کتاب دیدم پسرم با شیطان می رقصد

اثر دیوید شف از انتشارات دایره - مترجم: حسینعلی مقیمی-دهه 2000

چه اتفاقی برای پسر زیبای من افتاد؟ به خانواده ما؟ من چه اشتباهی کردم؟ این ها سوالات پیچیدگی است که هر لحظه از سفر دیوید شیف را از طریق اعتیاد پسرش نیک به مواد مخدر و گام های پیش پا افتاده برای بهبودی خالی کرد. پیش از اینکه نیک شف به کریستال مت وابستگی داشت، او یک پسر جذاب بود، خوشحال و خنده دار، ورزشکار و دانشجوی افتخار که دو خواهر و برادر جوانش را دوست داشت. پس از مت، او یک لرزش لرزان بود که دروغ گفت، به سرقت رفته و در خیابان ها زندگی می کرد. دیوید شیف اولین علامت هشدار ظریف را نشان می دهد: انکار، 3 ماموریت تماس تلفنی (کدام یک است؟ پلیس؟ بیمارستان؟)، بازنشستگان. مشکالت او با نیک به خودی خود وابسته شد و نگرانی وسواس و استرس عواقب فراوانی را متحمل شد، اما به عنوان روزنامه نگار، او به طور غریزی تحقیق می کرد که هر راه درمان که ممکن است پسرش را نجات دهد و حاضر به رهایی از او نباشد. پسر زیبا یک خاطره شدید است که فورا به فریبنده ی هیجان انگیز عشق ورزیدن به کودک که به نظر می رسد فراتر از کمک است، به ارمغان می آورد. (کمتر)


خرید کتاب دیدم پسرم با شیطان می رقصد
جستجوی کتاب دیدم پسرم با شیطان می رقصد در گودریدز

معرفی کتاب دیدم پسرم با شیطان می رقصد از نگاه کاربران
این یک سفر غلتکی از یک کتاب است. و از صفحه اول، شما را در دست یک نویسنده باهوش می دانید. پسر زیبا چشم انداز پدران را به یک مارپیچ پایین پسران به اعتیاد به مواد مخدر می دهد. برای کسانی از ما که در زمان و مکان رشد کرده اند وقتی که شورشیان مدرسه چندین سیگار را در حمام سیگار می کشند، این کتاب یک تماس بیدار است. کریستال مات، نیک شفس دارو را ترجیح داده است، یک مخلوط کابوس است که به طور جدی باعث کاهش دوپامین مریض مغز می شود و می تواند باعث افسردگی، اضطراب و اختلال در عملکرد شناختی شدید بین دوزهای بالا شود. در اینجا نیز امید وجود دارد و دیوید شیفز برای پسرش عشق می تواند در هر صفحه احساس شود. او مصاحبه با محققان و کارشناسان درمان و به طور موثر ارائه واقعیت های سخت است که او در سفر خود یاد می گیرد. با این حال، با سلامتی و رفاه خانواده اش در معرض خطر است، او در نهایت باید مرزهایی را در اطراف آنچه که برای پسرش انجام می دهد، تعیین کند و اینکه چه مقدار اضطراب او تحمل می کند. نیک (که نسخه خود را از داستان در Tweak کتاب جدید خود منتشر کرده است) و دیوید شیف به تازگی با دختران من دبیرستان را دیدم. آنها سخنرانان عالی و سخاوتمندانه بودند و دانش آموزان (و والدین) سرگردان بودند. بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
من می خواهم این کتاب را به آتش بسپارم، سپس قطعاتی از مغزم را که این کتاب را به یاد می آورند پاک می کنم. بی سوادی عاطفی دیوید شفاف حیرت انگیز است. مورد در نقطه: در برخی از نقطه پس از نیک دارای عود 32587 خود، دیوید و جاسپر برای پیاده روی با هم بروید. در اینجا یک فرصت عالی برای یک پدر برای صحبت کردن در مورد برخی از رویدادهای واقعا مهم و ترسناک با جوانترین پسر خود است، و در عوض گفتگو به این صورت است: دیوید: -مادرت سکوت-جاسپر: @ آیا شما نگران نیک هستید؟ @ آره @ هر دو: سکوت بی سر و صدا - صحبت به پسر شما، مادربزرگ. من می خواهم به اینجا بروم و می گویم که داوود احتمالا همچنان نادیده گرفته شده است تا نیکو مهارت های عاطفی عاطفی را آموزش دهد که احتمالا به این دلیل است که او به مواد مخدر تبدیل شده است؟ این کتاب تنها با پرکننده ی Im-get-paid-per-word پر شده است. پاساژ مورد علاقه من در صفحه 253 است: @ بعد از تابستان، صبح ها یک چالش است، اما ما امروز بچه ها را به مدرسه می بریم. من نوشتن من دوباره نوشتن بعد از اینکه نتوانستم یک کلمه بنویسم این بعد از ظهر جاسپر فوتبال است ... @ این واقعیت که این پاراگراف منتشر شد، اعتراض به همه بشریت است.

مشاهده لینک اصلی
پسر زیبا یکی از زیباترین کتاب های دردناک است که تا به حال خوانده ام. دیوید شف یک نویسنده حرفه ای است که بسیاری از روح او را می شکند، زیرا او در مورد شوک کامل کشف سوء استفاده جدی از مواد مخدر و اعتیاد به مواد مخدر، احساس گناه آزار دهنده، شکنجه، چه می داند؟ سرخوردگی او، ناتوانی او، خشم او، با احساسات و عشق و افتخار او برای پسرش مخلوط شده است و ترس وحشتناک هم اکنون ترس دارد که تماس تلفنی بعدی یکی از دلهره آوران باشد. جایی در وسط کتاب او به کسی اشاره می کند که چیزی شبیه این را ذکر کرده است: \"پدر و مادر تنها می توانند به عنوان کوچکترین فرزند شاد خود را خوشحال کنند.\" آه، بله، دیوید شف، شما دستگیر کرده اید که هرکدام از والدین با آن چه می کنند. این کتاب فقط برای والدینی است که فرزند معتاد به مت دارند این برای هر والدینی است که به خاطر مواد مخدر یا الکل، فحشا، باندها، فعالیت های غیرقانونی و یا سرزنش موذی کولتیسم مذهبی از فرزندان خود جدا می شوند، که می تواند یک کودک را از یک والد جدا کند. این کتاب برای هر والدینی است که از یک کودک جدا شده است و احساس گناه نسبت به انتخابهایی که انجام داده است، ممکن است موجب اختلال شود، و این که شگفتی چطور است؟ چطور می توانم انجام دهم؟ دیوید شف معتقد به مواد مخدر، به ویژه مت اعتیاد، درمان، مطالعات پزشکی و روانشناختی، حسابهای شخصی، و به نتایجی جذاب، مفید و گاه ناامید کننده میرسد. اما کتاب کمک می کند. شما فریاد می زنید، شما همدردی می کنید، شما همدردی می کنید، و شما احساسات خود را کاملا درک می کنید، چرا او کاری را انجام می دهد، و چرا او چیزهای دیگر را انجام نمی دهد. این یک کتاب پر از شفقت و بهبود است و بله، ترس، گناه و ناامیدی. و امید. همیشه امیدوار باشید، و بهبود می یابید و حرکت می کنید.

مشاهده لینک اصلی
من این را برای یک باشگاه کتاب برای دوستان و خانواده معتادین خواندم. این کتاب به خوبی نوشته شده بود و نویسنده کار بسیار خوبی را در برداشت تا چرخه ای از احساسات که مردم از آن عبور کنند، زمانی که یک دوست عزیز به مواد معتاد می شود. من نمی دانم که آیا خواندن خاطرات به من کمک می کند تا کتاب های خودکشی ساده تر در مورد این موضوع را بخوانم. یک چیز مثبت در مورد خواندن یک خاطره مثل این، یادآوری شده است که شما تنها نیستید. مامور کنجکاو چه چیزی باید در پاک بگوید، که بعد از آن برای یک باشگاه شروع می شود.

مشاهده لینک اصلی
اگر شما این کتاب را برداشتید، امیدوارم که شما در این @ قایق نیستید. @ متأسفانه شما، و سپس محکم نگه دارید، زیرا دیوید شیف به شما کمک می کند تا از طریق طوفان غم انگیز سوء استفاده از مواد مخدر به شما کمک کند. شف خانواده ها را از این جهنم دور می کند و یک ژاکت زندگی می کند و به شما می دهد که شما در این اقیانوس آشفته ای از اعتیاد و غم و اندوه تنها نیستید. خواندن عالی!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دیدم پسرم با شیطان می رقصد


 کتاب در باب مشاهده و ادراک
 کتاب اثبات
 کتاب ستوان آینیشمور
 کتاب من آلکس کراس هستم
 کتاب کافه چرا
 کتاب دیزاین بریف: تفهیم نامه طراحی