کتاب از جایگاه

اثر جان گریشام از انتشارات سولار - مترجم: هاشم حسینی-دهه 2000

High school All-American Neely Crenshaw was probably the best quarterback ever to play for the legendary Messina Spartans. Fifteen years have gone by since those glory days, and Neely has come home to Messina to bury Coach Eddie Rake, the man who molded the Spartans into an unbeatable football dynasty. As Coach Rakes boys sit in the bleachers waiting for the dimming field lights to signal his passing, they replay the old glories, and try to decide once and for all whether they love Eddie Rake – or hate him. For Neely Crenshaw, still struggling to come to terms with his explosive relationship with the Coach, his dreams of a great career in the NFL, and the choices he made as a young man, the stakes could not be higher.


خرید کتاب از جایگاه
جستجوی کتاب از جایگاه در گودریدز

معرفی کتاب از جایگاه از نگاه کاربران
جالب و هیجان انگیز، اما بی نظیر و تا حدودی خسته کننده ... ما تعجب می کنیم که آیا این Hardback کمی در مورد بیش از فوتبال دبیرستان کوچک شهر تا حدودی autobiographical، با توجه به این که گرد و غبار ذکر است که برای مدتی Grisham quarterbacked Southaven High (خانم. ) تیم؟ مانندA Painted House @، این کتاب در مورد وکالت نیست و قطعا هیجان انگیز نیست. در عوض، نگاهی غم انگیز به گروهی از پسران وجود دارد که ادی ریک را برای یک مربی مشهور و متخاصم مانند فوتبال بازی می کنند. ریک در حال مرگ از سرطان است و بسیاری از پسران، برخی از آنها هنوز هم در شهر زندگی می کنند، در ریک فیلد مشغول تماشا می شوند و در مراسم رؤیایی شرکت می کنند. در مورد آن است در حالی که کتاب ها بینش و احساسات را نشان دادند، در دیگران خسته کننده و غم انگیز بود. تلاش شخصیت مرکزی (Neely Crenshaw، QB قدیم) برای از میان برداشتن عاشقانه سابق، خیلی احمقانه بود، و خوشبختانه برای زنان، دختر هیچ بخشی از آن را تحمل نکرد. هرچیزی که Grisham می نویسد، از جمله این رمان، هیچ شک نکنید که کپی بزرگی را بفروش اگر اصرار داشته باشید، این خواندن سریع نیز ممکن است از کتابخانه خارج شود.

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان منافع انسانی در مورد برخی از انسانهای فریبنده است که من هرگز واقعا علاقمند به آن نیستم. این یک انحراف از رمانهای معمول Grisham است که در گذشته خواندنی و لذت برده ام. سفید کننده ها داستان شهر کوچکی است که هویتش را در اطراف یک سلسله فوتبال باور نکردنی 30 ساله دبیرستان قرار داده است. مربی ریک در طول 30 سالگی اش، شهر و صدها نفر از بازیکنان را تحت پوشش قرار داد. در حال حاضر او در آخرین روزهای سرطان سرطانی است و بسیاری از بازیکنان برای پیروزی به او احترام می گذارند. او می میرد و یک مراسم تدفین است و همه به زندگی های مختلف می روند. این داستان از طریق چشم نلی، مامور نگهبان آخرین تیم برای کسب عنوان قهرمانی است. این همان سال گذشته بود که ریک مربیگری کرد. پانزده سال گذشته بوده است. بازیکنان در دو روز دور هم جمع شده اند و در مورد دوران قدیم و درس هایی که آموخته اند صحبت می کنند. سپس راک میمیرد دو روز بعد یک مراسم ختم زدن وجود دارد. چیزهایی که در طول هفته اتفاق می افتد، کمک می کند تا ناتوانی های ناامیدی او را تجربه کند و چشم انداز بهبود یافته ای را در زندگی به دست آورد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب خوبی بود، کتاب خواندن سریع بود، در غیر این صورت من آن را ندیدم. این کتاب درباره مردی است که در گذشته زندگی می کند و برای روزهای افتخار به عنوان ستاره فوتبال دبیرستان مشتاق است. مربی قدیمی او در حال مرگ است و بازیکنان برای چندین دهه به مرخصی رفته اند تا به مرگ خود ادامه دهند. من آن را کاملا غم انگیز یافتم. رابطه عشق و نفرت هر کدام از بازیکنان با مربی خشونت آمیز تاثیر زیادی بر زندگی آنها داشته است. در هنگام خواندن این کتاب، سوالات بسیار زیادی از سر من می گذرد: زمانی که این اتفاق می افتاد پدر و مادر این بچه ها بودند؟ چرا زندگی خود را در تلاش برای زندگی کردن به استانداردهای چنین دزدی کمتر وقت خود را برای شرکت در مراسم تشییع جنازه خود زندگی می کنند؟ وقتی این مردان رشد می کنند و حرکت می کنند؟ چرا یک کل شهر به طوری که توسط فوتبال دبیرستانی مسحور می شود؟ بله، من @ @ @ اشتیاق برای جالب و شکوه جوانان است. من می دانم از اشتباهاتی که در گذشته ساخته شده است پشیمان می شوم، دوست دارد از دست رفته، و غیره. در حالی که نوشتن زیبا است موضوع کمتر از riviting است. من ترانه های قانونی Grisham را ترجیح می دهم.

مشاهده لینک اصلی
قطعا چیزی که من از جان گریشام انتظار داشتم نیست. من از طریق خطGrisham من @ سالها پیش رفتم، دوست داشتم The Firm، The Pelican Brief، و غیره، اما متوقف شد، زمانی که آن را به نظر می رسید مانند من نگه داشتن خواندن همان کتاب بیش از حد - اگر آن را شکست، اصلا آن را تعمیر. من کتابهای رنگین کمان را در جعبه کتابهای فرزندانم پیدا کردم (او آن را برای یک گزارش کتاب دبیرستان خواند) و تصور می شود آن را سریع خواند. این بود - من آن را در یک شب به پایان رسید. این یک داستان قابل پیش بینی از یک برنامه فوتبال دبیرستانی بود و سابقهای سخت و غم انگیز، هرگز بیهوده و بدون هیچ هزینه ای، اما در حال حاضر مربی مرده است که از دیدگاه ستیزه جوی ستاره ای اولیه که بیرون رفته است گفت زانو خود را در کالج و هرگز به طور فیزیکی و یا عاطفی بهبود نمی یابد. بازیکنان سابق به شهر میروند تا در حین بازی در زمین فوتبال حضور پیدا کنند و روزهای افتخار فردی و تیمشان را در طول سالها زنده نگه دارند. اگر شما به دنبال اقدام هستید، شما آن را در اینجا پیدا نمی کنید. آنچه شما را پیدا خواهد کرد داستان های بسیاری از یک مرد است که به زندگی یک کل جامعه لمس کرد، برای بهتر و بدتر.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب عالی است! اولا درباره شهر مسیین صحبت می کند و اینکه چگونه آنها اختصاص داده می شوند و تیم دبیرستان خود را دوست دارند. آنها بهترین ها در کشور بودند و چگونه آنها یک رشته طولانی داشتند و مسابقات قهرمانی کشور را به دست آوردند. این شهر بدون این تیم معروف باستانی نخواهد بود. و این تیم دبیرستان دارای یک مربی معروف به نام ادی ریک که. او بازیکنان واقعا سخت را فشار می دهد و او بسیار سخت است و باعث می شود بازیکنان مایل به بازی هستند. شهروندان در مسیینا به مربیان ریک احترام می گذارند و حتی ورزشگاه راک را نیز نامگذاری می کنند. اما این گذشته بود. پس از چندین سال گذشته، بازیکنان سابق در Rake Field معنی گرفتند، اما نویسنده نمی داند چرا. اما پس از آن شما متوجه خواهید شد که Eddie Rake در حال مرگ بود، پس بازیکنان سابق انتظار داشتند. این روند عاطفی بود و کل کتاب از منظر یک بازیکن سابق به نام نلی بود. او به ما گذشته و تیم فوتبال موفقیت آمیز و نحوه اخلال مربیگری را می گوید! این کتاب بسیار جالب است و شما باید این را بخوانید اگر طرفدار فوتبال هستید

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب از جایگاه


 کتاب بازی برنده ها 2
 کتاب خاطرات دایه
 کتاب تصادف شبانه
 کتاب مرد بی وطن
 کتاب راهنمای مصور آشنایی با مدرنیسم
 کتاب سوار بر سورتمه ی آرتور شوپنهاور