کتاب آب برای فیل ها

اثر سارا گروئن از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: پروین آقایی-دهه 2000

ژاكوب جانكوسكی كه به تازگی پدر و مادرش را از دست داده و سرگردان است به قطاری در حال عبور می‌پرد و وارد جهانی از موجودات عجیب و انسان‌هایی كلاهبردار می‌شود؛ دیدنی‌ترین سیرك برادران بنزینی در روی زمین؛ یك سیرك سیار درجه ‌دو كه سعی دارد از بحران بزرگ جان سالم به در برده و در شهرهای مختلف توقف‌های یك شبه می‌كند. مسئولیت مراقبت از حیوانات سیرك به عهده ژاكوب گذاشته می‌شود كه دانشجوی دامداری است و چیزی به دریافت مدرك تحصیلی‌اش نمانده است. او در آن‌جا با «مارلنا» ـ ستاره زیبای سواركاری، و همسر «آگوست»، مربی پرجذبه اما حقه‌باز حیوانات ـ و هم‌چنین با «رزی» آشنا می شود , فیلی که به نظر می رسد چیزی نمی‌توان به او تعلیم داد، اما ژاكوب راهی برای نزدیك شدن به او پیدا می‌كند. این رمان ماجرای عشق میان عاشق و معشوق نگون‌بختی است كه در حدود سال 1932 در سیركی در آمریكا رخ می‌دهد.‏


خرید کتاب آب برای فیل ها
جستجوی کتاب آب برای فیل ها در گودریدز

معرفی کتاب آب برای فیل ها از نگاه کاربران
من فقط خواندن @ Water for Elephants @ را در عرشه من گذراندم. فقط بگو بررسی من بو نه یک boo با صدای بلند، و نه یک boo تأیید، فقط به طور متوسط ​​boo شما. آب برای فیل ها برابر است boo.Why من این امتیاز را به شما بدهد؟ اغلب برای گفتگو. این نویسنده تلاش می کند که در سالهای 1930 بشریت را از طریق پرسش های سبز سبز در مورد جهان اطراف او توضیح دهد. و سوالات بیش از ساده شده است و برای مکالمات غیر واقعی و آرام انجام می شود. سارا گرون همچنین تلاش می کند خاطرات یک ساله 90 ساله را به میان بگذارد و فقط به آشکارا می رسد. هس با مکان و بدن پیری ناامید شد - همانطور که تصور می کنید. و البته خدانخور و آسیب پذیر و همه چیز هم هست. این فقط به نظر می رسد مانند آن است که قبل از انجام شده است برای داستان از این نقطه به ارمغان می آورد. کتاب دارای برخی از نکات خوب است. اگر بخواهید آن را بخوانید، می توانید چندین گرایش کشتن انسان و جان را به طور یکسان منتظر بگذارید. همچنین، از آنجاییکه گفتگوی وحشتناک یک بخش خوب از کتاب را در بر میگیرد، می توانید آن را بدون از دست رفتن هر داستان برای خواندن سریع، از بین ببرید. و عجایب با قلب طلا وجود دارد. اما چیزی که بیشترین توانایی در مورد این کتاب احتمالا گسل گورنز نیست، و این زمان با نمایش Carnivale HBO است. من می دانم که دیگران نیز این دیدار را انجام داده اند. این نمایش بسیار بصری و تحریک آمیز بود که توضیحات و اختلافات در این کتاب را با مقایسه مقایسه می کند. من منتظر جونزی و کشیش بودم که در صحنه حضور داشتند و دوک آن را بیرون آورده بودند. دو ستاره برای متن فنی نوشته شده بودند که عمدتا از داستان ناتوان بودند و برای میزان آشکاری تحقیق و تلاش که نویسنده برای توسعه تنظیمات.

مشاهده لینک اصلی
من خواندن این داستان را نداشتم، اما همکارم اصرار داشت. از آنجایی که ما بسیار سرگرم کننده خواندن و بحث در مورد راهنما، من تصمیم گرفتم که کتاب صوتی را از کتابخانه قرض بگیرم. کریگ این داستان را بیشتر از آنچه من داشت، لذت بردم و چهار ستاره را به آن دادم، در حالی که من فقط سه بار آن را دادم. ما هر دو از دیدگاه های متناوب، از زمانی که یعقوب در اوایل 20 سالگی خود به کار می کردیم و در سیرک برادران بنزینی به یعقوب قدیمی کار می کردیم، زمانی که 90 (یا 93) و زندگی در پرستاری خانه ما عاشق بازیگران بزرگ از شخصیت های به طور کامل توسعه یافته و به یاد ماندنی، و جزئیات به خوبی تحقیق و واقع بینانه از زندگی سیرک. چیزی که من واقعا از آن لذت نبردم این بود که چگونه داستان از یک نگاه شگفت انگیز به زندگی و سختی در طول رکود بزرگ، زندگی سیرک - جادوی جادویی، لباس های جادویی و انجام حیوانات و شرایط سخت زندگی و کار - به یک فریبنده و عاشقانه بین ژاکوب و مارلنا زیبا، بی نظیر و ماندگار، پایان دادن به ناراحت کننده بود. در کل، این یک داستان سرگرم کننده بود، فقط کسی که با من باقی نمی ماند.

مشاهده لینک اصلی
چنین رمان غریب و جذاب. برخی از خشونت هایی که در مورد حیوانات سیرک اتفاق می افتاد کمی ناراحت کننده بود اما به طور کلی من از خواندن داستان درباره جاکوبس لذت بردم. من واقعا او را دوست داشتم :)

مشاهده لینک اصلی
خواندن این مطلب مثل اجرای یک ماراتن روی کرم های خونین بود. برای همیشه جا افتاده بود و دردناک بود. این موضوع - یک دامپزشک به یاد می آورد که روزهایش در یک سیرک 1920s شکست خورده است - اگر نوشتن تا به حال به من علاقه مند بود، علاقه مندم. این وحشتناک نبود، فقط بارها آماتوریست. همچنین گفتگو ممکن است بهتر باشد. اگر شخصیت ها بیشتر شبیه به 20 سالگی باشند، ممکن است من را بیشتر به داستان تبدیل کنند، اما آنها مانند مفسرانی که دوست دارند از اصطلاحات قدیمی استفاده کنند، شبیه به آن هستند. همچنین، من نمی توانم با این ایده که یک مرد پیرمردی که نمی تواند سن خود را به یاد داشته باشد، می تواند جزئیات جزئی از 70 سال قبل را به یاد داشته باشد و همچنین گفت و گو دقیق است که به عنوان قاعدگی به عنوان راه رفتن برای پر کردن صابون یک ساعت طولانی اپرا چرا پاپ مدرن را روشن می کنم؟ منافقین Oprah ها دیگر نباید از خواندن من محروم شوند. شاید شاید کمی کمتر از این بود که اگر Id فقط آن را بخواند به گوش دادن به کتاب صوتی وحشتناک روایت شده است. هرگز یک راوی را از میان ساده ترین اعمال و خفیف احساسات، بسیار ملودرام را فشرده می کند. من فکر نمیکنم که Ive تا این حد طول بکشد تا از یک کتاب صوتی استفاده کند. معمولا، حتی اگر من از آن لذت نبرم، می توانم فقط آن را اجرا کنم و از آن عبور کنم. اما با این یکی، من به طور فعال از شنیدن آن به عنوان غیر فعال بودن اجتناب کردم. چیز من این است که اگر من یک کار خسته کننده را انجام دهم مانند انجام کارهای خیاطی یا خدمت رسانی به خانم من، من یک کتاب صوتی و هر دو کتاب و شگفتی کار را با استفاده از آن وصل می کنم. اما این کتاب نیست به جای وجدان یا رفتن به پیاده روی با آب برای فیل ها، مطمئن شدم که من چیزهای دیگر را انجام می دهم. پیش نویس NFL روزانه مفید بود. * @ My Lady @ اصطلاحی است که برای ماشین من استفاده می کنم. ذهن خود را از چاله بیرون بیاورید.

مشاهده لینک اصلی
2 ستاره نگاهی به بیبر با ~ Bellegirl91 ~ وجود دارد چیزهایی که من در مورد این کتاب دوست داشتم و دوست نداشتم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آب برای فیل ها


 کتاب بر شانه های غول(گالیله)
 کتاب آدمکش کور
 کتاب ابله محله
 کتاب روبرتو بولانیو
 کتاب مرد بی وطن
 کتاب مارتین هایدگر