کتاب راهی به سوی بهشت

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات علم - مترجم: حمید یزدان پناه-دهه 2000

بهشت کجاست؟ در ساخت یک جامعه عادلانه یا در بازگشت به دنیای ابتدایی؟
دو زندگی: از فلور تریستان که همه تلاشش را در مبارزه برای حقوق زنان انجام می دهد و کارگران، و پل گوگن، مرد
در که شور و شوق خود را کشف برای نقاشی و رها وجود بورژوازی سفر
در خود به تاهیتی در جستجوی یک دنیای بدون آلودگی با کنوانسیون <برزیلی /> دو مفهوم از جنس: که فلور، که در آن را می بیند یک ابزار سلطه مردان /> <برزیلی و گوگن، که آن را یک نیروی حیاتی در نظر <برزیلی /> ضروری در خدمت خلاقیت خود را <. این دو زندگی غیر متضاد و مخالف، به غیر از پیوند خانوادگی، مشترک است چرا که فلور مادربزرگ مادری Gauguin است؟ این همان چیزی است که وارگاس لواسا در این رمان برجسته می کند: جهان اتوپیایی که قرن نوزدهم بود. یک پیوند بین دو کاراکتر که دو مدل حیاتی متضاد را انتخاب می کنند که میل مشترک را نشان می دهند: برای رسیدن به بهشت ​​که در آن شادی برای انسان ها امکان پذیر است.


در سال 1844، فلورا تریستان در سفر به فرانسه برای مبارزه برای کارگران و حقوق زنان به راه انداخت. در سال 1891، نوه او پل گوگین برای طاهتی کشتی فرستاد، مصمم به فرار از تمدن و شاهکارهای ابتدایی رنگ بود. فلور پیش از مرگش نوه اش متولد شد، اما این سفر و وسواس آنها آشکار در کنار هم در پروازها استادانه، رمان کاملا جذب.

او فلور، فرزند نامشروع یک پدر پرو ثروتمند و مادر فرانسوی، رشد می کند تا در فقر، و پس از فرار از شوهر وحشیانه، به پرو سفر می کند تا تقاضای ارث خود را بدهد. او در بازگشت، او باعث می شود نام او به عنوان یک نویسنده محبوب و قهرمان منکوب، تنظیم خودش وظیفه دشوار تور حومه فرانسه برای جذب اعضای برای او اتحادیه کارگران. پل، مبارزه نقاش و رویایی لجوج، رها همسر و پنج فرزندش برای زندگی در دریاهای جنوبی، که در آن رویاها او از بهشت ​​توسط سفلیس مسموم خود، نیروهای سرکوب از استعمار فرانسه، و عدم مزمن بودجه، هر چند من انتخاب او از نوجوانان دوستداران تاهیتی و برخی از بزرگترین آثار او را نقاشی می کند.


خرید کتاب راهی به سوی بهشت
جستجوی کتاب راهی به سوی بهشت در گودریدز

معرفی کتاب راهی به سوی بهشت از نگاه کاربران
ترجمه افتضاح است. این قدر که دیگر طاقت نیاوردم و کتاب را انداختم در سطل زباله های خشک که حداقل برود بازیافت شود و به درد یک چیزی بخورد. فقط عذاب وجدان دارم که به یک کتاب یوسای عزیز دل یک ستاره داده ام. یوسا جان شما که روی سر ما جا داری، اما این مترجم کتابت اعصاب برای من نگذاشته.

مشاهده لینک اصلی
ابزار کامل برای کمک به Paul Gauguin و هنر خود را درک کنید.

مشاهده لینک اصلی
فکر می کنم این کتاب Vargas Llosa مورد علاقه من بعد از جشن بز است.

مشاهده لینک اصلی
من بررسی خود را در وبلاگ من ارسال کردم: https: //strivetoengage.wordpress.com / ...

مشاهده لینک اصلی
داستان بسیار خوبی از Paul Gauguin و Flora Tristan گرفته شده است.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را انتظار نداشتم! اگر من را دوست پوشش © © پوشش زندگی پل گوگن پس از رسیدن به جزایر © الکترونیکی، من به خصوص در فصل تابستان © © © الکترونیکی مجذوب شده توسط زندگی فلورا تریستان، که sest برای حقوق کارگران و مبارزه زنان در پایان قرن نوزدهم است!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راهی به سوی بهشت


 کتاب گنجینه کیهانی
 کتاب خواجه تاجدار
 کتاب قله ها و دره ها
 کتاب باب اسرار
 کتاب نقشه های ذهنی برای بچه ها
 کتاب استراتژی اقیانوس آبی