کتاب جهانی نو

اثر اکهارت تله از انتشارات کلک آزادگان - مترجم: هنگامه آذرمی-دهه 2000

این کتاب از سیاره‌ای سخن می‌گوید که جایگاه راستین انسان است؛ جهانی نو که بر همین زمین کهن شکل می‌گیرد و در آن انسان تراز نوین از دورن یکایک ما سر برمی‌آورد. آنجا که آدمی با هر آفریده‌ای به یگانگی می‌رسد و از تاریخ سراپا درد و رنج خودساخته رهایی می‌یابد. در هر سطر این کتاب، راه‌های رهیدن از درد، فراتر رفتن از تنگنای زمان و مکان و پل زدن از منیت‌ها به آگاهی ناب نشان داده شده تا درک کنیم که رستگاری و رهایی، هم‌اینک ممکن است.


خرید کتاب جهانی نو
جستجوی کتاب جهانی نو در گودریدز

معرفی کتاب جهانی نو از نگاه کاربران
Ekart ویژه است، من نمی خواهم او را قضاوت کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب عاقلانه ای که تا به حال خوانده ام. بسیاری از آنچه که در اینجا یافتم، چیزهایی هستند که احساس می کنم همیشه شناخته شده اند، یا پیش از این به مناسبت های مختلف اشاره شده است. گمان می کنم که تولو می گوید بیداری من آغاز شده است. من می گویم این یک راه خوب برای فروش کتاب ها است - خوانندگان شما را تعریف می کنند ؛-) نه آن را که من در مقابل آن قرار می گیرم. من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم و کمی از این کتاب الهام بخش بودم. تماس آن به سادگی آگاه باشید (این ایده که شما @ I @ نیستید، شما آگاه هستید که از @ I @ آگاهی دارد) هنگامی که شما می توانید آن را دریافت کنید جذاب است. حکمت ماندگاری @ این نیز گذشت، @ از قبل، از آنجایی که ایو فقط اخیرا کتاب را خواند، از طریق برخی از مشکلات نسبتا پوچ، من را به دست آورد. من با فلسفه با Tolle در دیدگاه های معنوی خود را شکستن. او به آنچه من احساس می کند، عقل است، وقتی که درباره عیسی سخن می گوید، لمس می کند به طوری که روشن می شود که کلمات مسیحی توسط مسیحیان اشتباه گرفته شده اند (یا به اشتباه تغییر کرده اند). او یک مثال خوب برای نشان دادن اینکه ایده مسیحی خدا (با استفاده از حروف بزرگ در آن اسم های خاص به منظور جلوگیری از آنها با مفاهیم با همان نام اشتباه است)، یک سوء تفاهم و احتمالا صادقانه از ایده درستی از انرژی جهانی که افراد روشنفکر همیشه از آن صحبت کرده اند. من می توانم تلاش خود را برای جبران نقل قول کتاب مقدس و ارجاعات در فهم واقعی، که او از عیسی و دیگر معلمان است. با این حال، من نمیتوانم درخواست وی از ایمان را به او ببخشمت، تول می گوید. @ ظهور آگاهی فضایی مرحله بعدی در تکامل بشریت است، @ او در صفحه 227 می نویسد. خب، چه چیزی او را می داند؟ اگر Id پیدا کرد یک بیانیه ای که قبلا در کتاب Id احتمالا کتاب را در سراسر اتاق پرتاب کرده و اجازه دهید آن را دروغ در جایی که آن را گذاشته. ایده آگاهی از بدن درد شما، درک قدرت لحظه فعلی و حضور در آن، زندگی کردن تحت کنترل نفس خود و حتی تحقق حقیقت است که همه ادیان به همان اندازه درست و غلط هستند بسته به نحوه استفاده از آنها @ (ص 70) همه عالی هستند. اما شیب لغزنده از آن پرتگاه احمقانه تا تبدیل شدن به تنها آخرین نسل از سوء تفاهمات جدید الوهیت است. او عاقل است، اما آسان است به اشتباه درک او نیز است. گفته می شود که شما مسئولیت آنچه را که شما انجام می دهید در حالی که در دست گرفتن بدن درد شما (ص.163) است از Tolle همانقدر وحشتناک و خطرناک است که آن را از سنت پولس زمانی که او همان ایده را به رومیان در کتاب مقدس می نویسد. در مدل های Tolles برای ارتباطات بین فردی، خودآگاهی و تحقق شخصیت، این کتاب، یک طلا است. در ایده هایش درباره انرژی و ارتباطات زندگی، کتاب جذاب است. ادعای او این است که همه چیز همانگونه که در طراحی بزرگ است، دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد و ما قصد داریم که به یک گونه جدید و بهتر تبدیل شویم، من فکر می کنم این قدیمی ترین سن ازدواج است خطرناک است ایده (که من را در آغوش می گیرد) را فراموش می کنم که ما به طور طبیعی نمی توانیم به آن تکامل ببخشیم، اما ما باید برای آن مبارزه کنیم و آن را از پیش تعیین نکرده ایم که در آن برف ها سقوط خواهند کرد، اما هر کجا که می افتد، سقوط می کند ما هنوز هم می توانیم حضور داشته باشیم.

مشاهده لینک اصلی
من فقط می توانستم از طریق 16 صفحه از این کتاب را دریافت کنم. من تصمیم گرفتم یادداشت ها را بر روی همه چیزهایی که من مخالفت کرده ام و یا نظراتی را که در مورد این مطلب در مورد مدرک دانشگاهیم انجام داده ام، یادداشت کنم. در اینجا این است (احتمالا حس نمی کند، زیرا قبل از اینکه بتوانم به طور کامل در افکار من توضیح بدهم به طور کامل به خاطر میزان هشدار دهنده چیزهایی که پوچ بود را ترک کردم): EvocationIdea از قلمرو ها، معنوی و مادی دیدن زیبایی در یک گل بیدار انسان به زیبایی، به طبیعت واقعی خود. چی؟ گل این گیاه به عنوان گیاه ظریف ترین، عطر به عنوان پل به معنای قلمرو \"نورانی\" سنگ \"کریستال\"، خزنده \"پرنده\"، گیاه \"گل های بیرون از فرم تنها با توجه به ذات درونی است. بیشتر از حضور فیزیکی فرم EXPLANE THIS EVOLUTIONARILYWhy شیرینی و زیبایی در این جهان وجود ندارد؟ من احساس تنهایی را برای مسیحیت و مسیحیان احساس می کنم، هدف این مذاهب را از بین می برد. از مثال هانوی های انسانی استفاده کنید، زیبایی در قورباغه ها هدف از این کتاب این است که او می خواهد ما را به غلبه بر بشریت مانند گل برنده گی بنیه است؟ کلمه â € œegoâ € استفاده عجیب و غریب از کلمه. فروید؟ Egotist؟ به نظر میرسد که روش استفاده از «آگاهی جمعآوری»، یک اصطلاح Jungian است که مطابق با اصطلاح واقعی، استفاده روزمره در مقابل تاریخچه اعتقاد اسطوره شناسی و آگاهی عمیقتر و عجیب و غریب آن نیست. من نور هستم. ما دچار اختلال شده ایم چرا ادیان را می گیرید؟ حالت عادی در â € œmadness.â € چرا مقدمه را در نظر گرفتن مردم مذهبی خود را؟ بینش کمی به عظمت بشریت، آن را محکوم می کند. می گوید آنها عجیب هستند اما چیزی در مورد آن نمی گویند. تمرکز بر منفی است. در مورد انسانیت چیست؟ چگونه \"تسریع عملکرد\" ​​شدید و تسریع می شود؟ ما در حال اسطوره ی روزافزون صلح آمیزتر است که جهان در حال سقوط است و از اخبار به وحشت می افتد، اخبار خشونت را فروخته است! 11 â € \"ترس، حرص و طمع و میل به قدرت به عنوان علت wwi ساده است. و چه بدی در مورد آن؟ 12 - با تلاش برای خوب بودن، اما خوب بودن درون شما خوب نیست. تاریخ کمونیسم، که ابتدا توسط آرمان های نجیب الهام الهام گرفته شده، به وضوح نشان می دهد که چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم تلاش می کنند تا تغییرات خارجی را تغییر دهند - ایجاد یک زمین جدید â € بدون تغییر قبلی در واقعیت داخلی خود، وضعیت خود را از آگاهی. آنها برنامه را بدون در نظر گرفتن طرح برای اختلال عملکرد که هر انسان در آن حمل می کند: ego.I واقعا از دیرهنگام نقل قول یا مدرک داده شده به ادعا متنفرم! کمونیسم نه تنها ایده آلnoble بود، بلکه ایده های فلسفی در پشت آن را در مقابل قرار داد، مانند اینکه چه کار انسان بود. این نومیدی است. - و این تنها در 12 صفحه اول است. این به@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ 1 ستاره

مشاهده لینک اصلی
تول پر از گیببری است من فکر می کنم او یک شکست روانشناختی داشته باشد و تنها راهی که ذهن او بتواند برطرف شود این است که یک فلسفه محو شدن مغز پیدا کند که او را تبدیل به یک زامبی پر از احساس می کند، که او با کشیدن افکار گوروهای روحانی از قرن ها مخفی می کند. به طور منظم او شیطانی از خود را تحریک می کند، با این حال فرض بر این است که یک کتاب برای هدایت بسیاری از افراد به @ truth @ و عصر بعدی از وجود روشن. Id نشان می دهد که ارتفاع از خود و توهم است. ما این را همه قبل دیده بودیم، به عنوان نقل قول، @ بزرگتر دروغ است، بیشتر مردم به آن اعتقاد دارند. @ بخشی از موفقیت این کتاب مردم هستند برای پاسخ های بی تکلف، و کتاب ها به ما می گوید @ خالی @ خودمان ، اساسا، از همه چیزهایی که خود را تشکیل می دهند، از قبیل دفاع از قبیل منطق. مردم آن را خریداری می کنند زیرا دفاع را مختل می کند و سپس امید دروغ را وعده می دهد. یکی دیگر از آن ها در یک خط طولانی از گوروهای خودکامگی گمراه کننده است. این مرد آرام است این باعث می شود من غمگین بسیاری از خواندن این زباله. من حتی نمی توانستم آن را به طور جدی پس از خواندن مقدمه، که در مورد چگونه ما در حال رشد بیش از هزاران سال از لجن اولیه به موجودات روشنگر بدون اده @ منعکس شده است، صحبت می کنند. @ Ego یک مشکل است، اما راه حل شخصیت را تحریک نمی کند خود به خودی کامل او حتی چیزهای جدیدی را به مکالمه اضافه نمی کند، بلکه از عرفان شرقی و چهره های توتمی مثل بودا، فروید و عیسی (که به طور کامل آن را اشتباه می گوید) و آن را به یک سوپ معجزه آسایی و معجزه معنویت psuedo تحمیل می کند. صرفه جویی در پول خود را، و قلب و ذهن خود را در روند.

مشاهده لینک اصلی
پسر عموی من این کتاب را خواند و آن را به من توصیه کرد وقتی که او را دیدم کتابهایی که اخیرا خواندید. من می توانم بفهمم چرا او آن را دوست داشت قطعا برخی از اصول وجود دارد که می توانم اعمال آنها را در مورد اعمال و احساساتم بیشتر آگاه کنم. مشکل من با این کتاب این است که اطلاعاتش را بسیار ضعیف ارائه می دهد و برخی از مفاهیم صدای هک را می شنوند. من در این کتاب صوتی به آن گوش دادم، که خیلی بد بود، زیرا نمی توانستم خواندنش را قطع کنم و قطعا خواستم. این یک کتاب فوق العاده تکراری بود. من هرگز نمی خواهم @ ego @ یاpain body @ را دوباره بشنوید. همچنین هنگامی که این مطلب را شنیدم، یک پرچم قرمز نیز در اوایل گوش دادن به این کتاب وجود داشت: این کتاب در مورد شماست. این وضعیت آگاهی شما را تغییر خواهد داد یا بی معنی خواهد بود. این فقط می تواند کسانی را که آماده هستند بیدار کنند. هنوز همه هنوز آماده نیستند، اما بسیاری هستند. @ Guess Im فقط آماده نشده است. اما آیا این فقط یک راه جادویی برای نوشتن نیست؟ ظاهرا، من به بیدار شدن نرسیده بودم و این کاملا تقصیر من بود نه نویسندگان؛ من فقط @ نیستم @ یا من فقط نمیتونم @ آن را بگم @ اگر من نویسنده را به عنوان یک نویسنده ناامید کننده پیدا کنم چه؟ این احساس عجیب و غریب بود که خواننده را سرزنش می کرد. همچنین می گوید که برخی ممکن است نگاهی به بیداری هرچند غم و اندوه، از دست دادن و یا خواندن کتاب «قدرت اکنون» داشته باشند. خودپرستی بی شرمانه در بهترین حالت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جهانی نو


 کتاب یک زندگی
 کتاب کوسه شکم پر 12میلیون دلاری
 کتاب از برگه های ناشناخته ام
 کتاب آدولف ھ. دو زندگی
 کتاب عوضی
 کتاب باورم کن