کتاب خلیج نقره ای

اثر جوجو مویز از انتشارات میلکان - مترجم: یاسمن فروغی فر-دهه 2000

کتاب «خلیج نقره‌ای» اثر نویسنده انگلیسی، جوجو موی است
که با عنوان انگلیسی Silver Bayدر سال 2007 میلادی به چاپ رسیده است.
این نویسنده موفق جوایز ادبی زیادی را کسب کرده و کتاب‌هایش به زبان‌های مختلفی در دنیا ترجمه شده است.

این نویسنده موفق جوایز ادبی زیادی را کسب کرده و کتاب‌هایش به زبان‌های مختلفی در دنیا ترجمه شده است.
در این کتاب داستان مردی به نام مایک درامر روایت می‌شود کخ برای راه ‌انداختن تجارتی پرسود قصد دارد از بندری در لندن به سمت استرالیا حرکت کند. اما این تصمیم، حوادثی را سر راه وی قرار می‌دهد که به شدت زندگی وی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این رمان نویسنده سعی کرده است داستان را از زاویه دیده اکثر شخصیت‌های داستان روایت کند و این عامل سبب شده است که مخاطب داستان نه تنها با این شخصیت‌ها در طول داستان آشنا شود و علایق و زندگی آن‌ها را درک کند بلکه تصویری کلی از حوادث رمان نیز به دست می‌دهد.


خرید کتاب خلیج نقره ای
جستجوی کتاب خلیج نقره ای در گودریدز

معرفی کتاب خلیج نقره ای از نگاه کاربران
نمی‌دونين پايين اومدن و سقوط كردن چقدر آسونه. وقتی می‌فهمی كه پايين پايينی و هيچ‌كی دور و برت نيست. مثل يه خواب می‌مونه كه يهو نمی‌فهمی از كجا سر در آوردی. بعد يهو می‌بينی هيچ‌كی رو نداری كه كمكت كنه يا حتی دلداریت بده كه آره می‌تونی برگردی و حرفاش يه نوری باشه تو قلبت كه می‌شه برگشت. تو اون پايين، تو اون تاريكی محض دوست داری داد بزنی: «لعنتی‌ها، من هنوز زنده‌ام.»

مشاهده لینک اصلی
کتاب بسیار لذت بخش است. این یک تغییر برای خواندن چیزی با شخصیت هایی بود که از طریق آن علاقه مند می شد. این داستان یک زن و دخترش است که از انگلیس فرار می کنند و به استرالیا می روند تا پنهان شوند. آنها در رابطه با خلیج سیلور زندگی می کنند و زندگی آرام است اگر نه کاملا خوشحال تا رسیدن یک مرد که برای یک شرکت کار می کند که می خواهد خلیج را توسعه دهد. ترس من در ابتدا حدس زده بودم که چطور تمام غار در انگلیس بود شاید شاید من یک نویسنده هستم اما این داستان را نبخشید. من تم های متقابل زندگی دریایی، خلیج و مردم زندگی را دوست داشتم. این یک کتاب به طرز ماهرانه ای بود.

مشاهده لینک اصلی
AudiobookIf من خواسته شد تا یک کلمه را برای توصیف این کتاب از @ pussyfooting @ استفاده کنم. همه چیز در مورد اجازه دادن به مردم می دانند که چه چیزی فکر می کنند، احساس، تمایل دارند و غیره - همه آنها زیادی است. و من می دانم که به عنوان یک کتاب مستقل، همه چیز به پایان می رسد تا انتهای آن تا حدودی گره خورده باشد، اما بسیاری از رشته ها با هم مرتبط شده اند (مشاهده ی اسپویلر) [یک دختر گمشده، شغل عوض کرد، عشق ورزید، ازدواج کرد و غیره) )] خیلی زیاد! من می خواهم یک ججو را بکشم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب عاشقانه و تا حدودی قابل پیش بینی است، اما هنوز جذاب و لذت بخش است. دروغ نگو، آن یک صفحه ترنر است. و پس از خواندن فقط دو کتاب مؤسسه، هنوز به نظر می رسد که تا حدودی از یک شخصیت اصلی آن است که شامل یک شخصیت انتخاب شخصی بحث برانگیز، مجبور کردن خوانندگان به اخلاق، فردیت و آژانس شود. این رمان شامل یک لحظه تصمیم گیری کمتری نسبت به من قبل از شماست، اما هنوز هم یکی از اینها احتمال دارد بحث های برخی از سطوح را در هر باشگاه کتاب ایجاد کند.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از نوشتن Jojo Moyess لذت می برم. همه کتاب های او بسیار خوب، درخشان و سریع خواندن است. این یک استثنا نبود، گرچه بعضی از قطعاتی وجود داشت که احساس می کردند کمی گرگ است، اما در مجموع، کتاب شگفت انگیز است. من به نوعی دیدم پایان یافتن، اما این فقط می تواند هر راه دیگری اتفاق افتاده است.

مشاهده لینک اصلی
انگور\u003e بچه ها PA ™ edvÃdatelný\u003e J، شخصیت به اندازه کافی © منطقه در طول خواندن یک، من Vabec پس BA\u003e - Když آن porovnáms ostatnÃma TA © knihama از این نویسنده، چهارشنبه ™ Ãbrná zátoka nejslabÅ¡Ã است NEA ™ ثانیه فصل عکلی každou @ @ وای، به عنوان آن را در Než بود هستم\u003e ملاقات. این کتاب بد نیست، اما موئس بهتر نوشته است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خلیج نقره ای


 کتاب تکاثر
 کتاب کنت دراکولا
 کتاب قدرت برنامه ریزی
 کتاب قدرت اراده
 کتاب این کتاب برای پسران خطرناک است
 کتاب دکترین شوک