کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: حمیده رستمی-دهه 2000

زمانی که مارگارت و استیو فراولی از شام سیاه در نیویورک به کانکتیکات می آیند، دوقلوهای سه ساله خود، کتی و کلی، از بین رفته اند. پلیس اطفال ناخودآگاه را پیدا کرد و یک یادداشت جبران ناپذیر از پیدای پیرر هشت میلیون دلار را میپردازد. شرکت سرمایه گذاری جهانی Steves پول می دهد، اما زمانی که آنها برای بازیابی دوقلوها، تنها کلی در ماشین هستند. یادداشت های خودکشی درگذشتگان می گوید او به طور تصادفی Kathy را کشته است. در یادبود، کلی مارگارت را باز می کند و می گوید: مامان، کتی از آن خانم بسیار ترسو است. او می خواهد به خانه برود. در ابتدا، تنها مارگارت معتقد است که دوقلوها ارتباط برقرار کرده و کتی هنوز زنده است. اما از آنجا که هشدار کلیس ها به طور فزاینده ای مشخص و هشدار دهنده می شود، عوامل اف بی آی روی جستجوی ناامید کننده قرار می گیرند.


خرید کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش
جستجوی کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش در گودریدز

معرفی کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش از نگاه کاربران
شما باید مری هیگگینس کلارک را دوست داشته باشید، داستان های او همه چیز را احساس می کنند - بسیار قابل پیش بینی است - اما من فکر نمی کنم برای رفتن به یک کتاب جدید برای خواندن سریع زمانی که من ساعت ها صرف منتظر دکتر من نابینا شدم. از کتاب های او لذت بردم و از خواندنش لذت بردم، اما وقتی که خواندن آن را نداشتم، در مورد آن فکر نکردم. این قطعا یک هشدار دهنده صفحه نیست، اما به اندازه کافی به اندازه کافی خوانده شده است که من آن را تمام کردم.

مشاهده لینک اصلی
من متعصب .. من از خواندن کتاب هایی که دارای کاراکترهای زیادی هستند ناراحت هستم، برای من سخت است که هر کسی را دنبال کنم. هاها فکر می کنم داستان داستان خوب است اما من آن را خشک و کسل کننده می بینم. من فکر می کنم از سبک مرسوم مری هیگز کالارس خسته شده ام. دلیل این که من این کتاب را میخوانم، دوستم است که کتاب را به پایان رسانده و به آن داده است. من دوست ندارم آن را بدون خواندن آن بگذارم. بنابراین من آن را خواندم، و اکنون می توانم آنرا بسازم. برای خلاصه کردن، این کتاب فوق العاده نیست، فقط خوب است.

مشاهده لینک اصلی
من بین 4 ستاره و 5 گیر افتادم، اما با 5 رفتم، چون نمی خواهم بیش از اندازه انتخاب شود. کتاب را دوست داشتم؛ ترنر صفحه این دقیقا همان چیزی بود که من نیاز داشتم. منظورم این است که عاشقانه را دوست دارم، واقعا، اما دخترم چقدر می تواند باشد؟ گاهی اوقات ما به کتاب هایی نیاز داریم که می خواهید با چای داغ، کاسه ای از پاپ کورن و پتو برای خواندن بنشینید. نوعی مانند یک فیلم موقت، به غیر از (به عنوان همیشه) کتاب بهتر است! این کتاب یک فیلم جذاب را می سازد ... ایده تماشای آن. هر مدیری علاقه مند است؟ ؛)

مشاهده لینک اصلی
این عجیب است که بسیاری از مردم از این کتاب لذت می برند. برای من خط داستان بسیار صاف بود و کاراکترها هم بودند. من هرگز به داستان نرفتم و به سختی می توانستم نشستم و کتاب را برای بیش از چند دقیقه خواندم، فقط به این دلیل که توجه من را به خود جلب نکرد. سبک نوشتن، به هیچ وجه خوب نیست. من به این کتاب با انتظارات زیادی رفتم، اما من ناپاک شدم.

مشاهده لینک اصلی
از آنجایی که من این کتاب را 2 1/2 ستاره داده ام، کجا ستاره 1/2 است، نه 2. من خواندن این نویسنده را خیلی سالها پیش خیلی خواندم اما متوقف شدم. کتاب هایش به نظر می رسید همان صدا را می زدند و به سرعت حرکت می کردند. من این کتاب را همان شیوه پیدا کردم. از خواندن درباره دوقلوها لذت بردم. من تا به حال هرگز از صحبت دوقلو صحبت نکرده بودم. این جالب بود. 2 فصل اول به نظر من علاقه من را به هم زدن. وسط خواندن خسته کننده بود. آخرین 40-50 صفحه هیجان انگیز ترین بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش


 کتاب طلسم گمشده
 کتاب آشنایی با جان استوارت میل
 کتاب گریگور و نفرین خونگرم ها
 کتاب کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو 10
 کتاب تیپ اشباح
 کتاب شیرین ترین رویاها