کتاب خوشبختی در راه است

اثر آلیس مونرو از انتشارات ققنوس - مترجم: مهری شرفی-دهه 2000

ده داستان فوق العاده جدید توسط یکی از محبوب ترین و تحسین نویسندگان - برنده جایزه بین المللی مرد بوکر 2009.

در داستان اول یک زن جوان و مادر از درد بیقراری از دست دادن سه فرزندش از یک منبع شگفت انگیز رهایی یافته است. در یکی دیگر، یک زن جوان، پس از گمراهی غیرمعمول و تحقیر آمیز، به شیوه ای باهوش و شگفت انگیز واکنش نشان می دهد. داستان های دیگر "حباب های عمیق" را در یک ازدواج، بی رحمانه ی بی قید و شرط بچه ها، و چگونگی چهره وحشت زده ی پسر بدست آورده است. و در داستان اصلی طولانی، همراه ما سوفیا کواالفسکی، مهاجری روسی و ریاضیدان قرن نوزدهم، همراه با سفر زمستانی است که او را از ریکی می برد، جایی که از عاشق او دیدن کرد، به پاریس، آلمان و دانمارک، جایی که او یک ملاقات سرنوشت ساز با دکتر محلی و در نهایت به سوئد، جایی که او به تنها دانشگاه در اروپا می خواهد به استخدام یک ریاضیدان زن بپردازد.

با آگاهی و آسودگی، آلیس مونرو یکبار دیگر پیچیده تر می کند حوادث و عواطف دشوار را به داستان هایی می اندازد که بر روی روش های غیر قابل پیش بینی که در آن مردان و زنان جا به جا شده و اغلب فراتر از آنچه در زندگی شان اتفاق می افتد، روشن می شود.

شادمانی بیش از حد ، تحریک آمیز و حتی جسورانه مجموعه.


خرید کتاب خوشبختی در راه است
جستجوی کتاب خوشبختی در راه است در گودریدز

معرفی کتاب خوشبختی در راه است از نگاه کاربران
شاید این من است شاید این به این دلیل است که من این را خوانده ام زمانی که خورشید را پنج روز به طور مستقیم دیده ام. من نمی دانم. اما من هیچ شادی در این کتاب داستان کوتاه را نمی بینم. من می دانم که مونرو نویسنده ای است که ساخته و پرداخته شده است و در حالی که من می توانم از هنرهای تجسمی او قدردانی کنم (او نویسنده ی درخشان است)، من نمی توانم از این واقعیت که هر داستان به یک یادداشت خاتمه می یابد فراموش شود. Ive خواندن بررسی و افراد دیگر قادر به دیدن شادی در هر داستان است، اما من فقط نمی تونم. من آنها را پر از افرادی می دانم که نمی خواهند دور باشند و زندگی می کنند نمی خواهم زندگی کنند. پس از شروع 2009 خواندن دو کتاب از سال، من متاسفم من با پایان دادن به چنین ابله. سریع! کسی به من یک کتاب جوجه کوچولو به من احترام می برد! ؛-)

مشاهده لینک اصلی
از طریق سه داستان کوتاه در این کتاب به دست آمده است و فقط نمی خواهم بیشتر با آن روبرو شویم. من می دانم که مونرو نویسنده بسیار تحسین شده است، اما سبک نوشتن او فقط من را جذب نمی کند. من نمیتوانستم خیلی احساساتی داشته باشم، در صورت وجود، همدردی با شخصیتهای داستانهایی که خواندم، بنابراین خودم را مجبور نکردم با بقیه کتاب ادامه دهم. به نظر می رسید که مونرو احساس کرد که این داستانها را بنویسد و فقط یک رشته حوادث را فهمیده باشد ... این اتفاق افتاد، پس این اتفاق افتاد، پس این اتفاق افتاد ... و غم انگیز یا تکان دهنده بود چون این اتفاقات بود، آنها در نهایت فقط مقدار زیادی ارائه نکردند از عمق یا معنای خواندن برای خواندن.

مشاهده لینک اصلی
مشکل با مجموعه ای از داستان های کوتاه چیزی است که است که بسیار به ندرت تمام درخواست های داستان به درجه به همان اندازه hög وجود دارد. همچنین با این. همه داستان ها در هکتار ¥ LLER با کیفیت بسیار بالا است، اما دو ¥ با بهترین är به اندازه کافی به هر حال ¥ آن و آخرین را درک کنید. ابعاد و خیلی شانس. är آخرین بر اساس واقعیت ¥ آن را می سازد نه sämre. [بازگشت] [بازگشت] اگر چه درجه FA ¥ R رنج می برند کمی در ¥ به دلیل داستان های من یافت نشد بنابراین ¥ جذاب من به هر حال می توانید ¥ بسیار توصیه این کتاب است. بیشتر از بیشتر برندگان جایزه نوبل قابل دسترسی است، اما بدون از دست دادن کیفیت.

مشاهده لینک اصلی
D \"ужÐμ N ... Ð¾Ñ € оÑÐ درجه D · Ð ± N N € -кРدرجه سانتی Ð'Ð درجه سانتی оповÑ-нь. D \"оР± Ñ € Ðμ нРدرجه D ° нÑ- пиÑ، N ‡ DN، D ° Ñ\" N N- Ð'Ð¾Ñ DN، نو вРدرجه سانتی жко вÑ-Ð'Ñ N € вРN، DN درجه است. DZN оР± D »Ñ иво поÐ'оР± D ° D» Ð¾Ñ NOE Ð¾Ñ N، D ° Ð½Ð½Ñ \"N ‰ о кÐμ Ð'ÐμÑ Ð²Ð¸Ð¿Ð درجه سانتی Ð'Ð ° N\" N- D · D · D ° гРدرجه D »Ñ € Ñ ÑŒÐ½Ð¾Ð³Ð¾ Ð'у، оповÑ-Ð½Ð½Ñ Ð'Ð درجه سانتی Ð¿Ñ € о СоÑ\" N-NZ КовРدرجه D »ÐμÐ²Ñ ÑŒÐºÑƒ. Ð ¢ D ° Ñ ‡ кож уÐ'ово، N ‰ о D • D »N N МРدرجه سانتی -Ð½Ñ € € о пÐμÑ Ðμкл D ° D »D ° D ÑƒÐºÑ € D ° N-Ð½Ñ ÑŒÐºÐ¾ÑŽ، вÑ، N-м D · пÐμÑ € ÐμкР»D ° N، D ° Ð'ом к DD N» ьно Ð¿Ð¾Ñ Ð¿Ñ-ND درجه D »د، ñ ‰ о в книР¶Ñ N † D »Ð¸Ñил Ð¾Ñ NOE Ð ± D ° гР° N، о оÐ'Ñ € укÑ-вок. Ð'Ñ، N-м Ñ ‡ DN، د N، D оÐ'ноР· нР° N ‡ но вР° N € N، о.

مشاهده لینک اصلی
هر کلمه، هر جمله، هر داستان به نظر کامل می رسد. با این حال خواندن از یک داستان به بعد برای من نیست. پس از هر صفحه آخر، من باید آلیس را کنار بگذارم تا پیامدهای جهانی واقعیت عمیق انسان زندگی روزمره بر من تاثیر بگذارد. مفهوم @ نویسنده مورد علاقه @ مراقب باشید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خوشبختی در راه است


 کتاب فیلم همچون فلسفه
 کتاب صبحانه در خانه سوخته
 کتاب هرگز،مگو هرگز!
 کتاب نخستین دموکراسی
 کتاب تاریخچه جاسوسی در جهان
 کتاب راه ماندلا