کتاب دریچه ای به سوی کیهان

اثر استیون هاوکینگ از انتشارات سبزان - مترجم: امیرحسین فرجادنسب-دهه 2000

استفن هاوکینگ، نویسنده چندین میلیون کپی پرفروش ترین تاریخچه مختصر زمان ، و دخترش لوسی، جهان را برای خوانندگان در تمام سنین توضیح می دهد. پدر و مادر جرج، که همیشه از تکنولوژی آگاه هستند، به او در مورد همسایگان جدید هشدار می دهند: اریک دانشمند است و دخترش، آنی، به نظر می رسد در مسیر او قرار دارد. اما هنگامی که جورج به آنها و کاسموس، کامپیوتر فوق العاده آنها را دوست دارد، او خود را در یک ماجراجویی بسیار سرگرم کننده، در حالی که یادگیری در مورد فیزیک، زمان و جهان، پیدا می کند. با کمک کاسموس، او می تواند به سیارات دیگر و یک سیاهچاله سفر کند. اما چه اتفاقی می افتد اگر افراد غلط دست خود را در کیهان قرار دهند؟ جورج، آنی، و اریک در مورد پیدا کردن، و آنچه رخ می دهد یک ماجراجویی خنده دار است که به وضوح رمز و راز علم را توضیح می دهد.

تصاویر پر انرژی گرری پارسونز، طنز و علاقه را اضافه می کنند، و نقاشی های علمی او وضوح می بخشد؛ همچنین شامل 8 عدد پرینت 4 صفحه ای از عکس های علمی است.


خرید کتاب دریچه ای به سوی کیهان
جستجوی کتاب دریچه ای به سوی کیهان در گودریدز

معرفی کتاب دریچه ای به سوی کیهان از نگاه کاربران
به عنوان یک مربی، علم و عاشق ادبیات با کیفیت برای جوانان، تنها چیزهای فوق العاده ای راجع به ژورژ راز کلید در جهان می گویم. حقایق سخت، طرح سریع گام، شخصیت های مرتبط، تصاویر سرگرم کننده و آموزشی و عکس ها، همراه با برخی مفاهیم انتزاعی در مورد بشریت و ارزش علم در زندگی روزمره. لوسی و استفان هاوکینگ دوقلو مطمئن می دانستند که آنها چه کار می کنند! من نیز مجبور بودم از نسخه ی دکتر هاوکینگز «تاریخچه ی کوتاهی از زمان» در داستان یك بخش كتاب بخوانم - می بینم آنچه شما انجام دادید. : D نوعی سرخوشی کودکانه که در انتهای این کتاب احساس شد، شبیه چگونگی احساس پس از فیلم لگو است.

مشاهده لینک اصلی
علیرغم داشتن معلم علمی در حرفه، علیرغم حمایت از علم، با وجود تمایل به دوست داشتن این کتاب، من این کار را نکردم. این آهسته بود، در کاراکترهایش به شدت کلیشه ای بود (علم اصلی = عینک های کشیده، موی سرخ شده، بنجلی، نوعی؛ دانشمند بد = متوسط، زشت، مجموعه ای از دانش آموزان برای انجام پیشنهاداتش ...)، قابل پیش بینی بود، و بیش از حد دستور جلسه. من دردناکا می خواستم بتوانم کتاب را نابود کنم تا بفهمم آن را تمام کرده ام، اما من مجبور شدم گوش بدهم، گوش بدهم و گوش کنم. پس چرا من؟ چون لحظاتی وجود داشت که فکر میکردم می توانم آن را بازخر کنم لحظاتي که اميدوارم اين کار کمتر و بيشتر از يک داستان باشد. اما، افسوس، آن نبود.

مشاهده لینک اصلی
جورجز راز کلید جهان است یک کتاب فوق العاده برای جوانان ترکیب داستان، تصاویر دوست داشتنی، عکس های خیره کننده و shedfulls از حقایق مفید است. جای تعجب نیست که این منطقه سیاهچاله ها و تابش هاوکینگ است که واقعا نقطه قوت کتاب است. پس از خواندن، انتظار می رود که نشاسته شما شروع به توجه کامل به علم و خصوصا فیزیک کند.

مشاهده لینک اصلی
خانم فریزل با Sherman و Peabody ملاقات می کند این عنوان مقدار زیادی اطلاعات علمی در مورد موضوعات فضایی ارائه می دهد. با تصاویر واقعی از فضا، مناسب برای کلاس های 3-5th علاقه مند به جهان است. من شخصا برای سبک نوشتن اهمیتی نمیدهم، اغلب خودم را در معرض طرح و رشد شخصیت قرار می دهم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دریچه ای به سوی کیهان


 کتاب دلایل عشق
 کتاب کشف قدرت درون
 کتاب شهر فرنگ
 کتاب هنر رنگ سازی
 کتاب هنری زلزله و خانه ی اشباح
 کتاب سفر در زمان