کتاب آوریل سرخ

اثر سانتیاگو رونکاگلیولو از انتشارات افق - مترجم: جیران مقدم-دهه 2000

چاکالتانا، دادستان منطقه، قصد دارد معمای جسدی را که سوزانده شده است حل کند. او از قوت گرفتن مجدد گروه چریک های "راه درخشان" در هراس است، اما مقامات شهر به دلایلی خواهان سرپوش گذاشتن بر کل ماجرا هستند. او از پا نمی نشیند و در طول تحقیقات خود شاهد عمق بی عدالتی، فساد و سرکوب در جامعه ای است که روزی به کارآمدی نظام و قوانین حاکم بر آن ایمان داشت


خرید کتاب آوریل سرخ
جستجوی کتاب آوریل سرخ در گودریدز

معرفی کتاب آوریل سرخ از نگاه کاربران
ترجمه Edith Grossmans از رمانتیک برنده جایزه Santiago Roncaglioloâ € ™ s برنده جایزهAbril rojo @ خواندن عالی است. این کتاب یک رمز و راز قتل عام کافکا در مورد سفر یک انسان به وحشت است که در پرو پس از ظهور و سقوط فرستنده لومینسو [راه درخشان]، یک گروه انقلابی مائوئیستی روستایی در پرو درگذشته است. داستان در شهر روستایی در قرون وسطی رخ می دهد از آند در ماه های مارس و آوریل 2000. محکمه محکمه محکمه فلیکس چچالتانا سالیوویر یک کارمند دولتی است که در لیما بزرگ شده است. یک سال پیش، با این حال، این کارگروه جزئی درخواست کرده بود و به شهر تولدش در روستای پرو منتقل شده بود. نگرانی اصلی خود حرفه ای است که بی سر و صدا و بی رحمانه در بوروکراسی فدرال محلی موفق باشد. دیگر جاه طلبی های او این است که یک پسر خوب برای مادرش باشد و قلب یک پیشخدمت محلی که او فقط ملاقات کرد، برنده شود. به عنوان هفته مقدماتی سال 2000، او مجبور به تحقیق در مورد یک قتل ویژه وحشتناک شده است. در نتیجه او به جهان اطراف او کشیده شده است. این دنیایی است که هنوز هم در برخی از وحشت های اجتماعی و سیاسی که بعدها بخشی از تاریخ پرو هستند قبل و بعد و بعد از ظهور مسیر درخشان در تغییرات Chacaltana 1980s به عنوان رمان پیشرفت از یک شیر، خدمتکار دولت به کسی مانند ساکنان جهان اطراف او؛ افرادی که برای نوعی قدرت، نوعی سلطه، احساس که چیزی از او ضعیف تر بود، می سوزاند، که در میان این دنیا به نظر می رسید او را [کلانتانا] فرو برد، او همچنین می توانست قدرت، قدرت، قربانيان. رمان تا پايان نهايي است كه غير منتظره است، اما رضايتبخش است. همانطور كه ​​گفتم، اين كتاب خواندن بسيار خوبي است و من به شدت آن را توصيه مي كنم. ترجمه ادیت گروسمن، همانطور که همیشه عالی است، رونکاچیلوو در پرو متولد شد و بزرگ شد. او در طول این زمان غم انگیز در \"Dogs of the Dog\" رشد می کند. این مقاله را می توان در شماره \"â € œHorrorâ € â € œGrantaâ € 117 یافت.

مشاهده لینک اصلی
اورتان کمپبل، سانتایاگو روناکالیوو، کارگردان فوق العاده ای با این کتاب کار کرد. این کتاب در طول دوره مقدماتی در پرو در سال 2000 برگزار می شود. در این زمان در تاریخ پرو، تروریست ها به خیابان ها رفتند و خواستار تغییر رهبری به حزب کمونیست پرو شدند. سربازان خیابان های شهر را در تلاش برای حفظ نظم در میان شهروندان و قیام های متعدد آرام می کنند. یک دادستان به نام فلیکس چچالتانا صالدیوار می گوید که یک قاتل مشکوک است که او تلاش می کند به پایین برود. همانطور که فلیکس همچنان تحقیقات خود را ادامه می دهد، می یابد که خیلی بیشتر از آن چه که در ابتدا فکر کرد، بسیار گسترده تر می شود. من اعتقاد دارم که نویسنده برای تنظیم این کتاب، زمان و مکان مناسب را انتخاب کرده است. اتفاقات کوچکی در کتاب که در کتاب کاملا مربوط نیستند، آن را فقط بسیار هیجان انگیز تر می کنند. در حقیقت این کتاب ممکن است کمی خسته کننده باشد اما تقریبا غیرممکن است که در یک کتابی که در آن طرح در اطراف سیاست و سمت میز کار پلیس قرار دارد، اجتناب شود. من همچنین معتقدم که نویسنده با توجه به کاراکترهایش کار فوق العاده ای انجام داد. به جای ساختن فلیکس یک کارآگاه شاتل بزرگی، او به جای او یک دادستان منطقه ای بود که خود را برای حل این پرونده اتخاذ می کرد؛ زیرا مرگ اولین قربانی به چیزی از گذشته اش مرتبط است. من همچنین از این واقعیت لذت می برم که بر خلاف اکثر قهرمانان، فلیکس کاملا کامل نیست. در طول کتاب، شما از اینکه چگونه سران فلیکس آزار دهنده در مورد گزارش و اجازه تحقیقات خود می دانند مطلع می شوید. افشای داستان جالبی از فلیکس فقط یک نقطه پیشرفته دیگر از کتاب است که از خیلی از آن لذت می بردم و آرزو می کنم که نویسنده کمی کوچک شود. من معتقدم که جایگاه کوچکی وجود دارد که نویسنده می تواند آن را لمس کند و من فکر کردم این یک کتاب بسیار خوب است. من این را به هر کسی که به دنبال یک رمز و راز خوب است توصیه می کنم و حتی اگر شما به طور خاص به دنبال یک رمز و راز نیست. من آن را بسیار توصیه می کنم و کتاب کاملا لذت می برد.

مشاهده لینک اصلی
زندگی یک مبارزه مداوم برای دادستان فلیکس چچالتانا سالیووار در Ayacucho است. اخیرا ازدواج کرده است، لیما را برای یک شهر کوچک تر ترک کرده است و در فساد سیاسی و فریب سیاسی در بالاترین سطوح قرار می گیرد. در تلاش برای پیدا کردن جای خود او را در هر نوبت، ساخته شده برای پذیرش وضعیت موجود و مورد نیاز برای رفتن به در آرزوی شبه نظامیان و پلیس محلی متوقف شده است. این داستان به من از دیوید پریسا قرمز سوارکاری مراجعه کرد، نه تنها در جنبههای سوپرنظیرش به دنبال راه دیگری بود، بلکه به شدت خشونت از اعمال او خواسته شد تا وانمود کند که برای خود منزوی نیست. همانطور که او تحقیقات خود راجع به قتل ها رو به افزایش است، او پوشش های اضافی ای را که توسط کلیسا و کشیش محلی انجام می شود، ارائه می دهد. هنگامی که یک تروریست مظنون مجاز به فرار از زندان می شود - فقط به صورت خشونت آمیز به قتل رسیده است و کشیش چچالتنا اعتراف می کند که در طی هفته مقدمات شکنجه و کشته شدن در کلیسای خود، دادستان به دنبال او می شود، یا او؟ در ذهن خود، در سردرگمی فرو می ریزد، او با مادر اخراج شده و دختر جوان ادیت می جنگد، او در تلاش است تا به دادگاه برسد. همانطور که داستان به کرسنتو تبدیل شده است، ما با یادداشت های نوشته شده از شخص ثالث به عنوان یک سرانجام به كسی كه پشت شایعات، مشكلات و قتل های خود می نشیند. آیا چاکالتنا حقیقت را قبل از اینکه قربانی بعدی شود، کشف کند؟ Roncagliolo در یک داستان الهام بخش از یک مرد تلاش برای ایجاد تفاوت در این جهنم خصوصی بر روی زمین، ما ارائه می دهد یک شخصیت ناقص است که ما می توانیم مربوط به آن و به ما امید برای بشریت در این هیجان سیاسی است. اما با خجالتی و نگرشی نسبت به دادستان فریب خورده باشید؛ او می خواهد بدون توجه به هزینۀ او، بدون اینکه هزینه اش را بپردازد، حتی اگر آن را از دست بدهد. رمان ابتکاری درخشان از یکی از نویسندگان تازه و جذاب آمریکای لاتین.

مشاهده لینک اصلی
گابس در سال 2001 در معرض خطر قرار دارد. کریترومامان از آند. زمان و جو در زمان به دلیل پروژه # peru2013 (www.peru2013.de) در واقع، آن را یک نوع داستان کارآگاهی، در شهرستان پرو آند ایکوچو در 2001 بهار تنظیم شده است در اصل، تلاش برای یک وکیل منطقه ای وابسته به منظور روشن شدن سری های وحشیانه قتل ساخته شده است. در طول تحقیقات خود او در Abgründe gerät تاریخ پرو - آن سال ها از ترور و مبارزه با تروریسم در آند بین سال های 1985 و 2000. این قتل عام و جنایات سازمان کمونیستی-مائوئیست سندرو لومینوزو در یک طرف و ترور دولتی با مرگ و شکنجه نظامی و پلیس مخفی در طرف دیگر. دادستان به حق نوشته شده معتقد است و به سرعت به چیزی اشتباه آموخته است. قدرت واقعی است در نظامی مات بر اساس که Landbevölkerung چیزی جز تحقیر übrig و zurückschrecken در هیچ چیز برای جلوگیری از اقدامات باقی مانده از سندرو. نویسنده با استفاده از عکس های شدید، که، با این حال، باید با توجه به خشونت واقعی حوادث، واقعی باشد. دنج پس زمینه از سناریو geamten جشن بیش از حد عید پاک در Ayacucho با ترکیب خود را از inbrünstigem کاتولیک و فرهنگ حزب عارف از جمعیت بومی Anden.Insgesamt Lektüre توصیه می شود، یک بررسی های würdige این سال های تیره تشکیل می دهند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب داستان داستان یک وکیل تازه متمول، Chakaltana را در یک شهر در آند آندورای پرو، به نام Agiacucho توصیف می کند، زیرا او تلاش می کند تا یک جرم را مرتب کند. یک مرد سوخته پیدا شده است و هیچ کس دیگر به غیر از Chakaltana مراقبت نمی کند. همانطور که انتظار می رود، همه افراد بسیار موقعیتی به استخوان فاسد می شوند و می خواهند تاریخ خود را پنهان کنند زیرا آنها در معرض جنایات و کشتار گسترده در جنگ با حزب کمونیست هستند. در اینجا Chakaltana با وسواس عجیب و غریب با پیروی از قوانین و رویه می آید. کلاس چنین فردی با افسران پلیس فاسد، افسران ارتش و قضات، اتاق هایی را برای بحث های بسیار خنده دار، جالب و پربار در میان شخصیت ها ایجاد می کند. برای صادق بودن، نمی توانم بگویم که چاکالتنا چیزی را درک نکرده و یا اگر به ترس عمل کند، اما به هر حال جالب است. کتاب بسیار اتمسفر و زمان گیر است، با داستان و واقعیت های تاریخی مخلوط شده است. همانند تمام رمان های معاصر، بهترین راه برای غوطه ور شدن در جامعه، فرهنگ و تاریخ پرو است. خوانندگان از غذاهای محلی و نوشیدنی ها به سیاست و تاریخ پنجاه سال گذشته می دانند که پرو را می شناسند. مانند مونتبالن اسپانیا، Camilleri برای ایتالیا، و Markaris برای یونان، Roncagliolo یکی برای پرو است. پایین ترین حد: بسیار عالی از یک نویسنده شگفت انگیز است که همیشه شما را درگیر و زمان می بخشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آوریل سرخ


 کتاب پاریس پایتخت مدرنیته
 کتاب تاریخ مختصر نئولیبرالیسم
 کتاب هشت درس برای زندگی زناشویی شادتر
 کتاب گروه فشار اسرائیل و سیاست خارجی آمریکا
 کتاب نیروی برتر لاکی
 کتاب من قاتل زنجیره ای نیستم