کتاب سرپناه بارانی

اثر جوجو مویز از انتشارات میلکان - مترجم: طناز باقری-دهه 2000

سابين متحير بود، اما اولين بارش نبود كه می‌پرسيد چرا نتوانسته مثل پدربزرگ و مادربزرگش يك رابطه‌ی عاشقانه داشته باشد. با حسرت فكر كرد كه يك عشق واقعی، عشقی كه در سختي‌های تقدير زنده بماند و مثل رومئو و ژوليت‌های دهه‌ی ۱۹۵۰ از روی چيزهای بی‌اهميت و دنيوی اوج بگيرد؛ آن عشقی كه در كتاب‌ها می‌خوانيم، عشقی كه در ترانه‌ها دميده می‌شود و مثل پرنده‌ای تو را بلند می‌كند و تو هنوز محكم بمانی، مثل يك تكه سنگ.


خرید کتاب سرپناه بارانی
جستجوی کتاب سرپناه بارانی در گودریدز

معرفی کتاب سرپناه بارانی از نگاه کاربران
داستان شیرین و دوست داشتنی از زنان با ارزش ترین. از این گزینه ها، عاشق، و کت ها. انتظارات مادران برای تمرینات و بالعکس من به شخصیت ها رفتم، حتی در یک مکان. چندین نمونه موفق سایت بود. خواندن سریع پایان فوق العاده زیبا و زیبا بود.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که من دوست Jojo Moyes، شما می توانید بگویید این یکی از کتاب های قبلی او است. @ Sheltering Rain @ به دنبال یک مادر است که دختر غیاثواری خود را برای زندگی با پدربزرگ و مادربزرگش در یک مزرعه در ایرلند می فرستد. سابین یک نوجوان خرابکار است و در ابتدا از مزرعه پدربزرگ و مادربزرگش نترس. هیچ اینترنت وجود ندارد و تلویزیون کمیاب است پدربزرگ و مادربزرگش اسب ها را می برند و سوار می شوند و سابین هرگز به اسب سوار نمی شود. سابین چند هفته اول در ایرلند یک نوجوان سگ دار است و پس از آن مادربزرگهایش گذشته را لرزاند. او توسط یک پیشگام مخفیانه ای که او در مورد آن نمی دانست، هیجان زده می شود و شروع به احترام مادربزرگش می کند. او سوار اسب می شود و می یابد که او واقعا از آن لذت می برد. او همچنین برای مربی اسب سواری می رود که خیلی بزرگتر از او است. پدربزرگش بسیار بیمار می شود و مادر صابین به مزرعه فراخوانده می شود. کیت بعد از گذشت بیش از 10 سال از دوران کودکی اش به خانه خود می رسد. او یک بار با Sabine باردار شد و مادرش هرگز تصمیمات کیتس را قبول نکرد. کیت بلافاصله در دفاع با هر نظر که راه او می آید. سابین نیز با کیت مخالف است و کاملا به او احترام می گذارد. کیت به نظر می رسد دوباره با سعیدین سوار مربی تام باقی بماند. رابطه کیت و تامس با سابین رو به رو می شود زیرا او فکر می کند که مادرش نمی تواند یک رابطه مناسب برقرار کند. سابین بر مادرش می رود و به نوبه خود، کیت مادرش را می گیرد. کیت همیشه فکر میکرد مادر و پدرش ازدواج کامل داشته و حالا سابین هم همینطور. کیت نمی تواند در سایه مادرش زندگی کند و می خواهد او را از ادامه تغذیه دخترش دروغ بگذارد. کیت و مادرش با روابطشان در ارتباط هستند. کیت تصمیم می گیرد به ایرلند برود و ارتباط او با کار تام را برقرار کند. سابین هنوز هم برادر کوچک است، اما او را به مادرش و زندگی جدیدش در ایرلند گرم می کند. من به مدت طولانی تر از حد طبیعی رفتم تا واقعا به این کتاب بروم. طولانی بود و در بعضی نقاط خسته کننده بود. سابین خیلی ناراحت شد و من او را دوست نداشتم. مادران کیتس عاشق داستان برجسته ای برای من بودند؛ فلسفه ها چیزی است که من را از طریق داستان می بینم. به طور کلی، خوب بود، خواندن طولانی بود.

مشاهده لینک اصلی
به نظر می رسد این کتاب دارای متخصصان قطبی است، اما من آن را دوست داشتم. اولین کتاب JoJo Moyes است، و من فکر می کنم این بسیار خوب برای رمان ابتدایی است. من هر دو تنظیمات را دوست داشتم - Hing King و ایرلند و نحوه نوشتن آنها را از طریق روابط مادر / دختر متصل می کند. تنها چیزی که من را کمی دیوانه کرد، استفاده از \"â € ~layâ € ™ به جای â € ~lie.â € ™ مطمئن نیست که چگونه یک ویرایشگر می تواند این را نادیده گرفته، اما شما وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن زندگی پس از تو، من انتظارات زیادی در مورد کار Jojo Moyes داشتم، با این حال، این کار واقعا من را فریب داد تا آنجا که من امیدوار بودم که آن را انجام دادم. شاید دلیل چون فکر می کنم بود TAMBA © متر این سزاوار 5 ستاره به عنوان قبلی ... داستان está بسیار ساختار، سه à © دوره متمایز صحبت می کند که دور اگر ... شادی، یک زن شدید، یک بار با عشق او ادوارد است، traÃda توسط کسانی که حداقل انتظار می رود، کیت، دختر شادی، که بر خلاف مادر او یک £ £ و o می تواند یک رابط £ اصطبل با تمام کسانی که مواد تشکیل دهنده که پدر و مادر در زندگی بزرگسالان خود، و در نهایت Sabine شیرین بود. :) من واقعا دوست داشت جزئیات، atravà © ها رفت و آمد مکرر از فلش بک در داستان زندگی شادی، هر چند مانند اگر آنها mais.Kate کمی طولانی بود تا به مقصد غیر منتظره، با بسیاری از تاب و چرخش، بحث و گریه می کند اما بالاتر از همه با فردی که می تواند او را بیشتر شاد کند. برای زمان دیگری منتظر می مانم که کار این نویسنده شگفت انگیز را بهتر بشناسم :)

مشاهده لینک اصلی
من از بسیاری از کتابهای JoJo Moyess لذت بردم، اما نه این. آهسته، خیلی آهسته، با سه موضوع مختلف، که هیچ کدام از آنها به طور خاص جذاب نبودند. به نظر می رسید مراقبت از آنچه در مورد ازدواج شادی اتفاق افتاده بود، اما این سوال واقعا جالب نیست زیرا ازدواج هنوز با هم است. من واقعا شگفت زده شدم چیزی که در همه چیز به چشم می خورد، وجود دارد، زیرا در ابتدا به آن اشاره ای نشده بود. کیت وحشتناکی بی علاقه است سابین برای من جذاب بود - یا حداقل، برخی از مزاحمت ها را برای لذت بردن از آن داشت، اما حتی این نیز از بین رفته بود. من خیلی خسته شدم، و همه چیز را در نظر گرفتم و چندین بار آن را رها کردم (من همچنان ادامه دادم چون Id اعتبار قابل شنیداری را صرف آن کرد). تلاش زیادی برای کار با شخصیت های زیادی انجام می شود و همه اینها به اندازه کافی توسعه یافته نیست. هنگامی که آشکار می شود، آن را ارزش انتظار نیست، و پایان واقعا overwrought. به طور کلی، می توانست خیلی کوتاه تر باشد. کمی ناراحت به نظر می رسد که آن را به من خرید از دیگران در Moyess بازگشت کاتولوگ.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرپناه بارانی


 کتاب سقوط تبلیغات و ظهور روابط عمومی
 کتاب خانه نور
 کتاب شام با دوستان
 کتاب من و بابابزرگ
 کتاب فروپاشی
 کتاب جمهوری وجدان