کتاب جان عزیزم

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات پوینده - مترجم: پدیده آزادی-دهه 2000

یک شورشی عصبانی، جان از مدرسه خارج شد و در ارتش به سر می برد، نمی دانست چه چیز دیگری با زندگی اش دارد - تا زمانی که با دخترش از رویاهایش ساوانا ملاقات کند. جاذبه متقابل آنها به سرعت به نوعی عشق تبدیل می شود که ساوانا را در انتظار جان برای انجام وظیفه خود به پایان می رساند، و جان می خواهد با زنانی که قلبش را گرفته اند، سکونت داشته باشند. اما 9 سپتامبر همه چیز را تغییر می دهد. جان احساس می کند که وظیفه او مجدد است. و متأسفانه جدایی طولانی ساوانا را درک می کند که دوستش دارد. بازگشت جان به خانه، جان باید با این واقعیت که Savannah، که در حال حاضر ازدواج کرده است، هنوز عشق واقعی خود را در بر دارد، و با سخت ترین تصمیم زندگی اش مواجه است.


خرید کتاب جان عزیزم
جستجوی کتاب جان عزیزم در گودریدز

معرفی کتاب جان عزیزم از نگاه کاربران
این نخستین کتاب من نیکلاس اسپارکس بود و پس از آنکه بسیاری از کتابهای او را برای مدت طولانی رد کرد، حدس زد که این دختر را متقاعد کرد تا آنها را بخواند و قلاب کند ....... CHANNING TATUM. * خنده * و من از آن چیزی پشیمان نیستم. پس از دیدن یک تریلر برای اولین بار پس از آنکه این فیلم در حال آمدن بود و در نهایت متوجه شد، نیکلاس اسپارکس بود و همچنین دانستن این کتاب را داشتم، من را محاصره کردم و گفتم، فقط این را بخاطر تاتوم خواندم. کمی می دانستم که چقدر این داستان و شخصیت ها و نمایش ها و همه چیز را دوست دارم. بنابراین از Channing Tatum تشکر می کنم تا من را بخواند Sparks haha. بنابراین بر روی کتاب و به همان اندازه که من به یاد داشته باشید: من واقعا جان تایری و پدرش را دوست داشتم و رابطه آنها بعدا زمانی که Savannah به زندگی او آمد و کمک به او به دست آورد @ @ @ ارتباط با پدرش که aspergers. ساوانا دغدغه داشت و من خیلی او را دوست داشتم و آماندا سیفریده واقعا با شخصیت او کار خوبی انجام داد. یک نقص: من واقعا پایان دادن به کتاب را دوست دارم اما فیلم ...... چه چیزی بود که این بود ؟! حتی تا این روز من اشتباه کردم و دوست نداشتم ...... در همه! من احساس کردم این بود که اگر نویسندگان فیلم فکر کنند پایان دادن به این کتاب خیلی ناراحت کننده بود @ و هنوز هم به شیوه ای خوب، من مانند کتاب پایان دادن به که در آن شخصیت ها به پایان رسید. بله، غم انگیز بود، اما در عین حال آن را کاملا معقول و من از این کتاب لذت بردم. قطعا ارزش آن حداقل یک بار خواندن دارد. : D

مشاهده لینک اصلی
آه! من این کتاب را دوست داشتم! این دومین رمان من است. اولین نوت بوک بود. معروف ترین کتاب این نویسنده. بله، نوت بوک رضایت بخش بود، اما من از آن لذت نبردم که خیلی داریوش جان، در ابتدا فکر کردم که همان نوت بوک است. پس از خواندن هیجان بسیار هیجان انگیز، من فقط این رمانتیک را برای تست تغییر دادم. کتاب به سه قسمت تقسیم شده است. نیمه اول خیلی عاشقانه بود ظاهر قهرمانانه توسط پسر، جون، ملاقات با دختر خوشگل دختر خوشگل، جذب یکدیگر و به وضوح، عاشقانه با یکدیگر، مرتب کردن تاریخ، در ساحل شکوفه ..... بله، به نظر می رسد مانند یک کتاب عاشقانه معمولی است اما به من باور دارد، نه. البته نه شما هر زمانی که با این کتاب نشسته اید متوجه خواهید شد، من این را تضمین می کنم، سپس قسمت دوم. آن کمی آهسته بود، نوع خسته کننده در واقع. در اینجا من شروع به فکر کردن به این کتاب کرده بودم که ناامید می شدم. سپس بخش آخر آمد و من به تدریج کتاب را محکم گرفتم و پس از اتمام کتاب، من مانند شبیه بودم !!! پایان دادن به S-U-P-E-R-B !! دقیقا چطور من می خواهم آن را به پایان برسد. aaah پایان دادن به لمس کردن !! گاهی اوقات دوست داشتن مرد مورد نظر خود را در زندگی خود در تمام طول می کشد. گاهی اوقات به معنی فداکاری، اجازه دهید سرنوشت خودش باشد و دختر شما را بیشتر دوست داشته باشد، خوشحال است. این کتاب همه آن را به شما یادآوری خواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
اوه، نیکولاس اسپارکس ... من فقط می دانستم که عاشق کتاب های او حتی قبل از خواندن هرکسی؛ شاید چون من فیلم هایی را که از آنها دیده بودم تماشا کردم. عزیز جان، اولین کتاب Nickolas Sparks من است، و آن را معتبر بودن آخرین. * من یک مکنده برای داستان های عشق، من نمی توانم به آن کمک کند، و از آنجایی که آخرین بار من دیر وقت خواندن یک کتاب خوب را متوقف کردم. در حقیقت، من مدت هاست کتاب خوبی خوانده ام. من خیلی خوشحالم که عزیزم جان را برای خواندن برداشتم، زیرا قطعا خوب بود. خوب، زیبا، غم انگیز، احساسی، دلهره آور. سواوانا از ابتدا به عنوان هوشمندانه به من حساس شد و احساس کردم که می توانم گاهی اوقات به او ارتباط داشته باشم. من فکر کردم که شخصیت ها عمیق در آنها بودند، و آنها در سراسر کتاب به طور واقعی تغییر و بالغ شده بودند. تا کنون، من نمی توانم کمک کنم، اما فکر می کنم در مورد آنچه که اتفاق افتاده بود جان تصمیم های مختلفی گرفت. آخرین بخش کتاب حاوی وقایع غیر قابل پیش بینی بود، و پایان دادن به دلهره آور بود. خدا، خدا. من این کتاب را دوست دارم من عاشق جان من ساوانا را دوست دارم من عاشق Nickolas Sparks هستم پس از اتمام آن، تمایل داشتم که گریه کنم، و اکنون، همانطور که برخی از نقل قول های کتاب را بخوانم، احساس می کنم. AAAHHH.I حتی نمی توانم یک نقل قول دلخواه را انتخاب کنم، چون Id باید کلیه کتاب را در این مورد کپی کند! UPDATEOops .. من فقط متوجه شدم که این اولین کتاب Nickolas Sparks من نیست. من خواندن پیاده روی به یاد زمانی که جوانتر بودم، مدتها پیش بود.

مشاهده لینک اصلی
شما می دانید که چگونه یک کتاب به شما بدهد و شما احساس میکنید که آن را بخوانید، هرچند این نوع کتابی نیست که شما به طور معمول خواندید؟ اوه، ممنون، ممنون، اگر واقعا بخواهی این را بخوان ... SPOILER ALERT !!!!! آنچه را که من در مورد این کتاب دوست داشتم: ... crickets chirping .... چیزی که من در مورد این کتاب دوست نداشتم: Whyyyyyyyy؟ OMG، به طور جدی این کتابهای بچه ها کتابهای پرطرفدار در جهان هستند. من درک می کنم که چرا مردم آنها را دوست دارند، واقعا من. عشق واقعی که برای همیشه و همه چیز بی معنی است. اما واقعا، این زن و شوهر هنگامی که آنها، مانند 21، در عرض چند روز به @ love @ می افتند. او به کالج می رود، او به عراق است. آنها نامه ها را برای سال ها نوشتند، دو بار دیگر یکدیگر را ببینند، او چند سال بعد می بیند و چند سال بعد می بیند و ازدواج می کند، ناراضی است چون شوهرش در حال مرگ است. اوهخو، وای بر من رنجیده است. من نمی تونم ادامه بدم اما، افسوس، برای نجات تو تمام شکنجه خواندن آن را دارم. جان جانبازان مرده او را به فروش می رساند و سکه های نادر را به فروش می رساند تا بتواند پول خود را به ساوانا بفروشد تا بتواند شوهرش را به یک متخصص دیگر برای آزمایشی محاکمه بر روی یک داروی جدید سرطانی و SURPRISE ببرد! تیم به طور جادویی از سرطان درمان می شود تا ساوانا و همسرش می توانند با خوشحالی با هم زندگی کنند. اوه، صبر کن! من یک چیز را دوست داشتم: یک روز برای خواندن وقت داشت.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از بهترین کتابهایی است که تا به حال خوانده ام. :: WARNING - این کتاب یک پایان @ رضایتبخش عاطفی ندارد. @ :: اما این چیزی است که آن را خیلی خوب می سازد. من نمی توانستم بفهمم چه اتفاقی می افتد، و من تا آخرین صفحه اش را تحریک می کردم. با شخصیت جان عاشق شدم و خودم را درگیر خواسته ی سوانا کردم. هر کتابی که می تواند این احساسات را بالا ببرد ارزش خواندن دارد. روایت اول شخص از Johns POV می بیند به شخصیت او و تجربیاتی که زندگی او را شکل می دهد - بوجود آمدن توسط یک مرد که فقط شور و شوق سکه های جان تلخ است، و ارتش خشم خود را به چیزی مولد و قابل کنترل است. اما ساوانا که قلبش را می سوزاند. Sparks با کشور ما در جنگ، یک داستان را ایجاد کرده است که بسیاری از آن ها می توانند ارتباط برقرار کنند. چگونه می توان رابطه ای را که از استرس دور و خطر می گذرد، زنده بماند؟ این کتاب کمی به زندگی سربازان میپردازد، اما خواننده را از لغزش در لبه به توصیف دردناکی از وحشت جنگهای مدرن جلوگیری میکند. فیلم پایان این کتاب را نابود کرد و هرگز هرگز برای هالیوود راجعبه آن را نادیده نگرفت. کتاب را بخوانید، سپس فیلم را تماشا کنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جان عزیزم


 کتاب گنجینه کیهانی
 کتاب رهبر خدمتگزار
 کتاب ایده عالی مستدام
 کتاب مبانی انسان شناسی
 کتاب به پا خیزید و زندگی با عشق را آغاز کنید
 کتاب حافظه و تمرکز خود را تقویت کنید