کتاب برف

اثر اورهان پاموک از انتشارات پوینده - مترجم: مصطفی علی زاده-دهه 2000

یک شاعر تبعیدی به نام Ka به ترکیه باز می گردد و به شهر فرشته ای که به شهر کارس می رود سفر می کند. هدف ظاهری او این است که در موجی از خودکشی در بین دختران مذهبی ممنوع شود که سرشان را پوشانده باشند. اما کا همچنین توسط خاطرات خود را از Ipek تابشی، که اخیرا طلاق گرفته است، کشیده شده است. در اثر بارش برف و سوء ظن جهانی، کا دستاویز خود را با ارقام اعم از شوهر پیشین Ipek به یک تروریست کاریزماتیک دنبال می کند. یک هدیه از دست رفته با ناگهانی عصبانی می شود. عصر طلایی تئاتری در قتل عام. و پیدا کردن خدا ممکن است مقدمه ای برای از دست دادن همه چیز دیگر باشد. لمس کردن، غم انگیز کمیک، و با تعلیق مغزی همگی، Snow به ارتباط ما با لحظه کنونی بسیار زیاد است.


خرید کتاب برف
جستجوی کتاب برف در گودریدز

معرفی کتاب برف از نگاه کاربران
من خیلی خوشحالم که من این کتاب را نهایی کردم. این فقط جزئی است درست است من فقط از آن لذت بردم به عقب نگاه کردم، من باید از دست داده بود. نه، وقتی که من خواندن آن را متوقف اولین بار، من باید هرگز دوباره آغاز شده اند .... (من فکر می کنم آغاز شده و حداقل شش، شاید هشت کتاب به پایان رسید از آنجایی که من برای اولین بار آغاز این .... من نمی تونم دیگر فکر میکنم کتابی که من دارم میرم انجام شده بر روی هواپیما بیشتر، به شهرستانها، نه، بیشتر کشورها، از این یکی .... این یک یوغ در گردن من، یک بار تحت اللفظی در کوله پشتی من .... شد) اما مردم به من گفت از آن فوق العاده بود . (خوب، من توصیه های خود را در آینده نادیده می گیرم.) و جایزه پولیتزر را برای داستانی به دست آورد. (اما که باید تنظیم کردن زنگ هشدار دهنده .... خوب، در تمام انصاف، آیو تنها دو برنده جایزه پولیتزر ده خوانده شده، و در حالی که بعضی فوق العاده بودند، بسیاری از بیشتر اند نا امیدی شده ....) خوب، اعتراف میکنم که من احتمالا فقط این کتاب را نفهمیدم اگر قرار بود خنده دار باشد، من شوخی (ها) را دریافت نمی کردم. اگر تصور می شد از شخصیت اصلی و یا یکی از شخصیت های اصلی متاسف بمانم، من این کار را نکردم. اگر قرار بود من در مورد هر کسی که در مراقبت - یا برای آن موضوع - هر چیزی در مورد داستان، من didnt.I اصلا فکر می کنم من ایمنی بدن به ادبیات، و نه من باید گوش قلع فرهنگی انعطاف ناپذیر. اما هر چه این کتاب را برای بسیاری از مردم انجام داد، به من دست نزنند و من را لمس کنند. افسوس.

مشاهده لینک اصلی
خواندن سریع نیست، خواندن آسان نیست. قطعات بسیار لذت بخش و هیجان انگیز است، اما برخی از قطعات به عنوان شخصیت اصلی کا، شاعر، از خانه اش در آلمان به ترکیه به سرزمین اصلی خود سفر می کند تا تحقیق کند چرا زنان جوان خود را بر سر قانون جدیدی می گیرند که حکومت روسری های سر را در زنان ممنوع کرد. اغلب او قصد دارد یک زن را ببیند که یک بار او را دوست داشت، یک طلسم زیبا، سعی کرد او را متقاعد کند که ازدواج کند و به فرانکفورت بازگردد. این به تنهایی توضیح می دهد که این پسر چطور غیر منطقی است - به نظر می رسد که در یک کشور رویایی با انتظارات و افکار غیرمنطقی زندگی می کند. این داستان در یک برف داری 3 روزه رخ می دهد که شهر کرس را از بقیه دنیا قطع می کند. خیلی طول می کشد در طول این 3 روز، به نظر می رسد مانند 3 هفته. و تمام وقت، بارش برف، بارش برف، بارش برف. کا، یک شاعر بیخدان، چند سال است که شعر ننوشته است، اما برف و تحولات سیاسی او باعث الهام دادن او به نوشتن 19 شعر در 3 روز و انتشار آن در کتاب جدیدی به نام «برف» است. یکی از این اشعار با خواننده به اشتراک گذاشته نشده است، که بسیار خسته کننده بود. من این کتاب را فقط به این دلیل توصیه می کنم که هیچ چیز تا به حال به من فهماند که فانتزیسم مذهبی، جناح ها و عقاید آنها در مورد غرب (ایالات متحده) به من توصیه نمی شود و چرا این زنان به طور مرتب انتخاب می کنند تا خود را در درجه های مختلف تحت پوشش قرار دهند.

مشاهده لینک اصلی
جالب است که خواندن .. متناسب و شروع می شود ... ناامید کننده .. زبان فالووره غیر ضروری به نظر می رسد و روال را کردم .. من از تغییر در چشم انداز در مورد 3/4 از طریق، از شخص سوم با شناخته شده به شخص اول لذت ببرید. این کار می تواند خیلی راحت تر انجام شود. این کتاب 2 یا 3 مورد برای آن انجام شد. داستان واقعا جالبی است، اگر بتوانید از بعضی از غم و اندوه ها گذشته باشید. Ka می گوید اگر شما می توانید از ساده لوح و محدودیت ذهن خود استفاده کنید. و برخی از دستگاه های ادبی واقعا جالب وجود دارد که استفاده می شود، گاهی اوقات می توانم بخوانم و چند ساعت بعد، متوجه خواهم شد که نویسنده چه کاری انجام می دهد. من متوجه شدم که بسیاری از موانع میان شعر كاسی، انقلاب تئاتری و این كتاب نیز وجود دارد. در اینجا یک پازل در حال ظهور وجود دارد، اگر شما توجه کنید، و من از آن قدردانی میکنم. من همچنین از یادگیری در مورد ترکیه قدردانی کردم و داستان را جالب به عنوان یک درس فرهنگی / سیاسی یافتم. اما در مجموع، واقعا از آن لذت نبردم. من نمی تونم باور کنم این جایزه نوبل را در ادبیات به دست آورد. با این حال، اگر شما کنجکاو هستید، می توانید با برخی از shenanigans ادبیات قرار دهید، و شما تحمل زیاد برای خستگی شما ممکن است این ارزش خواندن را داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
من اولین کتابی که خواندن آن را داشتم امید زیادی برای این کتاب بود، اما تلاش برای خواندن آن یک بار دیگر بسیار آگاه بودم که چطور می توانستم روبرو شویم. من آن را در تفکر ترکیه خواندم که به من طعم ترکیه شرقی در لغت غنی آن را به من نشان می دهد. من از دیدن پاموک ناراحت شدم که پوموک از متن ترکی به عنوان یک پیش نویس برای انتقال آن به خواننده انگلیسی با ترجمه استفاده می کند. افرادی که می خواستند به طوری که می گفتند، شرق را در یک منظر مشخص از دیدگاه شرقگرایان ببینند. من فکر می کنم جامعه و سیاست ترکیه مسائل خاصی دارد که می تواند از طریق نوشتارش با آن روبرو شود و به یک معنا از طریق راه حل ها به زندگی برسد. با این حال کاهش ارزش کامل جامعه و افرادی که در آن سرزمین زندگی می کنند. این تقریبا مثل یک پاسخ بود. یاس، ما @ را به شرقشناسان داده ایم. او از شخصیت هایش به عنوان عروسی های کاریکاتور از ناهنجاری ها و ایدئولوژی هایی استفاده می کند که او از بین می رود. پاموک هیچ همدلی با افرادی که او توصیف نمی کند.

مشاهده لینک اصلی
برف یک کتاب است که احساسات من را جذب کرده است. این موضوع با مسائل بسیار زیادی روبروست، که همه آنها در جهان کنونی بسیار مهم هستند. این نیروهای مخالف نیروهای سکولار غربی و اصطلاح شناخته شده بشردوستانه اسلامی را نشان می دهد. سکولاریسم در کتاب به عنوان چیزی بیشتر محدود از فکر بنیادگرایی است. ممنوعیت روسری در قسمت های غربی غربی ترکیه بهترین مثال برای این است. خوانندگان با انتخاب خودشان، به عنوان انتقاد از نویسندگان هر دو طرف، به شدت باقی می ماند. شاعر كا كه از طغيان راه مي رود، تلاش مي كند عشق ورزي كند، بازجويي از وجود خدا و ايجاد آيات پرشور، ممكن است بازنمايي مطلوبي از آنچه كه كليت دنيا ندارد، بازآموزي، مراقبت از ديگران و خودآزمايي باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب برف


 کتاب ستاره اهریمنی
 کتاب برند خودت باش
 کتاب باشگاه کتاب خوانی جین آستین
 کتاب آخرین انسان
 کتاب دکستر قاتل خواب گرد
 کتاب در جست و جوی آلاسکا