کتاب آب برای فیل ها

اثر سارا گروئن از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: پروین آقایی-دهه 2000

ژاكوب جانكوسكی كه به تازگی پدر و مادرش را از دست داده و سرگردان است به قطاری در حال عبور می‌پرد و وارد جهانی از موجودات عجیب و انسان‌هایی كلاهبردار می‌شود؛ دیدنی‌ترین سیرك برادران بنزینی در روی زمین؛ یك سیرك سیار درجه ‌دو كه سعی دارد از بحران بزرگ جان سالم به در برده و در شهرهای مختلف توقف‌های یك شبه می‌كند. مسئولیت مراقبت از حیوانات سیرك به عهده ژاكوب گذاشته می‌شود كه دانشجوی دامداری است و چیزی به دریافت مدرك تحصیلی‌اش نمانده است. او در آن‌جا با «مارلنا» ـ ستاره زیبای سواركاری، و همسر «آگوست»، مربی پرجذبه اما حقه‌باز حیوانات ـ و هم‌چنین با «رزی» آشنا می شود , فیلی که به نظر می رسد چیزی نمی‌توان به او تعلیم داد، اما ژاكوب راهی برای نزدیك شدن به او پیدا می‌كند. این رمان ماجرای عشق میان عاشق و معشوق نگون‌بختی است كه در حدود سال 1932 در سیركی در آمریكا رخ می‌دهد.‏


خرید کتاب آب برای فیل ها
جستجوی کتاب آب برای فیل ها در گودریدز

معرفی کتاب آب برای فیل ها از نگاه کاربران
دیوانه ارزان فقط در 0.63 دلار در آمریکا امروز در آمازون! 12/3/15

مشاهده لینک اصلی
من از این کتاب لذت بردم اما احساس نمیکردم که کاملا به رتبههای بالای خریدم برسد. بخشی از تجدید نظر او وعده داستان سیرک بود. و داستان در برخی موارد بسیار واقع گرایانه بود، و جزئیات آن را دقیق و غیر قابل پیش بینی (و نه بسیار خطرناک) می دانست که زندگی می تواند باشد. بعضی از جالب ترین و در حال حرکت بخش های این کتاب در واقع آنهایی بودند که در خانه های سالمندان زندگی می کردند که یعقوب در حال زندگی کردن است، به یاد جوانان خود با سیرک. نویسنده، در توصیف غم و اندوه، تنهایی و مشکلات دیگر که بسیار پیر هستند، کار بسیار خوبی انجام داد. به خصوص کسانی که از خانواده هایشان تقریبا فراموش شده اند. درمان سرماخوردگی آنها در دست افرادی است که به سختی این روابط سالخورده را به عنوان انسان می بینند، بسیار واقعی است و این خود را در هنگام کار در این نوع تأسیسات شاهد بوده است. و دلیل دیگری که من از پرستاری خارج شدم. داستان عاشقانه خیلی زیاد بود، و سال ها خیلی سریع، حداقل برای سلیقه من پیچیده شد. من به دنبال داستان های بیشتری از یعقوب به عنوان دامپزشک سیرک بودم. داستان های جالبی و جالبی در مورد حیوانات وجود داشت که در آن، اما این جنبه به سختی لمس شد. در عوض آن بیشتر در مورد جاذبه جاکوبس با Marlena زیبا بود. من بسیاری از شخصیت های جالب را دوست داشتم، اما همیشه احساس می کردم آنها را کاملا نمی شناختم، با وجود حضور مکرر آنها در طول داستان. والتر کوتوله به عنوان مثال. او یکی از شخصیت های مورد علاقه من بود. من خودم را بیشتر خواستم از داستان خودم، اما آن را در آنجا نبود. من این را به عنوان یک تابستان نور به شما توصیه می کنم، اما به نظر می رسد بیش از یک جابجایی جالب و نگاه کوتاه به جهان از مردم سیرک زمانی که حیوانات هنوز توسط قطار حمل و نقل و زمانی که سیرک به شهر آمد بزرگترین اخبار ماه.

مشاهده لینک اصلی
من هیچ چیز در مورد این کتاب نمی دانم، اما شب گذشته من یک تریلر برای این فیلم را دیدم. در میان دو تا هفت ساله، در یک شهر کوچک کشور زندگی می کردم. خانه ما در مقابل خیابان اصلی مقابل یك مسابقه ی عظیم بود. برای بسیاری از سالی بود که مانند همسایگان فوری نبود. با این حال، چند هفته در سال، سیرک به سمت شهر و اردوگاه مقابل خانه ما می آمد. هر سال مردم سیرک به محل ما می آمدند و می پرسیدند آیا می توانند یک شیلنگ از شیر آب ما در سراسر جاده به محوطه فیل. در عوض ما بلیط های رایگان به سیرک دریافت کردیم.بنابراین ما همچنین آب برای فیل ها ارائه دادیم. برای من، درست مثل اینکه در نمایشگاه بودم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب فقط برای من نیست. من فقط نمیتوانم به آن برسم و سپس آنها را به جایی که آنها گلو اسبها را شکسته اند و فقط نه! من دیگر نمی توانم آن را بگیرم !! من به طور جدی برای 3 روز سعی کردم.

مشاهده لینک اصلی
من نمی توانم باور کنم که در زندگی ام جایی وجود داشت که تقریبا از این کتاب خلاص شدم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آب برای فیل ها


 کتاب کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو 9
 کتاب مبانی موفقیت
 کتاب حقایق هولناک درباره زمان و نیروها
 کتاب جامعه شناسی دوران کودکی
 کتاب مسیح در شقایق
 کتاب بیا بریم تو دل شب پرستاره