در میانه‌ی بازی‌های سیاسی و فساد سازمان یافته، برای یافتن حقیقت بجنگد. در بحبوحه‌ی جنگ عراق و حکومت بوش بر آمریکا، ریچر همچون سربازی است که در خاک کشور خود می‌جنگد؛ سربازی که از وطن دور نیست اما برای تمام مردم شهر غریبه است

غریبه‌ای در شهر دوازدهمین کتاب از مجموعه‌ی جک ریچر است که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد؛ از این مجموعه تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه در تمام جهان به فروش رسیده و به ۴۷ زبان مختلف ترجمه شده است

حیرت‌انگیز و تکان دهنده ... شخصیت مینی‌مالیستی ریچر بی‌نقص است. او یکی از سرسخت‌ترین قهرمان‌های دنیای ادبیات در آمریکای امروز است


خرید کتاب غریبه ای در شهر
جستجوی کتاب غریبه ای در شهر در گودریدز

معرفی کتاب غریبه ای در شهر از نگاه کاربران
جک ریکر یک پسر خیره کننده اسلحه است. اگر او می خواهد از طریق شهر کوچک شما سرگردان باشد، بهتر است از او اجازه عبور دهید. او را بیرون بیاورید، حتما به عقب برگردید. ادامه دهید و ریاجر را به عنوان نیروی غیر قابل تحمل که شیء غیرقابل انکار را می شکند پیدا کنید. فقط به این دلیل که شهر کوچکی از ناامیدی می خواهد او را به شدت ممانعت کند، کنجکاوی پیکسا را ​​انجام دهد - به اندازه کافی برای تحقیق خصوصی خود در زمینهwhy؟ آنها او را بیرون راندند و به او گفتند که بیرون بیایند. بنابراین ریکر دوباره و دوباره و دوباره باز می گردد. او می خواهد به خوبی به ترک شهر، زمانی که او می خواهد و در شرایط خود است! مهم نیست که چند @ نمایندگان @ شما بر علیه او پرتاب می شود. ما می خواهیم به بررسی بیشتر از idiosynchronisities کویت خود را - وسواس خود را با کامل دم از قهوه در دماسنج کامل در فنجان کامل خدمت کرده است. Reacher در @ normal @ world ما بسیار خوب زندگی می کند. این عیب های عجیب و غریب او را به اندازه کافی انسان می کند تا این واقعیت را ببخشد که او به نوعی بهترین چیزهاست. چگونه می داند، در جزئیات دقیق، سیستم های مخفی در پشت کار، چگونه بسیاری از نقاط جهان کار می کنند؟ چگونه می تواند درست باشد تمام وقت؟ لی کودک با این رمان میانه سریال شگفت انگیز ساخته است. هز ما را متعجب کرد که چرا یک شهر آمریکای معمولی عجیب و غریب عجیب و غریب است. و ما را در مورد اینکه چگونه فعالیت های مخفی شرکت های غول پیکر و فوق العاده قدرت، ممکن است در میان ما پنهان شود، تعجب کرد. این یکی باعث می شود شما در مورد این ترکیب دیواره در وسط هیچ جا که در تعطیلات بعدی خود را رانندگی می کنید تعجب کنید.

مشاهده لینک اصلی
جک ریکر در حال حرکت است و خود را بین امید و ناامیدی پیدا می کند. این یک بحران عاطفی برای جک نیست - آیا او تا به حال چنین چیزهایی را دارد؟ - اما آنها تنها شهرهای کوچک در کلرادو هستند. ریچر از مین به جنوب کالیفرنیا مسافرت می کند و فقط گذرنامه، کارت خودپرداز و مقدار کمی پول نقد را حمل می کند و عمدتا بر رانندگان خوش بین است که به طور کلی به سمت جنوب غربی حرکت می کنند. او همچنین دارای یک کنجکاوی ناپذیر است که اغلب او را در معرض مشکل قرار می دهد. Reacher تعدادی از مردمی دوستانه در امید پیدا می کند، اما زمانی که او به ناامیدی می رسد، او چیزی جز دشمنان پیدا نمی کند. پس از دستگیری، به اتهام جرم و جنایت، از شهر بیرون رانده شده و بدون هیچ قید و شرطی در Hope رها شده است، او با مامور پلیس جذابی زن به نام ون ملاقات می کند. من نام او را هرگز پیدا نکردم. ریکر به سرعت به این نتیجه می رسد که شرارت در ناامیدی اتفاق می افتد و می خواهد به عقب برگردد و اطلاعات بیشتری کسب کند. او همچنین به خاطر اینکه شهروندان بسیار بد رفتار کرده است، ازدحام می کنند. او چندین بار به ناامیدی بازگشت، و ون متحد بی رحم است. آنها یک کارخانه بزرگ بازیافت فلز را با امنیت غیرمعمول تنگ پیدا کرده و یک دروازهبان ارتش ایالات متحده واقع در نزدیکی ناامیدی که مسئول بررسی کامیونهای کامیون است، پیدا میکند. همانطور که ریچر و وان بیشتر درباره صاحب گیاه یاد می گیرند که همچنین شهردار ناامیدی است، هیجان به نتیجه گیری انفجاری کمک می کند. کتاب خواندن سریع است. برای لذت بردن از آن به طور کامل، احتمالا ایده خوبی است که تمام تصمیمات انتقادی را به حالت تعلیق درآورید و آن را به صورت داستانی خلاقانه در نظر بگیرید. یک تفکر در مورد شخصیت Reacher. او در سیزده سال در ارتش به عنوان یک پلیس نظامی خدمت کرده است، با رتبه اصلی به سر برد، و در حال حاضر در سرتاسر کشور سرگردان است و پس از آن به بینی اش می رسد و به دردسر می افتد. پدرش یک کشتی دریایی بود و ادعا می کند که در حساب پس انداز پول داشته باشد و درآمد خود را با مشاغل خاص هر جا که می رود، تکمیل کند. چرا او در بیست سال کامل در خدمت نیست و پول بازنشسته را جمع آوری می کند؟ شاید او دوبار انتخاب برای ارتقاء به سرهنگ دوم را ناکام گذاشت و مجبور به ترک، حکومت ارتش یا خارج از آن بود. احتمال دیگر این است که او از مأموریت های مکرر به عراق خسته شده است. فکر میکنم دومی بیشتر احتمال دارد.

مشاهده لینک اصلی
در آخرین کتاب ReacherBad Luck and Trouble @، ریکر با بقایای واحد قدیمی خود ملاقات می کند. همه آنها به سمت حرفه ای حرکت کرده بودند. Reacher اساسا یک قلاب آشکار است که از یک ماجراجویی به بعد حرکت می کند بدون اینکه هیچ پیوستگی دائمی ایجاد کند. یکی از رفقای قدیمی او از او چه میپرسد. @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @ من فقط می توانم نتیجه بگیرم که یا لی کودک یک ساله بود و نمی توانست ریچر را با نظر قبلی خود بنویسد، یا ریچر بیرون می رود و به مداخله نیاز دارد. جک ریکر در رمان های قبلی یک قهرمان تلوزیون است. کسی که درNothing to Lose @ متولد شده و بی پروا است، و احتمالا متعهد به قتل عام شده است. آیا او یک توطئه قانونی را کشف می کند؟ بله آیا او را اذیت می کند و آن را فاجعه می کند؟ بله اما آنچه او را در مسیر ویرانگر خود میگذراند، خودش است. او وارد ناامیدی، کلرادو، شهر است که کمتر از استقبال به بیگانگان، و می شود بوم عجله. Reacher این بی احترامی را به آرامی انجام نمی دهد و تصمیم می گیرد به عقب نشینی برود. او خود را متقاعد می کند که چیزی در آنجا وجود دارد که در بالا و بالا نیست. من نمی خواهم که طرح را خراب کنم، بنابراین من به چیزهایی که او انجام می دهم نمی روم. فقط به یاد داشته باشید که من شروع به ترس برای سلامت روانی خود کردم. دیگران از این کتاب بر این مبنا انتقاد کرده اند که ریچر به طور ناگهانی تبدیل به سیاسی شده است. من فکر نمی کنم این درست باشد از همان روزهای اول، از طرف دولت و ارتش نظامی بی اعتبار بود، در حالی که همدردی خود را با خشم مشترک داشت. تجربیات وی درThe Enemy @ بسیار ناراحت کننده بود و من می توانم موضوع مشترک را ببینم. مشاهدات دیگر: در بررسی من ازBad Luck and Trouble @، من اشاره کردم که چگونه ریچر همیشه @ بطری @ بطری کاغذ با هم. خب، طرفداران مقاله باطل، من متاسفم که به شما بگویم که ریکر هیچ مقاله ای در این سفر ندیده است. خدای من، سنگ ها را با هم گذاشتند. شاید در کتاب بعدی، قیچی قیچی را به هم بزنید تا برای trifecta.

مشاهده لینک اصلی
من بعضی از رمانهای جک ریکر را Lee Child خوانده ام، اما این ممکن است لذت بخش ترین و غیر قابل باور ترین باشد. جک ریکر، قهرمان، همیشه در حال حرکت است - بدون وجود هر جایی که چنگ زده یا مضطرب می شود - شب ها در اتاق های مستهلک اجاره می شود، نور سفر می کند - لباس های جدید را می گیرند وقتی که کیک های قدیمی کثیف می شوند و تنها کیف پول و مسواک تاشو در جیب خود. هز بزرگ و سخت تقریبا به نقطه کاریکاتور. در این داستان او با کل ترکیبی از توانایی های فیزیکی باور نکردنی و عواقب ناخوشایند و شهود، از شهر کلورادو کوچک برخوردار است. این داستان بین دو شهر کوچک به نام \"امید و ناامیدی\" تنظیم شده است و این عمل توسط پذیرش پذیرش Reacher برقرار می شود، همانطور که او بین آنها در حال رانندگی و پیاده روی به ناامیدی است، بازداشت شده و پس از آن آزاد می شود و در راه خروج از تاریکی بر روی یک بدن مرده افراد گمشده، یک انبار نظامی مخفی، پرواز شبانه یک هواپیما کوچک و یک شهر شرکتی که به طور کامل متعلق به یک مامور بنیادگرای بلافاصله بود و توسط آن اداره می شد، این طرح را اجرا می کرد. هر چند که ریچر در برابر یک ضدیت قرار میگیرد، او هرگز در برابر هرچیزی که در برابر او برتری دارد، بی نظیر است، اما جزئیات سیاسی و عملی وی از گذشته سخت خود به عنوان یک پلیس نظامی نشان داده است که شاهکارهای قهرمانانه خود را کمرنگ میکند حیله واقعی و محبت. اغلب انتقادات كودكان درباره كشمكش نظامي نظامي، دخالت آمريكا در عراق و افغانستان و درمان آن با جانبازان، به شدت محكوم مي شود كه آنها كتاب هاي غيراختصاصي را حمل مي كنند و آن را به يك داستان اخلاقي ماشكو تبديل مي كنند. نگاهی به مقیاس یک گیاه بازیافت عظیم و حس مسیرها و پدیده های زیست محیطی فلزات مختلف، لمس خوبی است و بخشی از کتاب ارزش آموزنده است. من نمی توانم آن را پایین بیاورم.

مشاهده لینک اصلی
بنابراین این به عنوان اولین جشنواره هیجان انگیز Lee Child / Jack Reacher شروع می شود، با این حال، ریکر تنها در یک بزرگراه خلوت، جدا از شهرهای خیالی و ناامیدی شهر کلرادو که به اصطلاح و به اصطلاح به اصطلاح به نام \"کلاهادو\" نامگذاری شده است. قرض گرفتن از Stallones @ First Blood @ و حتی کمی از Stephen Kings eerie @ Desperation @ - Reacher در حال گذر از ناامیدی چیزی بیش از یک فنجان قهوه نمی خواهد. در عوض، او متوجه می شود که برای اولین بار نادیده گرفته شده و سپس برای زندانی شدن در زندان است. با یک پرولوگای تحریکآمیز و اسرارآمیز، و Reachers اولین مشت مبارزه با صفحه پانزدهم، تمام قطعات به سرعت برای فرار کلاسیک کودک / ریکر به سوی اقدام سریع و انتقام خوشمزه افتادند. رمز و راز ناامیدی عمیق تر شد، یک شهر شرکت توسط یک کارخانه بازیافت فلزی وسیع و تحت کنترل واکو توسطMr همه جا پشتیبانی شده است. تورمن @. با توجه به فرمول موردنظر و موفق خود، Child فراهم می کند Reachers علاقه ای را به شکل @ Vaughan @، یک گشت ارمنده از همسایه امیدوار است. اما آغاز امیدوار کننده در اطراف لبه صد ها و یا بیشتر صفحات در، و، توسط در نهایت، به معنای واقعی کلمه تمام @ Hope @ را از دست داده است. مواجهه مجدد بین ریچر و تورمن و اراذل و اوباش خسته کننده و حتی خسته کننده و بی پروا در صفحات Childs - به عنوان طرح های عجیب و غریب و از طریق ناسازگاری و ناسازگاری های بیگانه به فرزندان معمولا خطوط قطاری معتبر و تحقیق دقیق است. اما در این قسط، در حالی که کودک هنوز می تواند عمق و علاقه به یک داستان را با ضرب المثل از جام فنجان قهوه به فیزیک تماس تلفنی تلفن اضافه کند، او به طور غیرقابل انحرافی در محاصره موضوع مرکزی خود است. بر خلاف پروسس هوشمند، لاغر و بی پروا، ما انتظار داشتیم که @ Nothing to Lose @ با تمام وضوح و کارایی که شما انتظار دارید درCode Pink @ manifesto انتظار نداشته باشید، ارزشمند نیست.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب غریبه ای در شهر


 کتاب شهر و خانه
 کتاب زندگی جعلی من
 کتاب امپراطور هراس
 کتاب تصغیر
 کتاب من می میرم اما یادها می ماند
 کتاب کمدی منطق