کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: حمیده رستمی-دهه 2000

زمانی که مارگارت و استیو فراولی از شام سیاه در نیویورک به کانکتیکات می آیند، دوقلوهای سه ساله خود، کتی و کلی، از بین رفته اند. پلیس اطفال ناخودآگاه را پیدا کرد و یک یادداشت جبران ناپذیر از پیدای پیرر هشت میلیون دلار را میپردازد. شرکت سرمایه گذاری جهانی Steves پول می دهد، اما زمانی که آنها برای بازیابی دوقلوها، تنها کلی در ماشین هستند. یادداشت های خودکشی درگذشتگان می گوید او به طور تصادفی Kathy را کشته است. در یادبود، کلی مارگارت را باز می کند و می گوید: مامان، کتی از آن خانم بسیار ترسو است. او می خواهد به خانه برود. در ابتدا، تنها مارگارت معتقد است که دوقلوها ارتباط برقرار کرده و کتی هنوز زنده است. اما از آنجا که هشدار کلیس ها به طور فزاینده ای مشخص و هشدار دهنده می شود، عوامل اف بی آی روی جستجوی ناامید کننده قرار می گیرند.


خرید کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش
جستجوی کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش در گودریدز

معرفی کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش از نگاه کاربران
این یک کتاب است که در حال نورد نگهداری می شود. من احساس نکردم که مجبور شدم دوباره بروم که کسی بود. اگرچه می دانید که مرتکب جرم می شود، اما هنوز هم به اندازه کافی موقت است که شما را متقاعد کند.

مشاهده لینک اصلی
داستان طولانی و کشیده شده، که خیلی هیجان انگیز نیست، و قطعا suspenseful نیست.

مشاهده لینک اصلی
اولین کتاب من از مری هیگینز کلارک. یکی از دوستان من خیلی علاقه مند به رمان های او بود و از من اصرار داشت تا یکی را انتخاب کنم. او در حالی که از کلارک و داستان های او سخن می گفت بسیار هیجان زده بود. با دیدن هیجان او فکر کردم آن را امتحان کنید. من به سادگی @ دو دختر کوچک در Blue @ را انتخاب کردم چون این نام من را جذب کرده است. این ممکن است به خاطر من بچه ها را دوست دارم اما انتظار من در خطر بود. دو دوقلو یکسان برای از بین بردن عظیم ربوده شده و والدینشان تلاش می کردند تا آنها را با تحقیق در مورد FBI ترکیب کنند. داستان شامل تمام طعم های یک فیلم هالیوود است. کتی و کلی توسط یک گروه ناظر توسط یک مرد ناشناخته که خود را \"پیدای پدری\" نامیده اند، ربوده شدند. پدری پیدر است که تعلیق رمان است. چگونه FBI و اداره پلیس این رمز و راز را شناسایی می کنند هیجان را در رمان ایجاد می کند. غم و اندوه و نگرانی والدین دوقلوها، مارگارت و استیو، عنصر احساسی را به ارمغان آورد. ناتوانی دوقلوها در دستگیری آدم ربایان نیز خجالت آور بود. این رمان تکه ای به نام \"کابوس مادران\" در حال تبدیل شدن به یک واقعیت است. @ همانطور که خط برچسب نشان می دهد رمان شامل عناصر هیجان، تعلیق و عمل است. رمان با سرعت بالا تنظیم می شود. حدود 110 فصل وجود دارد و هر فصل ترد می شود و در عرض 2 تا 3 صفحه قرار دارد. این رمان یک صفحه تکان دهنده است. این رمان شامل بسیاری از پیچ و تاب ها در طرح نیست، اما زیبایی در مسیر داستان پیشرفت می کند. داستان ساده و ساده است اما با اکشن و هیجان زیاد پر شده است. دو دختر کوچک در آبی خوب است اگر شما سبک ژیمناستانه را دوست دارید. مری هیگگینس کلارک و همچنین دوست من من را ناامید نکردند. من رمان را دوست داشتم حکم من 4 / 5RegardsAnish Antony

مشاهده لینک اصلی
من شروع می کنم که این یک کتاب بد نیست. اما به نظر من، مری هیگینز کلارک از این پتانسیل کامل بهره برداری نکرد. مفهوم کتاب یک جالب است و من برای جزئیات بیشتر و تجزیه و تحلیل عمیق تر این پدیده تلاش کردم. این اولین بار است که من یک کتاب درباره ارتباطات دوقلوها را خوانده ام. نویسنده در این موضوع مبهم باقی ماند و من معتقدم اگر او آن را به صورت متفاوتی اداره کند، این یک کتاب بزرگ بود. به غیر از این، من با سبک نویسندگان مشکل داشتم. در کنار داستان اصلی، داستان های ثانویه در حال وقوع بودند (برای ایجاد شک و تردید در مورد مظنون) و من احساس کردم که این حواس پرتی بیش از هر چیزی بود. من خوشبختانه این قطعات را از دست دادم و معتقدم که این امر عمق داستان را به ارمغان می آورد. علاوه بر این، شخصیت های مری هیگینس کلارکس مسطح هستند. همانطور که با موضوع بود، او از کاراکترهایش به طور کامل بهرهبرداری نکرد. به نظر من، بهتر است که فقط چند کاراکتر داشته باشیم و زندگی را در آنها قرار دهیم تا کاراکترهای بسیاری داشته باشند و در پایان کتاب، ما حتی نمی دانیم آنها چه کسانی هستند. من با داشتن شخصیت های مختلف به ویژه اسامی مشکل داشتم، در نظر داشتم که بعضی از شخصیت ها بیش از یک نام دارند. حتی مهمتر از همه، این کتاب به راحتی از بین نمی رود. مجرم برای من مناسب نیست او به اندازه کافی قوی برای انجام چنین جرمی مرتکب نمی شود و من گفتم شخصیت های مسطح هستند و ما مجرم را حتی کمتر می بینیم. و در پایان روز من نمی توانستم با او ارتباط برقرار کنم من خودم را تکرار می کنم که این یک کتاب با پتانسیل بسیار است زیرا واقعا مری هیگز کالارک آن را ضعیف اعدام کرد. من فکر نمی کنم کتاب دیگری از او در آینده بگیرم.

مشاهده لینک اصلی
در یک روز آن را بخوانید. خواندن سریع آن (فصل های کوتاه، که به نظر می رسد کلید در ساخت خوانندگان صفحات تبدیل ... نویسندگان، توجه داشته باشید) و در حالی که کمی اندکی، من از آن لذت بردن به اندازه کافی برای پایان خواندن آن. از ابتدا شما می دانید که چه کسی آدم ربایان است و چه اتفاقی می افتد با @ twin of the coming، @ تا زمانی که پایان داستان شما نمی دانید که کل طرح را متقاعد کردید. کلارک به خوبی می داند که شما حدس می زنید ~ من آن را به دو مظنون محدود کرده ام و خوشحالم شگفت زده شده است آن را به من نیست من به سمت چسبیده بود.به احتمالا به این دلیل که من نسخه سخت افزاری را بخوانید، که همیشه من را از داستان بیرون کشید وقتی که من به آنها شک داشتم. من همچنین بسیار دوست داشتم از کلارکس پروس در مکان های بسیار ساده خود را به من، و من پیدا کردم خودم ویرایش آن را در سر من است. همچنین نمی توانم دوقلو بحث قابل اعتماد است. من دو خواهر دوقلو دارم و بسیار با تمامtwin telepathy @ وsecret زبان @ نظریه ها که در طول سال ها پیش آمده است بسیار آشنا. من با این موضوع مشکل دارم در حقیقت، من این جنبه تحقیق دوقلو را جذاب می بینم. با این حال، دوقلوها سه ساله بودند. بسیاری از دوقلوها به مدت طولانی ادامه داشتند و اشاره ای در این مورد وجود داشت که ممکن است این مورد در این مورد وجود داشته باشد، همانطور که گفته شد مادر دارای بخش C بخش است. خواهرزاده های من (و هنوز هم) برای اندازه آنها بسیار اندکی فکر می کنند: شما دو نفر را در رحم رشد می کنید که برای یک نفر طراحی شده است. دوقلوها به طور طبیعی کوچکتر هستند که نوزادان متولد میشوند و در طول دوران کودکی در دوران نوجوانی رشد پیدا میکنند. بنابراین، گاه گاه سخنرانی دوقلوها را برای بزرگسالان و هم برای یکدیگر در نظر گرفتم تا بیش از حد برای سن آنها بیان کنم. آنها به نظر نمی رسید سه ساله باشند. آنها پنج، شاید شش ساله به نظر می رسیدند. علاوه بر این آنهایی که کمی عجیب بودند، من مطمئن نیستم که طرفداران متوسط ​​را ناراحت کنم، از داستان لذت بردم. آن را به عنوان خوانده شده نگه داشتم، همانطور که گفتم ~ یک کتاب سریع مناسب برای یک روز تابستان است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش


 کتاب من می توانم شما را ثروتمند کنم
 کتاب عشق چیست؟
 کتاب تاریخ علم (جلد 2)
 کتاب غرور
 کتاب سوال های درست
 کتاب داستان های گربه ای