کتاب باورم کن

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات شادان - مترجم: نفیسه معتکف-دهه 2000

جرمی مارش، به عنوان یک روزنامه نگار علمی با ستون به طور منظم در علمی آمریکایی، متخصص در تخریب فراطبیعی است و دارای عینک و عجیب و غریب است. یک شک و تردید متولد شده، او به شهر کوچکی از بوئن کریک، کارولینای شمالی سفر می کند، مصمم است تا علت واقعی را در کنار ظاهری شبح که در گورستان شهر ظاهر می شود پیدا کند. با این حال، آنچه که او در پی آن قرار می دهد، ملاقات و ناپدید شدن است و به عشق لس ای دانلل، نوه روان شهر می افتد. در حال حاضر، اگر دوستداران جوان هر نوع آینده ای را داشته باشند، جرمی باید یک انتخاب دشوار را انتخاب کند: به زندگی که می داند، بازگردد یا چیزی را که قبلا نمی توانست قبول کند، از جهش جهش بزرگی برمی دارد. یک داستان در مورد شانس گرفتن و قلب شما، اعتقاد بر این است که شما نیز به معجزه عشق اعتقاد دارید.


خرید کتاب باورم کن
جستجوی کتاب باورم کن در گودریدز

معرفی کتاب باورم کن از نگاه کاربران
«جرمی مارش» خبرنگار جوان و خوش چهره ی داستان برای ماموریتی به کارولینای جنوبی می رود. حضور او با ماجراهایی همراه است که علاوه بر درگیر شدن، با «لکسی» به عنوان یکی از مطلعین حوادث رخ داده در آن منطقه آشنا می شود. «لکسی» دختر جوان و زیبارویی است که در کنار «جرمی» و کنجکاوی های او به عنوان یک خبرنگار، حوادث جالب و غیر منتظره ای را تجربه می کند و...

مشاهده لینک اصلی
True Believer (Jeremy Marsh & Lexie Darnell, #1), Nicholas Sparks
عنوان: باورم کن ؛ نویسنده: نیکلاس اسپارکس؛ مترجم: نفیسه معتکف؛ مشخصات نشر: تهران، شادان، 1384، در 342 ص، موضوع: داستانهای امریکایی

مشاهده لینک اصلی
من کاملا نیکلاس اسپارکس را دوست دارم من دوست دارم که چگونه تمام کتاب های او کیفیت منحصر به فرد بودن را قادر می سازد که کسی را از خنده به گریه در عرض چند دقیقه است. و این کتاب هیچ استثنائی نبود. من اعتراف می کنم که این نوع پیش بینی شده است. نیویورکر فوق العاده صاف با کتابدار زیبا ملاقات می کند و بلافاصله به یکدیگر متصل می شود. و پس از آن، البته، همیشه در حال حاضر و خارج از دوست پسر پس از وجود دارد. اما یک واقعا بزرگ، پیچ و خم قلب پیچیده بود که من دوست داشتم وجود دارد. و من به ویژه دوست دارم که چگونه این پیچ و تاب به انتهای گره خورده است. نیکلاس اسپارک معتقد واقعی بود، همانند دیگر کتابهایش. این همان نوع نوشتن با کیفیت بالا بود و توانایی ذهن شما برای کشیدن قلب شما.

مشاهده لینک اصلی
اگرچه با نیکلاس اسپارکس آشنا بودم، من تا به حال هیچکدام از این کتابها را ندیده بودم و احتمالا یکی دیگر را بخوانید (به استثنای شاید @ The Notebook @). نه اینکه این یک کتاب بد بود؛ این که من واقعا طرفدار رمان های عاشقانه نیستم. با این حال، این در قفسه کتاب من بود که به من تعلق ندارند @ و هدف من در سال این است که این کتاب ها را به صاحبان قانونی خود بخوانند و آن ها را بازگردانند. جرمی مارش یک روزنامه نگار است که در نیویورک زندگی می کند. او یک تخصیص داده شده است که او را به بوئن کریک، NC تحویل می دهد تا افسانه ای از چراغ های عرفانی خود را که در شب های مه آلود در گورستان ظاهر می شود، به نظر برساند. Logic تعریف می کند که آنها ارواح نیستند و او قصد دارد اثبات کند که چه چیزی باعث آنها می شود. Lakesi Darnell شهروندان (زیبا، جوان و به طور طبیعی تنها) یک کتابدار است که، البته، فریب خورده به جرمی می کند، چرا که او شکسته قلب او یک مرد که به شهر آمد فقط برای بازگشت به زندگی شهر در پایان و او تمایل ندارد که حتی شهر کوچکش را ترک کند، حتی اگر به معنای ماندن در کنار هم باشد. اما چون او معتقد است که چراغ ها ارواح است، او هیچ مشکلی با ارائه جرمی به مواد تحقیقاتی ندارد که اثبات کند که واقعا آنها را ایجاد می کند. در طول یک هفته، جرمی راز را حل می کند و او و لکسی به طور طبیعی به سرنوشت عشق می افتند با همدیگر. بخش عاشقانه رمان احساس می کردم کلاه گذاشته شده بود و کاملا قابل پیش بینی بود. من برای رمز و راز چراغ ها خواندن را ادامه دادم، زیرا این حداقل جذاب بود. این انتخاب من برای دسته 2015 چالش خوانندگی از کتابa در یک ژانر است که به طور معمول به عنوان خوانده نمی شود. @

مشاهده لینک اصلی
یک داستان زیبا و عاشقانه در مورد انجام کارهای درست و یادگیری برای عشق زمانی که همه امید از دست رفته است. و من واقعا به جرمی مربوط بودم همانطور که معلوم شد، او و من خیلی مشترک داشتند. داستان به اندازه کافی ساده بود، در مورد یک روزنامه نگار تحقیقاتی که به یک شهر کوچک هدایت می شود تا به بررسی برخی رویدادهای عجیب و غریب در قبرستان برود. چراغ های شگفت انگیز در شب های عجیب و غریب ظاهر می شوند. به عنوان یک شک و تردید، او آن را کار خود را برای نشان دادن حقیقت پشت پدیده. اما او یک شک و تردید با قلب طلا است. به جای آنکه به چیزهای ساده و یا روش غریزی بپردازد، او این وظیفه خود را برای مراقبت از خود می بیند. این یکی از دلایلی است که من او را دوست داشتم و به کتاب خریدم. به عنوان پدیده ای که او در حال تحقیق می گذارد، به شهر کوچکم یادآوری می کند. جایی بود که چراغهای شبیه به نظر می رسید و من و دوستانم به عنوان مثلث برمودای شهر کوچک ما اشاره می کردند. این کاملا وحشتناک بود، اما ما همگی می دانستیم که این واقعا ناشی از ارواح نیست. این واقعا مهم نیست، زیرا هنوز هم سرگرم کننده است که فریب دهد. در یک لحظه یک بار در یک لحظه آسیب دیده است. با توجه به کتاب، ممکن است کمی از برخی از شخصیت ها، به ویژه Lexi، پیچیده تر باشد. همچنین دیگران از جمله Tully ایستگاه گازسوز و یا Jed کنسول بزرگ. کاراکترهای زیادی بیش از یک توالی مقدماتی دریافت نمی کنند. به نظر می رسد که من به اندازه کافی کوچک بودم. همسر من هنگامی که شنید که من یک کتاب اسپارک می خواند، به من هشدار داد، آن را به منزله یک اشک می اندازد. در واقع ... نه خیلی کاملا تجربه دلخواه به طور کلی. سپاسگزارم برای خواندن.

مشاهده لینک اصلی
من فقط متوجه شدم که باید ابتدا قبل از نگاه اول نگاهی بیندازیم. و متأسفانه، منظورم را عوض کردم. من احساس می کنم تا حدودی عجیب و غریب. خواندن بعد از آن قبل از. xD ---- و دوباره، داستان جرمی لکسی، درست مثل «در نگاه اول» راضی نیست. معتقد به داستان داستان نویس نیویورک، جرمی مارش، که به شدت محبوب است برای نشان دادن اسرار و بعضی اوقات. یک روز نامه ای از دوریس دریافت کرد. او می خواهد جرمی را برای توضیح رمز و راز نور مرموزی که در نیمه شب در گورستان می آید و مردم آن را شبح می دانند، توضیح دهد. این نامه جرمی را به یک شهر کوچک با نام بوئن کریک آورد. برای اینکه کوتاهی کوتاهی داشته باشید، او Lexie Darnell (نوه دوریس را به عنوان کتابدار در کتابخانه بوئن کریک) ملاقات کرد. جرمی برای کمک به تحقیق در مورد رمز و راز گورستان نیاز دارد، بنابراین او به کتابخانه می رود. خوب، من نمی خواهم درباره طرح بیشتر بگویم چون من خیلی از آن خوشحال نیستم. تصور من در حالی که و بعد از خواندن این کتاب این است که شخصیت شخصیت ها مورد علاقه من نیستند. به دلیل خاصیت Lexie-شخصیت، داستان واقعا سرگرم کننده نیست. عدم اطمینان Lexies در مورد رابطه آنها باعث می شود همه چیز عجیب و غریب و ناامن (آن را باعث می شود من عصبانی و مزاحم). چیز خوبی در مورد این کتاب جرمیس کمرنگ است. :) :) و این واقعیت که من می دانم نیکلاس اسپارکس داستان را بر اساس شخصیت ها مطرح می کند به شرایطی که در آن هستند. من از کتاب های نیکلاس اسپارکس مورد علاقه من نیستم، اما خوب و قابل خواندن است.

مشاهده لینک اصلی
جرمی مارش نهایی نیویورکر است: خوش تیپ، تقریبا همیشه سیاه و سفید و جزئی از نخبگان رسانه ای است. یک متخصص در فراموشی فراطبیعی با ستون به طور منظم در @ Scientif American، @ hes اولین بار در تلویزیون ملی ظاهر شد. هنگامی که وی نامه ای از شهر کوچک بوئن کریک، کارولینای شمالی دریافت می کند، در مورد چراغ های روحانی که در یک قبرستان افسانه ای ظاهر می شوند، نمی تواند مقاومت کند تا تحقیق کند. در اینجا، در این جامعه محکم، Lexie Darnell، کتابخانه شهرها را اجرا می کند، همانطور که مادرش قبل از حادثه ای که Lexie یتیم را ترک کرد، اجرا می شود. او از روابط گذشته ناامید شده است، از جمله یکی که او را از خانه دور کرد، او از یک چیز مطمئن است: آینده او در بوئن کریک، نزدیک مادربزرگ و دیگر افرادی است که او دوست دارد. جرمی انتظار دارد که یک هفته سریع درsticks @ قبل از سرعت به شهر برسد. اما از لحظه ای که او چشم هایش را بر لکسی می بندد، او را جذاب و جذاب به این زن زیبا که صحبت می کند با کشیدن نرم و صداقت است. و لکی، در حالی که تردید به اعتماد به این بیگانه، پیدا کردن خود را به فکر جرمی بیش از آن که مراقبت از اعتراف. در حال حاضر، اگر جرمی مارش با هم باشند، باید یک انتخاب دشوار را انتخاب کنند: بازگشت به زندگی که او می داند، یا انجام کاری که هرگز قبلا انجام نداده است - جهش بزرگی از ایمان را بگیرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باورم کن


 کتاب تصمیم گیری
 کتاب سوپ جوجه برای روح معلم
 کتاب کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو 8
 کتاب دختر بد
 کتاب کلمه ای از جغد سخنگو به هزار کلام می ارزد
 کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی