کتاب دوازده نشانه

اثر لی چایلد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-دهه 2000

ساعت دو بامداد است و جک ريچر، ارتشی سابق، در قطار متروی نيويورک سيتی نشسته است. کمی بعد، ظاهر و رفتار مشکوک يکی از پنج مسافر توجه او را جلب می‌کند: زنی که طبق آموخته‌های نظامی ريچر تقريباً همه‌ی نشانه‌های يک بمب‌گذار انتحاری را دارد. وقتی ريچر با پيشنهاد کمک به او نزديک می‌شود، زن تپانچه‌ای از کيفش درمی‌آورد و خودکشی می‌کند.
اين مرگ غيرعادی مداخله‌ی فوری پليس نيويورک را در پی دارد و پس از بازجويی از ريچر به‌عنوان شاهد عينی، تصميم می‌گيرند پرونده را بدون انجام تحقيقات ببندند. اما ريچر افکار ديگری در سر دارد. می‌خواهد بفهمد آن شب چه اتفاقی رخ داده و چرا آن‌همه سؤالِ بی‌جواب باقی مانده است و خودش دراين‌باره تحقيق می‌کند. پس‌ازآن مکرراً و اکيداً به او هشدار داده می‌شود که خودش را از اين پرونده کنار بکشد، ولی عذاب وجدان او به خاطر احتمال تحريک آن زن به خودکشی موجب می‌شود تا زمانی که اين معما را تا آخر پيگيری نکرده آرام و قرار نداشته باشد. طولی نمی‌کشد که او با رازهای بزرگی مواجه می‌شود که مأموران فدرال و عوامل القاعده برای جلوگيری از افشای آن‌ها حاضرند دست به کشتن بزنند...

دوازده نشانه، سيزدهمين کتاب از سری کتاب‌های جک ريچر اثر لی چايلد است که در سال ۲۰۰۹ منتشر شده است. داستان اين کتاب برخلاف اکثر کتاب‌های ديگر مجموعه از زبان ريچر روايت می‌شود.


خرید کتاب دوازده نشانه
جستجوی کتاب دوازده نشانه در گودریدز

معرفی کتاب دوازده نشانه از نگاه کاربران
ساعت دو بامداد است و جک ريچر، ارتشي سابق، در قطار متروي نيويورک سيتي نشسته است. کمي بعد، ظاهر و رفتار مشکوک يکي از پنج مسافر توجه او را جلب مي‌کند: زني که طبق آموخته‌هاي نظامي ريچر تقريباً همه‌ي نشانه‌هاي يک بمب‌گذار انتحاري را دارد. وقتي ريچر با پيشنهاد کمک به او نزديک مي‌شود، زن تپانچه‌اي از کيفش درمي‌آورد و خودکشي مي‌کند.
اين مرگ غيرعادي مداخله‌ي فوري پليس نيويورک را در پي دارد و پس از بازجويي از ريچر به‌عنوان شاهد عيني، تصميم مي‌گيرند پرونده را بدون انجام تحقيقات ببندند. اما ريچر افکار ديگري در سر دارد. مي‌خواهد بفهمد آن شب چه اتفاقي رخ داده و چرا آن‌همه سؤالِ بي‌جواب باقي مانده است و خودش دراين‌باره تحقيق مي‌کند. پس‌ازآن مکرراً و اکيداً به او هشدار داده مي‌شود که خودش را از اين پرونده کنار بکشد، ولي عذاب وجدان او به خاطر احتمال تحريک آن زن به خودکشي موجب مي‌شود تا زماني که اين معما را تا آخر پيگيري نکرده آرام و قرار نداشته باشد. طولي نمي‌کشد که او با رازهاي بزرگي مواجه مي‌شود که مأموران فدرال و عوامل القاعده براي جلوگيري از افشاي آن‌ها حاضرند دست به کشتن بزنند...

دوازده نشانه، سيزدهمين کتاب از سري کتاب‌هاي جک ريچر اثر لي چايلد است که در سال 2009 منتشر شده است. داستان اين کتاب برخلاف اکثر کتاب‌هاي ديگر مجموعه از زبان ريچر روايت مي‌شود.

خواندم. بسیار خوب وعالی. لامصب نوشته هاش عالی اند

مشاهده لینک اصلی
این همه با مسافر مشکوکی در یک مترو نیویورک آغاز شد. ریکر یک زن را نشان می دهد که گرایش های بمب گذار انتحاری را نشان می دهد و به دنبال گسترش وضعیت است. پس از یک مقابله کوتاه، زن یک سلاح را به خودی خود می کشد و ریکر تعجب می کند که چگونه نامهای که او قبل از کشیدن کراوات ماشه با این عمل ناخوشایند تعریف کرد. ریچر با همکاری NYPD و برخی از نمایندگان فدرال متوجه می شود که اسرار این زن وجود دارد که ممکن است یک سیاستمدار را با آرمان های بیشتری پیوند دهد. ریکر بر روی یک طرح پیشگام قرار می گیرد که سی ساله با پیوند با جنگ شوروی در افغانستان به پایان می رسد. آیا ریچر به طور غریزی در وسط یک طرح انفجاری فرود می آید که هر دو طرف می خواهند دیگران را از بین ببرد و هدف مشترکی برای استفاده از او برای کمک به آنها در هدف نهایی خود باشد؟ کودک برخی از تفسیرهای اجتماعی را در یکی دیگر از رهن های ریکور خود، مخلوط کردن تاریخ و خواسته Reachers برای تحقیق به پایان می رساند، برای رسم یک رمان جدید اعتیاد آور است، مناسب برای طرفداران سری است. در زمانی که افغانستان به حال زلزله نظامی ایالات متحده و زاویه القاعده کودک در معرض نابودی مغز قرار گرفت، کودک این رویکرد جدید و کنجکاو را به دست آورد، جنگ شوروی ها در منطقه (1979-89) و پایان جنگ سرد را برای چرخش یک داستان جانبی که قطعا علاقه مندان تاریخی مانند خودم را دوست داشت . همانطور که در کتاب ذکر شده است، ایالات متحده تمایل خود را برای انتخاب طرفین در اختلافات دارد، تنها در صورتی که دوستان خود دشمن تلخ در یک دوره بعد تبدیل شوند. گذشته از نیروهای نظامی، برخی از زوایای مربوط به نقش نظامیان در منطقه در منطقه و نیز برخی از ستیزه جویان پیشین که برای رهایی از کشور ارتش سرخ مبارزه کرده اند، از بین می رود. با توجه به اینکه رسانه های چرخشی ممکن است از این وضعیت دوست و دشمن نیز باشند، کودک به ذهن کوتاهی که از رای دهندگان دارد اشاره می کند، اما چگونه یک تصویر طول می کشد برای همیشه. Kudos، آقای کودک برای این رویکرد جالب که من از آغاز ریکر یک مرد پیچیده است، هرچند تجربه زندگی او او را جذاب می کند.

مشاهده لینک اصلی
من در حال توسعه یک نظریه در مورد شیرین و مطلوب، عناوین آمورف از رمان جک Reacher: فن Reacher سکندری به یک کتابفروشی می بیند blop بی معنی از کلمات بر روی جلد و شگفتی،Did من خواندم که یکی؟ گیس، من نمی دانم حدس می زنم که من آن را انتخاب می کنم. @ ده صفحه در،Shit، من فقط سی دلار صرف بر چیزی کردم که سه سال پیش به پایان رسید. آه ... @ عنوان این یکی کاملا چیزی برای انجام دادن با هیچ چیز ندارد. آنچه که کتاب دارد، یک جفت خائن ترین خائنانی است که تاکنون ایجاد کرده و جک ریکور تقریبا فروتن شده است. این دومین اول شخص Reacher روایت من دارم میرم به عنوان خوانده شده (من نمی دانم چگونه بسیاری دیگر وجود دارد) است، و در هر دو مورد، استفاده از کودکان از دستگاه منجر به عمیق تر، شخصیت انسانی بیشتر متوجه از غیر قابل خراب کردن 6 5 @ ماشین کشتار. پیروان بیش از حد اعتماد به نفس در منطق اغلب او را به خطاهای بسیار مهم است. در این مورد، او در ابتدا یک اشتباه عظیم ایجاد می کند که او را به دنیای فریب سیاسی و تعصب بدبخت تبدیل می کند. هنگامی که توسط کسانی که تعجب است اگر او احساس گناه تحت تاثیر قرار روبرو، پیدا کنیم و به سوالات Reacher معتاد به طور مستقیم آدرس وجود دارد، حتی نقطه internally.Another قوی تنظیم شهر نیویورک است: کودک لی آسین NY، به ویژه سیستم مترو بی نظیر آن است. هنگامی که کودک و رچر در معرض غم و اندوه قرار می گیرند، آنها یک نمایش خوب را نشان می دهند، اما احساس فاصله بیشتری دارند. در اینجا، شما در خیابان راه رفتن و سوار اتومبیل تند سمت راست در سمت دستیابندگان، و شما احساس نشده خود او اتهام متقابل در خود رویکرد اول شخص gut.The خود را نیز باعث می شود دستیابندگان (چایلدز) وسواس خستگی ناپذیر با جزئیات فنی مربوطه بیشتر اگر نه بیشتر کاربر پسند (اگر شما برای تاریخ کامل و مکانیسم دقیق هر اسلحه گرم تولید نکنید، هر سه بار ذکر شده، سه پاراگراف بعدی را پر کنید.) طرح؟ اوه مامان: این کتاب ریشر یکی از بهترین هاست. و این خائنانی ...

مشاهده لینک اصلی
علاقه من به Lee Childs @ Gone Tomorrow @ از فهرستی از کتابهای عالی اخیر چند سال گذشته است. @ Gone Tomorrow @ در آن ذکر شده بود و به عقب برگردانده ام. آرزو دارم فهرست را برای دیدن بعضی از انتخاب های دیگر امتحان کنم. چونGone Tomorrow @ یک کتاب سرگرم کننده است، دقیقا همان چیزی است که اد ادبیات عالی را در نظر می گیرد. جک ریچر بیشتر از یک تریلر پاپ کورن یک رمان است. در حالی که در یک قطار مترو در شهر نیویورک مسافرت می کند، جک ریچر با یک زن برخورد می کند که همه نشانه هایی از بمب گذار انتحاری را نشان می دهد. ریکر به او نزدیک شده است تا متوجه شود که او نیمه راست است - او خودکشی است. او خود را در مقابل او و بقیه قطار خود می کشد، ریچر را به یک وب پیچیده ای تبدیل می کند که در نهایت شامل یک سناتور بالقوه ایالات متحده و یک نیروی سلف دالت، عوامل یک استان سابق روسیه و اداره پلیس نیویورک می شود. فصل ها و تاکید بر عمل، @ Gone Tomorrow @ شما را تسخیر می کند و هرگز به خواننده اجازه نمی دهد تا برخی از جهش ها، پیچ و تاب ها و چرخش های صفحه را مورد سوال قرار دهد. این چیز خوبیه. با توجه به ماهیت آنچه که در معرض خطر است و چرا، آسان به رول چشم و mutter، @ اوه واقعا؟ @ در چند نقطه در داستان است. با این حال، کودک داستان را به گونه ای تنظیم می کند که حوادث به نظر می رسد نسبتا قابل قبول است و بیش از حد از داستان خود منحرف نمی شود. و، دوباره او را به خواننده زمان زیادی را برای نشستن و چیزهای سوال، که به چیزهایی یک معامله بزرگ کمک می کند. آن را ادبیات بزرگ نیست، اما آن سرگرم کننده، سرگرم کننده هیجان انگیز است.

مشاهده لینک اصلی
دفعات بازدید: به عنوان تعطیلات خوانده شده. تعطیلات عالی خواندن. BUT: این رمان جک ریکار از دیدگاه Reachers است. که، صادقانه، کمی خاموش بود. از آنجا که، و این خیلی غم انگیز است، Reacher به افکار عمیق داده نشده است. (نمی دانم چرا فکر کردم ممکن است، اما هنوز ...) هیچ لحظه ای از خوبی من آرزو می کنم من می توانم به راحتی حل و فصل و این سرگردان بی معنی را متوقف کند. هیچ لحظه ای از چگونگی این ساعت مزاحم در سر من وجود ندارد؟ هیچ نظری ندارم - هرچند که متوجه شدم تنهایی و یا اشتیاق و یا از دست دادن. از آنجا که بر خلاف بقیه ما، ریکر به خود شک نمی دهد. با این حال، او به توضیحات طولانی و دقیق در مورد اسلحه، مبارزه، فرار و قطار مترو داده شده است. چیزی که من آن را خیلی عجیب و غریب یافتم، رژیم غذایی او بود. خیلی خوب، عجیب و غریب. اکثر ما عادت های معمولی، اگر ما فقط در غذا خوردن و خوردن غذا، اما Manly Reacher خوردیم، یبوست و / یا سوء تغذیه با مواد مغذی مواجه می شود. این کتاب ویژگی های همجنس گرایان پلیس جذاب، سیاستمدار، شخصیت های تروریستی بد و بسیاری از عمل. پروس بزرگ، گام بزرگ. بنابراین اگر شما به Lee Childs Jack Reacher هستید، این رمان را دوست دارید، اما شخصا، من فکر نمی کنم بهترینش را داشته باشم. هرچند هنوز تعطیلات عالی را می خواند. فقط، یک نگاه بسیار زیادی به Reacher انتظار ندارم. از خواندن این رمان، من فکر نمی کنم که حتی ریچر به Reacher بینش دارد.

مشاهده لینک اصلی
این یکی دیگر از جامع، سریع گام به عنوان خوانده شده از طریق ماجراجویی جک ریچ. من واقعا از این کتاب ها لذت می برم و همیشه علاقه مند به بلافاصله بعد از رسیدن به یک بعدی، یکبار دیگر علاقه مندم. از لحاظ تاریخی، ایده ی خودم را پرورش دادم؛ زیرا لی کودک به اندازه ی آگاتا کریستیلی ناکارآمد است - و به دلایلی احساس می کنم بهتر است که رمان جک ریچر همه چیز را برای من نگه دارد - حتی اگر یک سال طول بکشد تا من را انتخاب کند به جای آنکه منتظر لی کودک باشیم که دیگران را مجاز به نوشتن و انتشار آن نکنیم. با توجه به این که چقدر از این یکی لذت بردم، ممکن است تصمیمی بگیرم که تمامpacing خودم را بسازم و این سریال را از بین ببرم. داستان به خوبی نوشته شده، درست در کنار هم قرار گرفته است. صفحات 500+ آن، اما احتمالا من سه روز تمام آنرا به اتمام رسانده ام، زیرا این همانند کتاب های دیگر JR است. من یک مجموعه @ purist. @ به معنی من باید هر سری به عنوان خوانده شده حتی اگر آن را نمی کند تفاوت واقعی به تجربه و یا داستان. بنابراین در حالی که می توانستم به راحتی ببینم که این کتاب را می توان به عنوان یک رمان مستقل خواند، لذت بردن از @ رشد @ با شخصیت او را از طریق رمان ها پیشرفت می کند. من به خصوص از رویکرد اول شخص از کتاب لذت بردم، بنابراین ما داستان را به همراه ریچر باز می کنیم. تابستان بسیار خواند، بسیاری از اقدامات واقع بینانه، و یک تفریح ​​خوب از برخی از کتاب های پر سر و صدا من خودم را غرق در به تازگی. بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دوازده نشانه


 کتاب سکوت قبر
 کتاب اندیشه عدالت
 کتاب فلان فلان شده ها
 کتاب قصه های سرزمین دوست داشتنی
 کتاب صدای افتادن اشیا
 کتاب قورباغه ی بزرگ توکیو را نجات می دهد