کتاب خانه ی خودمان

اثر سینتیا کادوهاتا از انتشارات افق - مترجم: شقایق قندهاری-دهه 2000

این داستان دو خواهر ژاپنی آمریکایی است که از ایاوای روستای گرجستان نقل مکان می کنند تا والدینشان بتوانند زندگی بهتر را کسب کنند. کیتی، خواهر کوچکتر که از نظر او داستان گفته شده است، فکر می کند که خواهرش لین، نابغه ای است که می تواند هر کاری را انجام دهد. همانطور که داستان پیشرفت می کند و معلوم می شود که زندگی بهتر که توسط والدین به دست می آید بدان معنی است که آنها باید برنامه های غیرمستقیم را کار کنند، معلوم می شود که با لین، که اغلب خسته و بیمار است، چیزی اشتباه است. بزرگترین رویای لینز برای خانواده است که از آپارتمان کوچک که در آن خانه خود زندگی می کنند حرکت کند. وقتی پدر و مادرش، که هرگز پول قرض نمی گیرند و به بانک ها اعتماد نمی کنند، سرانجام تصمیم می گیرند تا وام بگیرند تا خانه لنس را دریافت کنند، مشخص است که بیماری او باید جدی باشد. در نهایت، پدر Katies به او می گوید که لین دارای لنفوم است. وقتی لین در نهایت میمیرد، کتی نقش او را در حفظ آرزوهای فامیلی زنده به وجود می آورد، علیرغم مشکالت احساسی و مالی آنها.


خرید کتاب خانه ی خودمان
جستجوی کتاب خانه ی خودمان در گودریدز

معرفی کتاب خانه ی خودمان از نگاه کاربران
چه‌قدر خواهر ِبزرگ‌تر نعمت خوبی‌ه... چه‌قدر آخه:)

مشاهده لینک اصلی
خیلی خوب بود. خیلی خیلی هم خوب، هم غم انگیز.ولی از این داستانای ناراحت کننده ای که خوشت هم میاد از ناراحتیش، نه از اونایی که زجرت میدن(مثل روزینیا

مشاهده لینک اصلی
لین چیزی در اشتباه است اما کتی او را دوست دارد. وقتی خانواده اش به گرجستان می رود تا مادر و پدرش بتوانند کار کنند، لین واقعا بد شروع می کند. آیا می توانم کتی کمک کند، یا او می ترسد تا سعی کند؟ و آیا لین خواهد مرد؟ یا نه ... من این کتاب را با چهار ستاره رتبه بندی کردم چون خوب بود ولی این نوع کتاب نبود که تا ساعت 12 بعدازظهر نگه داشته شود. من این کتاب را به افرادی که کتاب های غم انگیز و شاد (در عین حال) را دوست دارند توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
یک روز من به اندازه کافی احساسی به نظر میرسد تا دوباره این را بخوانم. @ ابتدا من حدود 6 سال پیش آن را قرمز کرده بودم و تنها واقعیتی که به یاد می آورم جزئیات زیادی و خیلی از این کتاب به وضوح ثابت می کند که چقدر شگفت انگیز و لمس است. من آماده نیست که دوباره آن را بخوانم؛ زیرا اولین بار آن را در داخل من گذاشتم. شما می خواهید قلب خود را از بین ببرید. این باعث می شود تا مرگ خود را گریه کنید. این روحیه شما را نابود خواهد کرد ... به طور جدی آن را بخوانید، عالی است.

مشاهده لینک اصلی
من این را در کلاس چهارم خواندم. من قبل از اتمام کتاب و احساس بدبختی به یاد پایان خواندن. من نمیخواستم ادامه مطلب را بخوانم زیرا پایان خیلی غم انگیز بود اما در نهایت ادامه خواندن آن را ادامه دادم و از آن پشیمان نیستم. این کتاب به هیچ وجه تغییری نکرده و من خوشحالم که خواندن آن را دارم.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** این باعث می شود شما برای تمام چیزهایی که شما دارید و حتی پس از مرگ جان لاین احساس خوشحالی کنید، می بینم که همه آنها بسیار خوشحال بودند. آنها خوشحال بودند که آنها نباید درد را لنین ببینند و همچنین خوشحال بودند که دوباره آنها بدون هیچگونه صورتحساب بهداشتی و پزشکی، دوباره مالی می شدند. هرچند این یک ضربان قلب برای فامیلی بود.

مشاهده لینک اصلی
من عاشق کیرا کیرا هستم چند سال پیش نسخه ترجمه ویتنامی ترجمه شدم و آن را فقط به انگلیسی ترجمه کردم. من فکر می کنم از این داستان بیشتر لذت بردم. این کتاب باعث می شود من تمام وقت تمام می شود زیرا فقط آن شیرین است. اما من آرزو می کنم بخش بعد از اینکه لیون عبور می کند می تواند کمی طولانی تر و بیشتر بر روی روح عاطفی تمرکز کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه ی خودمان


 کتاب سقوط شادی بخش
 کتاب 100 قانون بی چون و چرا برای موفقیت در تجارت
 کتاب دختری با نشان اژدها
 کتاب آشپزی راه حل نهایی کاهش وزن
 کتاب هشت درس برای زندگی زناشویی شادتر
 کتاب صدای سخن عشق