کتاب خاطرات دایه

اثر نیکلا کرواس از انتشارات البرز - مترجم: میترا معتضد-دهه 2000

خاطرات پرستار کودکانه یک رمان سال 2002 توسط امی مک لافلین و نیکولا کراوس است که هر دو آنها پرستاران سابق هستند. این کتاب با نگاهی به مراقبان کودکان خود، جامعه ی منهتن بالا را ترسیم می کند. تلاش برای فارغ التحصیلی از NYU و از آپارتمان استودیویی میکروسکوپی خود را تامین می کند، پرستار بچه یک موقعیت را برای تنها پسر خانواده ثروتمند X دارد. او به سرعت در حال یادگیری مقدار دیوانه در حال پیگیری درگیر است تا اطمینان حاصل شود که همسر پارک خیابان که کار، آشپزی، تمیز کردن و یا افزایش کودک خود را یک روز صاف است. وقتی زوج Xs شروع به تجزیه و تحلیل می کنند، پرستار بچه به راه خود ادامه می دهد و فراتر از حد مجاز انسان یا طعم خوب است.


خرید کتاب خاطرات دایه
جستجوی کتاب خاطرات دایه در گودریدز

معرفی کتاب خاطرات دایه از نگاه کاربران
The Nanny Diaries (Nanny #1), Emma McLaughlin
تاریخ نخستین خوانش: بیست و ششم ماه سپتامبر سال 2016 میلادی
عنوان: خاطرات دایه؛ اما مک لافین؛ نیکلا کراوس؛ برگردان: میترا معتضد؛ تهران، البرز، 1383، در 497 ص؛
در این داستان خانم جوانی برای مراقبت و پرستاری از پسر بچه چهار ساله خانواده ثروتمندی استخدام می‌شود و باقی ماجرا. ا. شربیانی

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب فوق العاده! من آن را در سه جلسه خواندید و واقعا از آن لذت بردم! قلب من فقط برای گرین و دیگر بچه هایی که زندگی می کنند مانند او، درد می کند. من نمی توانستم یک پرستار بچه باشم، و تنها با این بچه عاشقش هستم که در نهایت باید او را ترک کند! این یک داستان بسیار سرگرم کننده و لمس بود.

مشاهده لینک اصلی
دقیقا همان چیزی است که ادی با هر وسیله ای ادعا می کند. با این حال، این درست قبل از خواب به درستی خوانده می شد، به خصوص زمانی که بیشتر خواندن این روزها از کتاب های درسی دبیرستان بود. من خودم به عنوان یک پرستار با تجربه، بسیاری از Nannys تجربه، هر چند اغراق آمیز، با خود من. این کتاب قطعا به من خندید و سرم را در هر دو طرف و همدلی پشیمان کرد.

مشاهده لینک اصلی
در ابتدا سرگرم کننده است اما به پایان می رسد بسیار تیره. اگر چه این کتاب دارای تعداد زیادی شخصیت سرگرم کننده بود، اما طرح واقعی و نتیجه گیری جامعی نداشت.

مشاهده لینک اصلی
(*** این یک بررسی از کتاب صوتی است.) این یک کتاب خوب و جالب بود. من پیش زمینه مبارزات نجیب زاده ها را دوست داشتم. با این حال، برای میلم خیلی زیاد بود.

مشاهده لینک اصلی
من نان و گورور را دوست داشتم، از آقای و خانم X و دیگر مردمان ثروتمند نفرت داشت. آیا آنها واقعا کم عمق هستند، خودمحکوم هستند و به کمک کمک می کنند مانند افراد غریبه؟ اگر چنین است، این فقط وحشتناک است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خاطرات دایه


 کتاب الدست
 کتاب سقوط شادی بخش
 کتاب این قرن
 کتاب شاید نجات‎ یابیم
 کتاب دریاچه کلاغ
 کتاب هگل و پدیدار شناسی روح