کتاب در کافه ی جوانی گم شده

اثر پاتریک مودیانو از انتشارات افق - مترجم: ساسان تبسمی-دهه 2000

كافه‌ی «كُنده» پاتوق جوانان دهه‌ی 50 و 60 فرانسه است.
لوكی- زنی زیبا و جوان- با حضورش در كافه، جوانان كافه‌نشین را سخت تحت‌تاثیر قرار می‌دهد و به كندوكاو در زندگی‌اش وا می‌دارد.
زندگی مرموز لوكی چون پازل هزار تكه‌ای است كه با روایت از زوایه‌ی دید شخصیت‌های متفاوت رفته‌رفته كامل می‌شود...
تا امروز، گاه و بی‌گاه به ویژه غروب‌ها، هنوز صدایی در خیابان می‌شنوم كه مرا به اسم كوچكم می‌خواند. صدایی گرفته و رگه‌دار كه من فوری می‌شناسمش: صدا، صدای لوكی است. روبه عقب می‌گردانم. هیچ‌كس...


خرید کتاب در کافه ی جوانی گم شده
جستجوی کتاب در کافه ی جوانی گم شده در گودریدز

معرفی کتاب در کافه ی جوانی گم شده از نگاه کاربران
@ آدم ها و حرف های مادربزرگانه شان! وقتی از چشم و دیدشان محو شدید تازه می فهمند که هیچ آگاهی درستی از شما نداشته و حتی از تشخیص هویت واقعی تان عاجزند!@

مشاهده لینک اصلی
«در كافه‌ى جوانىِ گمشده» اثر پاتريك موديانو رو ساسان تبسمی ترجمه كرده و انتشارات افق اون رو منتشر كرده. داستان در يك كافه اى در پاريس اتفاق می‌افته، كافه كنده پاتوق جوون‌های دهه 50 و 60 فرانسه ست.
لوكي يه زن زيبا و جوونه كه با حضورش در كافه، جوون‌هاى كافه رو سخت تحت تاثير قرار می‌ده و به كندوكاو در زندگی ش وا می‌داره.زندگی مرموز لوكی مثل يه پازل هزارتكه ست كه با روايت از زاويه ديد شخصيت‌های متفاوت روايت مى‌شه و كم‌كم كامل می‌شه.

مشاهده لینک اصلی
در مجموع: 4 / 10How، این فقط یک شوخی است، و این یکی از بهترین آهنگ ها تا کنون است. و من از درد در زانو خسته ام .... من می خواهم درب را در 10 سایه صبح بخوابم و سایه را ترک کنم »انجام شد دختر دوازده ساله نمیتواند یافت شود این یک پیشرفت حدود 200 صفحه است که حاوی تگهای زیادی نیست که دوست دارید. این یک بازی عالی برای بازیکنان برای شکستن یخ و مبارزه با توپ، توپ و توپ است. در پاریس، در پاریس، یا در پاریس. این محل برای همپیمان شدن است این خنده دار، خنده دار است، \"او گفت. این یک قیمت مناسب برای زندگی یک زندگی خوب @young است فکر نمی کنم، نمی خواهم به شما صدمه بزنم یا به شما صدمه بزنم سبک پاتریک مدیانو. به نظر من، این یکی از بهترین راه های کسب درآمد است که برای کسب درآمد است. من نمی دانم چه باید بکنم زمانی که من از آن بیمار هستم.

مشاهده لینک اصلی
این یک چیز خوب است و فقط یک ضربه بزرگ است - این یک ضربه بزرگ است. این همان چیزی نیست که کسی با کیفیت بهتر زندگی دارد. شما فکر می کنید دیوانه ای نسبت به یک مرد مثل من دارید، شما فقط یک احمق هستید؟ هر یک از دیگر، تداخل با یکدیگر برای ایجاد تفاوت. موهای زیبای کودک خود را سرگرم کنید و از برگ ها در چهره خود استفاده کنید برو، با دوست دخترت سرگرم کن ...

مشاهده لینک اصلی
این جایی است که در پایان جهان به عنوان زمان صلح، صلح و آرامش است. و من از تو خوشحالم شما لازم نیست آن را تغییر دهید تا بتوانید آن را تغییر دهید و آن را به یک تغییر جدید تغییر دهید. »او زیبا و زیبا است.

مشاهده لینک اصلی
بررسی من در وبلاگ http: //www.territalksbooks.com/2016/0 ...

مشاهده لینک اصلی
گرچه رمان عمدتا در مورد یک زن جوان و باارزش و نامتقارن به نام ژاکلین دلانک است که داستانش از طریق منشور سه راوی، عاشق، آشنایی گاه به گاه و کارآگاه و نیز خودش ژاکلین، شخصیت واقعی داستان است، شهر پاریس یا به جای آن زیر شکم، خیابان های ساکت و آرام آرام، کافه های تیره و تاریک که در آن روشنفکران و متفکران جمع شده اند، چراغ های نئون و هتل ها که اتفاق می افتد به خانه و پنهان کردن نابودی افراد بی پایان که آنها را می پوشد تنهایی و لاچریسم، بسیار شبیه ژاکلین است که ماهیت ظاهرا غم انگیز آن که در راویان مختلف به تصویر می کشد، میانه روانه و عادت های او را پوشیده است. به این معنا که هدیه اصلی Modianos به عنوان یک راوی، در زیر پروسه ناقص و غالبا غریب او، یک کادن، یک نوع فضای رویایی و hypnagogic، به نظر می رسد نه فقط شخصیت ها، بلکه شهر پاریس خود را بیش از حد با یک حس torpor، شخصیت از طریق حرکات مختلف زندگی به طور رسمی از بین می رود. شخصیت های خود را به سختی قابل توجه است، آنها مانند سطح مسطح از کسانی که در رمان زندگی می کنند و از آن می باشد که مدیا قادر به ساخت سبک خود است، که در کنار پاریس، نشان دهنده داستان واقعی رمان است که شخصیت ها کاملا اتفاقی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در کافه ی جوانی گم شده


 کتاب از میان صنوبرهای سیاه
 کتاب صورتهای فلکی و نشانه های نجومی
 کتاب زنده ام که روایت کنم
 کتاب کوسه شکم پر 12میلیون دلاری
 کتاب دریا پشت ایستگاه قطار است
 کتاب صدای سخن عشق