کتاب خاطرات صد در صد واقعی یک سرخ پوست پاره وقت

اثر شرمن الکسی از انتشارات افق - مترجم: رضی هیرمندی-دهه 2000

جونیور، کاریکاتوریستِ نوجوان در اقامت‌گاه سرخپوستان زندگی می‌کند. او با گرفتاری‌های جورواجور جسمی به‌دنیاآمده.
اطفرافیانش-جز دوست یک‌دل و یک‌رنگ او- مرتّب آزارش می‌دهند. جونیور به قصد آموزش بهتر، اقامت‌گاه را ترک می‌کند و به مدرسه‌ای در شهرک مجاور می‌رود. قوم و قبیله‌اش به او که نخواسته هم‌رنگ جماعت باشد، لقب خائن می‌دهند و دردسری تازه شروع می‌شود.
-پشت کتاب-


خرید کتاب خاطرات صد در صد واقعی یک سرخ پوست پاره وقت
جستجوی کتاب خاطرات صد در صد واقعی یک سرخ پوست پاره وقت در گودریدز

معرفی کتاب خاطرات صد در صد واقعی یک سرخ پوست پاره وقت از نگاه کاربران
آن روز از سقوط کردن ترس و واهمه ای نداشتیم.
روزهای دیگر چرا، من از پرت شدن می ترسم. هر قدری هم بزرگ بشوم، فکر می کنم همیشه از سقوط کردن بترسم.
ساختارشکنی کتاب رو دوست داشتم! برخلاف تصوری بود که ازسرخ پوست ها داشتم، در واقع همه از بیرون در مورد اونها می نویسن و این بار یک سرخ پوست از سرخ پوست ها روایت میکرد. و علاوه بر اون جونیور شخصا فرد ساختار شکنی بود که با بیماری و معلولیتش و قبیله اش مبارزه میکرد.
اون قدر ک میگن کتاب خنده دار نبود و اصلا گریه دار نبود، درست ترین وصف از نظر من @لذت بخش@ عه! این کتاب برای من تلنگر بود، یه جورایی بهم یادآوری کرد که من قرار بود کارهای بزرگتری کنم! خلاصه این که حس خیلی خیلی خوبی نسبت بهش دارم :دی
تضادها و بلندپروازیای جونیور رو بسی درک میکردم، شاید ب خاطر یک جونیور شاید خفته درونی :]
نثر کتاب خیلی صمیمی و روان بود و قطعا اگر امتحان نداشتم یک روزه تموم میشد (من میگم بهش کتاب سریع)
کاریکاتورهای کتاب هم بسی دوست داشتنی بود

مشاهده لینک اصلی
این طور شرافتمندانه درد کشیدن را دوست دارم... دلقک محبوب من اگر سرخ پوست بود همین شکلی می شد... و من جونیور را هم می گذارم کنار همان ها... دلقک محبوبم... دن کامیلو... و همه انهایی که تف کردیم/ شدیم توی صورت دنیا...


پ. ن : این نشر افق ویراستار نمی خواهد؟!
اونی که اسمش به عنوان ویراستار می خوره تو کتاب دقیقا چیه؟
اکسیژن نشر رو مصرف می کنه؟
مناسبه آیا....
...

ممنون از لیلی
لیلی عزیز
که هی دارد دوست داریم هایمان بیشتر می شود
...

مشاهده لینک اصلی
امتیاز: 3 * از پنج به عنوان خوانده شده به عنوان یک کتابخانه Thing دوست ساخته شده من، و البته من همیشه به عنوان من گفته می شود. * snort * Ive هرگز طرفدار الکسی بود. من نمی خواهم پرویز گرانبها و شگفت انگیز خودم که چنین چربی نازک را می گوید دوست داشته باشم. من این کتاب را دوست دارم این را بسیار دوست دارم. آن را به عنوان خوب به عنوان خوانده شده، داستان سرایی عاقلانه، و گرانبها و یا شگفت انگیز آن در نوشتن (اغلب اوقات). بعضی از قطعات مانند تد، میلیاردر سفید در یک مراسم تشییع جنازه، منجر به عقب ماندگی من می شود. من بیشتر از همه دوست نداشتم، اما به طور کلی نمی توانم این کتاب جمع و جور و زیبا را به اندازه کافی توصیه کنم. به طرز وحشی که آلکسایس بیگانه آنقدر بزرگ است که با صدای بلند صحبت می کند من، کودک از طریق رنگ پوست، طبقه اجتماعی، وضعیت اقتصادی، و به شدت به مکان های دردناک من در خدمت اشاره به تجربیات انسانی مشترک خود، به جای اینکه من را مانند یک فضانورد یا گردشگر احساس کنم (واقعا، اینها چیزهای مختلف ؟) همانطور که من مظنون به قصد انجام آن هستم. اما شاید به نظر من کمی پیچیده است. من این کتاب را بخاطر فردا خواندم، زیرا (همانطور که قبلا ذکر کردم) برلی من را ساخت. او سه ستاره طلایی را برای آگاهی از من باز می دارد، مجددا همواره مجددا این قضاوت را به قاضی ها منتقل می کند و نیاز به دیدن، و نه تنها نگاه کردن به عالم است.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از این کتاب لذت بردم! این احتمالا YA-trendy است که می گویند این، اما کمی احساس جان سبز با کمی عجیب و غریب مخلوط شده است. من شخصیت ها را دوست داشتم و اینکه چگونه همه آنها رشد کردند در واقع تقریبا یکسان باقی می ماند. همچنین، در حالی که راوی تا حدودی ناخوشایند است، او امید زیادی دارد و اجازه نمی دهد که ایست قلبی او را متوقف کند. من این کتاب را برای تقریبا هر کسی برای نور، سرگرم کننده و خواندن سریع توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
بزرگسالان اساسی بالغ و خواندن بالغ به طور یکسان. شرمن آلکسی ادعای خود را به عنوان یکی از داستان آموزنده ترین و با استعداد ترین داستان های زمان ما با توانایی بی نظیر خود به ترکیب کمدی خالص و جادویی به واقعیت های سخت و مشکلات امروز بومیان آمریکا و @ Rez @ زندگی تبدیل کرده است. نوشته های او نه تنها به شدت لذت بخش هستند، بلکه آنها اسناد ضروری و مهم در مورد مسائل اجتماعی است که به طور گسترده ای نادیده گرفته می شوند و از رزرو خارج می شوند.

مشاهده لینک اصلی
امگ این کتاب را در یک نشست خواند. آن را با اشک هایی که گونه هایم را پر کرده اند پر کرده ام. بررسی کامل من در کانال Booktube من در http://YouTube.com/peterlikesbooks را بررسی کنید

مشاهده لینک اصلی
این بیلدونزورامن درباره آرنولد، یک بومی آمریکایی 14 ساله چیزی است که من نمیتوانم با آن ارتباط برقرار کنم. آن را YA و من خیلی قدیمی برای آن. آن را در مورد بومی آمریکایی (نه از هندوها از هند) و من اساسا بزرگ شد و هنوز هم متعلق به گروه های همگن. آن را در مورد پیدا کردن سختی اتصالات در و هیچ کس به جز خود شما را متهم نمی کند، زیرا این تصمیم خود شما است و من فقط نمی توانم به همین دلیل درک کنم. شما ببینید، چرا مسئله را مجبور می کنید؟ منظورم این است که اگر مردم در طرف دیگر حصار دوستانه نیستند و آنها را نمی خواهند، چرا اصرار دارند که با آنها باشیم؟ اگر ماندن در کجا بی فایده است، جای دیگری را پیدا کنید منظورم این است که چرا تمام تنش ها را می گذرانید؟ چرا نمی خواهی به مونتانا بروید مانند آنچه که شما (من با شخصیت Arnold شخصیت صحبت می کنید) خواهر بزرگ انجام داد؟ آیا زندگی شما بهتر است، زیرا شما در مدرسه سفید و سفید در راردان تحصیل میکنید، حتی اگر بسیاری از روزهای مدرسه را از دست ندهید، زیرا پدر شما هر روز پول ندارد تا هر روز صبح به آنجا برسد؟ من فقط نمیتوانم تمام درامهایی را که روی خود قرار داده اید را درک کنم (شاید بتوانید این کتاب را بنویسید و جایزه کتاب ملی را ببرید؟). منظورم این است، صرف نظر از جایی که شما فارغ التحصیل شدید تا زمانی که قلب و ذهن خود را در درس های خود قرار داده و تمرکز، تمرکز، تمرکز، محل خود را در زیر آفتاب پیدا کنید. ما نمی دانیم که سرنوشت شما را پس از تحصیلاتتان به پایان خواهد رساند، اما این زندگی است. ما بیشتر از چیزی که ما به دست آورده ایم، اما اجازه می دهیم استرس و درام را از بین ببریم، اگر بتوانیم به آن کمک کنیم، خوب؟ هیچکس این کتاب را برای من توصیه نمیکند. فقط آن چند هفته پیش، من فراموش کرده بودم یک کتاب را در کیسه شانه من قرار دهم وقتی که به بازار رفتیم و همسر و دخترم به خرید می رفتند. بنابراین، من به کتابفروشی دست دوم رفتم و زمانی که من برنده جایزهNational Book برنده شد، بر روی جلد، آن را برداشتم. مرورگر، من دیدم که این یک YA با پر از تصاویر بود و من فکر کردم این آسان خواهد بود خواندن. منظورم این است که شاید یک مرد 49 ساله هستم اما هنوز هم از بعضی از YA ها مانند \"شهر های کاغذی\" (3 ستاره) یا \"Flipped\" (3 ستاره) لذت بردم. این کتاب فقط خوب است. من از آن متنفر نیستم، و نه آن را دوست دارم. من فقط احساس خواندن آن را احساس نمی کنم. آیا آن هراس پول و زمان بود؟ نه، نه واقعا. خوب است که کمی درباره بومیان آمریکایی بدانیم زیرا قبل از این کتاب، ایده من از آنها از Twilights Jacob و Disneys Pocahontas بود و این خجالت آور بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خاطرات صد در صد واقعی یک سرخ پوست پاره وقت


 کتاب زندگی پس از مرگ
 کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی
 کتاب کتاب کوچک مربیگری
 کتاب درباره ی مطالعات فرهنگی
 کتاب راهنمای سرمایه مارکس(جلد اول)
 کتاب لبخند با یک مغز اضافه