کتاب به پیوست دوستت دارم

اثر سسیلیا آهرن از انتشارات موسسه فرهنگی هنری نوروز هنر - مترجم: هدیه منصور کیایی-دهه 2000

یک رمان درباره برگزاری، رفتن و یادگیری دوباره به عشق. هالی نمی توانست بدون شوهرش جری زندگی کند، تا روزی که او مجبور بود. آنها نوعی از زن و شوهر جوان بودند که می توانند جملات یکدیگر را تمام کنند. هنگامی که جری به یک بیماری پایدار مبتلا می شود و می میرد، هالیوود 30 ساله است که در حال نابودی است. اما با کمک یک سری از نامه ها، شوهرش قبل از مرگ او را ترک کرد و کمی از یک مجموعه بی نظیر از خانواده ها و دوستانش سوار شد، او می دانست که خنده، غلبه بر ترس و کشف دنیایی که هرگز نمی دانست وجود داشته باشد. PS، من عاشق شما یک نامه عشق فریبنده به جهان است!


خرید کتاب به پیوست دوستت دارم
جستجوی کتاب به پیوست دوستت دارم در گودریدز

معرفی کتاب به پیوست دوستت دارم از نگاه کاربران
من چند روز پیش در یک بررسی کتاب برای این کتاب اتفاق افتاده بود. با این مفهوم جذاب بودم و احساس کردم که مجبور شدم بفهمم که کسی که مرده است هنوز هم می تواند با زندگی ارتباط برقرار کند. من همچنین می خواستم ببینم چگونه ممکن است پس از مرگ یکی از عزیزان، ممکن است ادامه یابد. من خوشحال شدم که متوجه شدم که ارتباط بین هالی کندی و شوهر مرده او، جری، مضر یا ناراحت کننده نیست. در عوض، آن را به من برای ریشه هولی بیشتر به عنوان او تلاش برای حرکت در زندگی او، هر چند تحت فشار قرار دادن حافظه شوهر خود را با هر گام او گرفت. من فکر کردم که در یک لحظه او ممکن است حرکت کمی بیش از حد سریع، اما او تنها نگه داشتن من در انگشتان من بود. اگرچه، از آنجا که او مسیری را انتخاب کرد که به نظر می رسید او را انتخاب کرده بود، از آنجا که مسیرش را انتخاب می کرد، از او حمایت می کرد. تنها دلیل اینکه من این رمان را 5 ستاره نیافتم، گاهی اوقات آرزو می کردم که در ارتباطات Gerrys کمی بیشتر وجود داشته باشد. من احساس می کردم که آنها نسبتا کوتاه بودند با توجه به این که تنها ارتباط آنها با همسرش بود. من خودم را آرزو می کردم که احساسات پشت @ دستورات @ را توضیح دهد. دلیل دیگر این است که این تنها چهار ستاره به دلیل پایان است. من دوست نداشتم که چطور کارها را انجام دادم چون یکی از شخصیت های اصلی به نحوی رفتار می کرد که با عکس او منفجر شده بود تا از تحصیل لذت ببرم. هنگامی که این اتفاق افتاد، من کمی ناراحت شدم، زمان زیادی را صرف هالی و این شخصیت شده بودم چون تعاملم با یکدیگر را تصور میکردم. در کل اگرچه این رمان خوب بود. اگر شما بالغ تر از من هستید و جرأت ندارید که فکر کنید که باید به انتهای بازنویسی سپرده شود، پس باید خوب باشید. من خوشحالم که طعم استعداد Cecelia Aherns را به شما داده ام. مطمئنا خیلی باهوش است لذت بردن از همه

مشاهده لینک اصلی
من می خواستم این کتاب را بخوانم تا زمانی که فیلم را تماشا کرده بودم (که مدت ها پیش بود) اما اکنون آن را خوانده ام. به هر حال احساس کردم فیلم و کتاب کاملا متفاوت از یکدیگر بودند به جز عنوان و برخی از شخصیت ها. به هر حال من احساس کردم که این کتاب به دلیل دلایل خودم بهتر شده است، شما بیشتر در مورد تمام شخصیت ها یاد می گیرید و داستان نیز در یک کتاب به جز در یک فیلم دو ساعته جزئیات خواهد بود. درباره این کتاب، می گویم که نویسنده یک کار عالی انجام داده است. شخصیت هایی که او ایجاد کرد بسیار واقعی بود، به خوبی تمایز داده شد و قابل مقایسه بود. بعضی از موقعیت ها بسیار دلنشین بودند، مخصوصا صحنه هایی درباره تنهایی هالی، لحظات زیبای او و جری، رویاهای غیرممکنه. هالی کمی گرسنگی و خجالتی بود اما کاملا طبیعی بود که او عمل می کرد، هرگز احساس نمی کردم احساسات او حتی زمانی که او از بهترین دوستانش حسادت می کرد اغراق آمیز بود، وقتی که آنها با زندگی خود حرکت کردند و او هنوز به او ثابت شده بود خاطرات قدیمی. در حال حاضر آنچه که من در مورد این کتاب نداشتم، خیلی تند بود، نامه هایی از جری به هالی نیز خیلی کوتاه بود، می توانست کمی طولانی تر باشد و جدا از آن، یکی دیگر از مهمترین نکته هایی بود که پایان آن بود به خوبی با تمام داستان کار نکرد. منظورم پس از خواندن 400 صفحه است که آن را به پایان رساند جایی که از ابتدا آغاز شده بود. این چیزی بود که با من خوب نبود. اما به طور كلی خواندن خوبی بود، زمان صرف شده با این کتاب ارزشمند بود.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را کاملا تحسین کردم که یک دقیقه یک بار خندید و بعد گریه می کرد. هالی تازه پا به حال او بیوه شده است، در داخل یک نامه از شوهر مرده او جری همراه با 10 پاکت کوچک است. او دستور داده است که هر ماه یک پاکت را به ترتیب برچسب گذاری کنند. همانطور که او هر کدام را باز می کند، او یک تعجب یا یک کار را که توسط جری برای او انجام می شود پیدا می کند. راه او کمک به او برای شروع حرکت به جلو و زندگی دوباره است. اما، آیا واقعا به او کمک می کند یا از ماه به ماه شروع به زندگی می کند و فقط برای روزی که می تواند پاکت بعدی را باز کند زندگی می کند؟ من دوست داشتم درباره هالی و خانواده و دوستانم که همه تلاش می کنند، در راه های خود را برای حمایت از او. من دوست داشتم که زندگی خانوادگی اش را نشان می دهد، با تمام اتحاد های طبیعی که در یک خانواده شکل می گیرند - این بسیار طبیعی و واقعی است - مخصوصا برادر و خواهر و برادر! این یک کتاب بسیار گرم است، در آن لحظات بسیار خنده دار وجود دارد و همچنین برخی از زمانهای واقعی تیرجیرک. قطعا یک کتاب نیست که شما بخواهید آن را به صورت عمومی یا بدون جعبه بزرگ از بافت خود بخوانید. این یکی از آن کتابهایی است که قرار است در «قفسه کتاب» من به پایان برسد - نه به خانواده و دوستانش منتقل شود - اگر آنها بخواهند آن را بخوانند و سپس می توانند خودشان را بخرند.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را زیر پا گذاشتم و آن را بدون آنکه متوجه شدم به پایان رساندم. من معمولا احساس رضایت می کنم وقتی که من یک کتاب را پایان می دهم، آن را تکمیل کردم، و هیجان به حرکت به سمت بعدی. خوب من فقط خوشحالم که آن را تمام شد. من آن را بخوانم چون کتاب را از یک دوست که دور شده بود به ارث برده بودم، اما از آنجا که عادت به خواندن کتاب ها قبل از دیدن فیلم بود، احتمالا آن را در نهایت به پایان رساندم. من نمی خواهم جوجه ها را دوست داشته باشم و من تعجب می کنم که من این فرصت را به او دادم. من امید زیادی برای این کتاب داشتم چون اولین تکه از آن من را به اشک داد. و من گریه نمیکنم، بنابراین این بسیار قابل توجه بود. فکر کردم، من فقط از این کتاب شروع کردم، چطور می توانم آنرا تمام کنم؟ اشک خشک شد و خواندن نیز انجام شد. پس از آنکه این داستان را تأسیس کرد، هر چیز دیگری قابل پیش بینی بود. سبک نوشتن آن به نظر نمیرسد که بالغ باشد. مثل اینکه شما یک داستان عاشقانه با یک دانشجوی جوان را خواندید. برای اولین بار احساس کردم که فیلم را بهتر از این کتاب دوست دارم. خوب شاید. رتبه بندی ستاره ها در اینجا نوعی خنده دار است. من نمی دانم آنها گزینه ای برای ستاره ندارند. Id آن را 1.5 ستاره به معنی من از آن نفرت نیست، آن را دوست ندارد، فقط آن را خسته کننده یافت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب به پیوست دوستت دارم


 کتاب به روش خود ثروتمند شوید
 کتاب بچه های حیوانات را دوست دارم
 کتاب دره اتاوا
 کتاب ستوان آینیشمور
 کتاب مرگ دنتون و داستان های دیگر
 کتاب زندگی با معنا